Prekių katalogas

Dulkių siurblys robotas Karcher RC 3

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 295180

684,99 €
28,54 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 684,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 684,99 €, eilinės įmokos suma – 28,54 €.
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 155,70 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 176,25 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 196,80 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 244,75 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 210,50 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 237,90 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 2 metai 176,25 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 3 metai 210,50 €
Charakteristikos
GamintojasKarcher
Triukšmingumas71 dB(A)
Wi-Fi ryšysTaip
ValdymasAnt korpuso, WiFi
SpalvaJuoda
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Garantinis laikotarpis24 mėn.

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Protingasis RC 3 su lazerinio fotoaparato navigacijos sistema ir patogia valdymo programėle, kurie sukuria aplinkos valymo žemėlapį ir bet kuriuo metu valo jūsų namus savarankiškai bei sistemingai.

 

Protingas valymas: išmanios lazerinės kameros navigacijos dėka, RC 3 sukuria laikiną valymo žemėlapį ir sistematiškai bei savarankiškai valo jūsų namus - nepraleisdamas nei vietelės. Robotas yra lengvai valdomas namų internetu ir vartotojui patogia programėle, kurioje sukuriamas valymo žemėlapis. Efektyvi dviguba šepetėlių sistema leidžia kruopščiai išvalyti, o spiralinis šepetėlis ir grindų šepetėlis su gumos plokštėmis gali surinkti didelius purvo kiekius ir juos transportuoti į šiukšlių talpą. Inovatyvūs infraraudonieji jutikliai ir kritimo sensorius padeda įrenginiui išvengti kritimo nuo laiptų ar susidūrimo su kitais kambario objektais. Be automatinio režimo, galima pasirinkti ir vietos funkciją, kad būtų išvalytas konkretus pasirinktas plotas. RC 3 gali būti naudojamas ant visų namų grindų dangų: medžio, plytelių, trumpų šerelių kilimo. Taigi jūsų namai yra valomi kol jūs veikiate tai, ką norite veikti.

 


Puikus valymas

 

Efektyvus valymas dėl sistemiškos valymo strategijos naudojant kameros ir lazerio navigacinę technologiją. Purvas surenkamas kruopščiai dėka dviejų specialių šepetėlių ir papildomo šoninio šepetėlio, kuris valo kampus ir pakraščius.

 


Išmanus produktas su patraukliomis funkcijomis

 

Patogus skirtingų valymo užduočių pasirinkimas naudojant laikmačio funkciją vartotojui patogia programėle. Dėka valymo žemėlapio, galima matyti informaciją apie valymo progresą ir roboto padėtį.

 


Inovatyvi sensorinė sistema

 


Infraraudonieji ir kritimo sensoriai padeda išvengti kritimo nuo laiptų ir susidūrimo su kitais aplinkoje esančiais objektais. RC 3 iš anksto atpažįsta kliūtis ir stabdo švelniai, kad galėtų lengviau jad apvažiuoti.

 


Komplektacija: Li-Ion baterija, krovimo stotelė, du šepečiai, du filtrai, šoninis šepetėlis.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę