Prekių katalogas

Dulkių siurblys THOMAS Allergy&Family

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 198923

359,99 €
15,00 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 359,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 359,99 €, eilinės įmokos suma – 15,00 €.
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 84,20 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 95,00 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 105,80 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 131,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 113,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 127,40 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 2 metai 95,00 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 3 metai 113,00 €
Charakteristikos
GamintojasThomas
AntgaliaiPlyšiams, parketui, baldų plovimui, kilimams, baldams
FunkcionalumasSauso siurbimo, plovimo, skysčius siurbiantis
Dulkių siurblio tipasPlaunantis (su vandens filtru)
Surinkimo talpa, l +1,8
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Išpūtimo funkcijaNe
Valymo spindulys11 m
Automatinis laido suvyniojimasTaip
Siurbimo galia1700W
Dulkių maišelio/surinktuvo talpa1,8l
Ratukai +Guminiai
Vamzdžio tipas +Teleskopinis
Variklio filtras +HEPA 13
SpalvaRožinė
Svoris, Kg8 kg
Galia +1700 W
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Garantinis laikotarpis24 mėn.

Galingas ir patogus

Dulkių siurblys pagamintas iš tvirto ir kokybiško plastiko. Permatomas korpuso paviršius leidžia matyti, kas vyksta dulkių siurblio viduje ir laiku pastebėti, kada ateis laikas valyti higieninį filtrą. Daugiapakopei filtravimo sistemai talkina trijų lygių siurblys, kurio galia siekia 1700 vatų.

Pašalina įsigėrusias dėmes

THOMAS patentuota valymo priemonių purškimo sistema vos per kelias sekundes leidžia suvilgyti ir išvalyti grindis, kilimines dangas bei minkštą baldų paviršių. Ji susidoroja su prilipusiais šokolado gabalėliais, išlietų gėrimų ar pomidorų sulčių dėmėmis. Puikiai tinka tėvams ir yra rimtas ginklas su alergija kovojantiems žmonėms.

Dulkių siurblys puikiai tinka sausai medinių ir kitų kietųjų grindų priežiūrai. Tuo pasirūpina parketo valymui skirtas antgalis. Jis nebraižo paviršiaus, bet tuo pačiu kruopščiai susiurbia ant jo esančias dulkes bei trupinius. Kitų priedų pagalba galėsime greitai išvalyti siauriausius minkštų baldų įlinkimus arba susiurbti pasipylusius skysčius (vandens konteinerio talpa – 1,8 litro), tai ypač pravers jei valysite automobilį.

Kuo skiriasi paprastas parketo plovimas, nuo Thomas Allergy & Family?

Dažnai mums užduodamas klausimas. Paprasčiausia ir vaizdžiausia skirtumą paaiškinti paprastu pavyzdžiu. Pirmas iš variantų: paimti stiklinę vandens, išpilti ant parketo ir viską susiurbti. Antrasis variantas: sudrėkinti mikro šluostę, ja braukti per parketą ir dar visą vandenį susiurbti, o reikalui esant dar kartu pridėti pirmąjį variantą.

Taigi Thomas siurbliai siūlo jums iš pažiūros sunkesnį, tačiau vienareikšmiškai kokybiškesnį variantą. Sunkumas yra tik iš pirmo žvilgsnio, kadangi iš tiesų pats siurblys atlieka viską vienu metu (drėkina šluoste, paspaudus purškia vandenį ir žinoma susiurbia ir palieka sausą parketą ar kitą kietają siurbiamąją dangą, kaip plytelės ar linoliaumas).


Esminiai 3 to privalumai:
1) Saugote parketą (vanduo ir parketas juk patys savaime nėra draugai, tačiau Thomas įrodė, kad nebūtinai ir kenkia vienas kitam). Taip pat kokybiški antgaliia nepalieka jokių įbrėžimų.
2) Taupote savo laiką (išsiurbti, o paskui išplauti grindis užimtų daug daugiau laiko, nei visą tai daug patogiau atlikti iškart vienu metu).
3) Jokios tolerancijos dulkėms ir nešvarumams. Sudrėkusios dulkės tampa sunkios, siurbimo metu nepakyla nuo parketo, todėl yra lengviau susiurbiamos ir lieka konteineryje. Puiki ir plaunama filtravimo sistema užtikrina dar ir tai, kad nebus jokio pašalinio kvapo ar kitų nemalonių pojūčių po siurbimo. Kadangi Hepa 13 filtrus galima patiems lengvai išplauti – sutaupysite, nes nereiks kas kart jų keisti naujais. Filtrų sistemos efektyvumas, net 99.99%.

Taigi namų ruošai sugaišite mažiau laiko, tačiau gausite Vokišką preciziškumą ir nepriekaištingą kokybę. Antgalių gausa leidžia jums nebegalvoti išradingų būdų, kaip pašalinti įvairias dėmes bei greitai susiurbti skysčius. Jei ieškote geriausio universalaus plaunančio dulkių siurblio ir nenorite mokėti kelių tūkstančių eurų - favoritas Thomas Aqua + Allergy & Family dulkių siurblys.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę