Prekių katalogas

Plaunantis dulkių siurblys - šluota Bissell CrossWave, BS17132

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 296826

299,99 €
12,50 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 299,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 299,99 €, eilinės įmokos suma – 12,50 €.
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 71,00 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 80,00 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 89,00 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 110,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 95,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 107,00 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 2 metai 80,00 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 3 metai 95,00 €
Charakteristikos
GamintojasBissell
FunkcionalumasSauso siurbimo ir plovimo
Dulkių siurblio tipasElektrinės šluota
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Garantinis laikotarpis24 mėn.

Dulkių siurbliai sparčiai tobulėja, o pastaruoju metu ,,ant bangos“ dar vienas dulkių siurblių tipas – elektriniai siurbliai - šluotos.
 

Laidinis ar akumuliatorinis?


Renkantis elektrinę šluotą vienas iš svarbiausių dalykų yra apsispręsti, laidinio ar belaidžio prietaiso norite. Kiekvienas turi savų pliusų ir minusų, todėl reikia gerai apgalvoti, kuris pasirinkimas geriausias jums.
Laidinis prietaisas visada turės tokį pranašumą kaip: neribotas elektros šaltinis. Tai reiškia, kad naudotojas galės valyti tiek kiek norės ir tikriausiai pats prietaisas turės galingesnį variklį. Be to, tokie modeliai yra pigesni. Tokio tipo šluotų minusas yra tas, kad naudotojas, kaip ir su paprastu dulkių siurbliu, gali valyti ribotu darbo spinduliu. Didelė dalis žmonių renkasi siurblį šluotą dėl galimybės jį lengvai nešioti, todėl modeliai su laidu yra mažiau paklausūs.
Belaidė šluota greitam ir lengvam valymui visada bus geriausias pasirinkimas. Vartotojai neturės nerimauti dėl valymo ploto apribojimų, o įkrovimo laidas gali būti lengvai atjungtas. Vis dėlto, reikia apgalvoti kiek laiko šluota gali veikti, ir kiek laiko ji kraunasi. Prietaisas su silpnesne baterija bus mažiau naudingas. Renkantis belaidį prietaisą, veikimo laikas ir pakrovimo laikas yra du faktoriai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Dauguma modelių veikia apie 15-20 min. Žinoma, yra modelių kurie gali veikti 40 min. ir ilgiau, tačiau jie kainuos brangiau.

Dydis ir svoris

Kas padaro šluotas tokias lengvas? Kompaktiškumas ir lengvas dizainas. Jei prietaisas persunkus, tada kils nepatogumų bandant jį pakelti ar padėti į spintą. Kai kurie geriausi modeliai yra tokie lengvi ir subalansuoti, kad vartotojas gali juos naudoti aplink lubų kampus, ar kitose aukštose vietose.

Modelis „2 in 1”
 
Du viename modeliai yra tokie, kuriuose atsikabina dalis mechanizmo, norint naudoti siurblį kaip rankinį.  Ne visos šluotos turi šią funkciją, todėl ji turi pranašumą renkantis pirkinį. Su rankiniu siurbliu lengvai pašalinsite nešvarumus nuo baldų, spintelių, sofos ir sunkiai prieinamose vietose.   
 
Valymo paviršius
 
Dauguma siurblių šluotų yra tinkami kelių paviršių valymui, tačiau geriausiai veikia valant kilimines dangas. Jei ieškote modelio kilimų valymui, derėtų paieškoti tokio prietaiso, kuris turėtų šepetį. Kietiems paviršiams reikėtų ieškoti šluotos be šepetėlių. O jei norite valyti skirtingus paviršius, reikia modelio kuris turi šepetį, tačiau jį norit galima išjungti.

 

Filtrai

Standartinis filtras


Tokie filtrai siurbliuose naudojami jau seniai. Oras praeina per kelis filtrus. Filtrų skaičius ir kokybė gali labai skirtis priklausomai nuo siurblio. Didesnis filtrų skaičius reiškia geresnį oro filtravimą, todėl verta į tai atkreipti dėmesį renkantis.

HEPA filtras


Jei norite užtikrinti geriausią oro kokybę savo namuose, tuomet reiktų ieškoti šluotos su HEPA filtru. Šie filtrai sulaiko įvairių formų užterštumo daleles net 99% efektyvumu. Tai padaro juos labai patrauklius žmonėms, kurie turi problemų su alergijomis ar astma.

Lifetime filtras


Renkantis siurblį šluotą, vartotojas turi galimybę pasirinkti naudoti keičiamus filtrus arba ilgalaikį filtrą. Tokio filtro privalumas yra tas, kad jis tarnaus ilgai, o tai taupo pinigus ir laiką, nes naudotojui nereiks gaišti laiko perkant naują filtrą.


Daugiafunkcinis Bissell "Crosswave" "trys viename" dulkių siurblys - šluota vienu metu atlieka tris veiksmus - siurbia, plauna ir džiovina kietas grindis bei kilimus. Jums nebereikės gaišti savo brangaus laiko ir naudoti daugybės skirtingų valymo įrankių, tam, kad namai būtų tobulai švarūs.

 

Kodėl plauti grindis su Bissell "Crosswave" dulkių siurbliu yra geriau negu įprastu rankiniu būdu?

 

Plaunant grindis rankiniu būdu, jos neišplaunamos pakankamai švariai, prastai išvalomi sunkiai pašalinami nešvarumai;

 

Ilgai užtrunka įrankių pasiruošimas grindų valymui;

 

Tenka dažnai keisti purviną vandenį - tai nėra patogu ir vargina;

 

Grindys po plovimo dar ilgai išlieka šlapios;

 

Ant grindų lieka pėdsakai ir dėmės.

 

Kietų grindų valymas

 

Bissell "Crosswave" dulkių siurblys, specializuotų cilindrinių šepečių dėka, kietas grindis plauna tiesiog nepriekaištingai, nepalikdamas ant grindų jokių dėmių ar lipnumo pėdsakų. Visada naudojamas tik švarus grindų valymo tirpalas. Tai ypač patogu augintinių turėtojams, kurie kiekvieną dieną turi valyti nešvarius pėdsakus, maisto likučius ar plaukus. Nuo šiol viskas bus žymiai paprasčiau!

 

Kilimų ir patiesalų valymas

 

Norite išplauti ir atgaivinti savo kilimus ar patiesalus? Tiesiog įpilkite į dulkių siurblio talpyklą išskirtinai Bissell "Crosswave" siurbliui sukurto universalaus paviršių valiklio ir džiaukitės tobula švara bei gaiviu, pavasarišku aromatu.

 

Bissell "Crosswave" dulkių siurblio savybės:

 

Unikalus daugeliui paviršių tinkamas šepetys itin kruopščiai šveičia ir plauna grindis, purvinas vanduo lieka specialioje talpykloje ir nėra išpilamas ant grindų;

 

Nekenkia grindims - grindys yra sausai išdžiovinamos, nepaliekant jokių šlapių pėdsakų;

 

Skaitmeniniai dulkių siurblio mygtukai leidžia lengvai kontroliuoti visą valymo procesą. Tiesiog pasirinkite valomų grindų tipą!

 

Unikali besisukanti valymo galvutė leidžia dulkių siurbliui lengvai manevruoti po baldais ir aplink juos;

 

Lengvai išimama, dviguba vandens talpykla, kur atskiriamas švarus bei purvinas vanduo. Jums nebereikės dažnai keisti vandens ir Jūs visuomet žinosite, kad grindis plaunate tik su švariu vandeniu!

 

Nuimamas šepečio sukamasis cilindras leis prižiūrėti ir valyti dulkių siurblį dar lengviau.

 

Bissell "Crosswave" techninės savybės:

 

Valomi paviršiai: medinės grindys su padengimu, laminatas, plytelės ir keramika, kilimai bei patiesalai;

 

Galingumas: 560 W;

 

Svoris: 5 kg;

 

Besisukanti galvutė (60°);

 

Patogi rankena;

 

Laido ilgis: 7,5 m;

 

Prietaisui suteikiama 2 metų garantija.

 

Papildomi įrankiai ir priemonės:

 

Specializuotas šepečio sukamasis velenėlis;

 

Lengvai valomas siurblio laikiklis;

 

Universalaus paviršių valiklio "Multi-surface Floor Cleaning Formula" mėginukas.

 

Bissell "Crosswave" dulkių siurblys sukurtas patogesniam gyvenimui, kad kasdieninė namų ruoša taptų malonumu.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę