Prekių katalogas

Siurblys robotas Xiaomi S50 ROBOROCK 2 Baltas

1-4 d.d.

Delivery time on 2020 04 05

Nuoroda 289181

392,99 €
39,30 € x 10 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 392,99 €, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 392,99 €, eilinės įmokos suma – 39,30 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 75,74 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 83,60 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 122,90 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 103,25 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 122,90 €
Prekės savybės
Matmenys AxPxG96,5 x 353 × 350 mm
FunkcionalumasSauso ir drėgno valymo
Dulkių siurblio tipasRobotas
Įkrovimo laikas4 h
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Wi-Fi ryšysTaip
Siurbimo galia58 W
Valdymas +Ant korpuso, WiFi
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Spalva +Balta
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Svoris3,5 kg

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Siurblys robotas Xiaomi S50 ROBOROCK 2 Baltas
392,99 €


Galingumas 2000Pa, tad šis robotas švariai išvalys kilimus bei kiliminius takus.Plaunami daugkartinio naudojimo filtrai.Siurblys pasižymi itin pažangiu ir efektyviu siurbimo algoritmu. Naudoja net 12 sensorių erdvei atpažinti.Atnaujintas Localization and Mapping (SLAM) algoritmas lazerio pagalba skanuoja patalpas ir sugeba atsiminti išvalytą plotą ir niekad vieno valymo metu nesiurbia tos pačios vietos 2 kartą. Tai stipriai sutrumpina siurbimo laiką, prailgina baterijos tarnavimo ir viso siurblio eksplotacijos laiką.Atnaujintas modelis su plovimo funkcija.Telefone galite pasirinkti, kuriuos kambarius norite siurbti. Robotas atsimena, kur baigė siurbti, grįžęs į krovimo stotelę, pasikrauna ir tęsia siurbimą nuo tos vietos, kur baigė.Trys galingumo lygiai: Power, Standart, Quiet.Baterija 5200mAh (darbo laikas apie 2,5 val.).Komplektacija: 1 x Roborock robotas dulkių siurblys, 1 x  kištukinis adapteris, 1 x įkrovimo dokas, 1 x vandens talpykla, 1 x Šluostė
Klientų atsiliepimai apie šią prekę