Prekių katalogas

Plaunantis dulkių siurblys - šluota Bissell CrossWave, BS17132

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 07 16

Prekės kodas 296826

211,00 €
21,10 € x 10 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 211,00 €, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 211,00 €, eilinės įmokos suma – 21,10 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 42,98 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 47,20 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 68,30 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 57,75 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 68,30 €
Prekės savybės
GamintojasBissell
FunkcionalumasSauso siurbimo ir plovimo
Dulkių siurblio tipasElektrinės šluota
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaDulkių siurbliai

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Plaunantis dulkių siurblys - šluota Bissell CrossWave, BS17132
211,00 €
Daugiafunkcinis Bissell "Crosswave" "trys viename" dulkių siurblys - šluota vienu metu atlieka tris veiksmus - siurbia, plauna ir džiovina kietas grindis bei kilimus. Jums nebereikės gaišti savo brangaus laiko ir naudoti daugybės skirtingų valymo įrankių, tam, kad namai būtų tobulai švarūs.

 

Kodėl plauti grindis su Bissell "Crosswave" dulkių siurbliu yra geriau negu įprastu rankiniu būdu?

 

Plaunant grindis rankiniu būdu, jos neišplaunamos pakankamai švariai, prastai išvalomi sunkiai pašalinami nešvarumai;

 

Ilgai užtrunka įrankių pasiruošimas grindų valymui;

 

Tenka dažnai keisti purviną vandenį - tai nėra patogu ir vargina;

 

Grindys po plovimo dar ilgai išlieka šlapios;

 

Ant grindų lieka pėdsakai ir dėmės.

 

Kietų grindų valymas

 

Bissell "Crosswave" dulkių siurblys, specializuotų cilindrinių šepečių dėka, kietas grindis plauna tiesiog nepriekaištingai, nepalikdamas ant grindų jokių dėmių ar lipnumo pėdsakų. Visada naudojamas tik švarus grindų valymo tirpalas. Tai ypač patogu augintinių turėtojams, kurie kiekvieną dieną turi valyti nešvarius pėdsakus, maisto likučius ar plaukus. Nuo šiol viskas bus žymiai paprasčiau!

 

Kilimų ir patiesalų valymas

 

Norite išplauti ir atgaivinti savo kilimus ar patiesalus? Tiesiog įpilkite į dulkių siurblio talpyklą išskirtinai Bissell "Crosswave" siurbliui sukurto universalaus paviršių valiklio ir džiaukitės tobula švara bei gaiviu, pavasarišku aromatu.

 

Bissell "Crosswave" dulkių siurblio savybės:

 

Unikalus daugeliui paviršių tinkamas šepetys itin kruopščiai šveičia ir plauna grindis, purvinas vanduo lieka specialioje talpykloje ir nėra išpilamas ant grindų;

 

Nekenkia grindims - grindys yra sausai išdžiovinamos, nepaliekant jokių šlapių pėdsakų;

 

Skaitmeniniai dulkių siurblio mygtukai leidžia lengvai kontroliuoti visą valymo procesą. Tiesiog pasirinkite valomų grindų tipą!

 

Unikali besisukanti valymo galvutė leidžia dulkių siurbliui lengvai manevruoti po baldais ir aplink juos;

 

Lengvai išimama, dviguba vandens talpykla, kur atskiriamas švarus bei purvinas vanduo. Jums nebereikės dažnai keisti vandens ir Jūs visuomet žinosite, kad grindis plaunate tik su švariu vandeniu!

 

Nuimamas šepečio sukamasis cilindras leis prižiūrėti ir valyti dulkių siurblį dar lengviau.

 

Bissell "Crosswave" techninės savybės:

 

Valomi paviršiai: medinės grindys su padengimu, laminatas, plytelės ir keramika, kilimai bei patiesalai;

 

Galingumas: 560 W;

 

Svoris: 5 kg;

 

Besisukanti galvutė (60°);

 

Patogi rankena;

 

Laido ilgis: 7,5 m;

 

Prietaisui suteikiama 2 metų garantija.

 

Papildomi įrankiai ir priemonės:

 

Specializuotas šepečio sukamasis velenėlis;

 

Lengvai valomas siurblio laikiklis;

 

Universalaus paviršių valiklio "Multi-surface Floor Cleaning Formula" mėginukas.

 

Bissell "Crosswave" dulkių siurblys sukurtas patogesniam gyvenimui, kad kasdieninė namų ruoša taptų malonumu.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę