Prekių katalogas

Dulkių siurblys robotas Neato Botvac D7™ Connected

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 289742

539,99 €
22,50 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 539,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 539,99 €, eilinės įmokos suma – 22,50 €.
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 123,80 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 140,00 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 156,20 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 194,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 167,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 188,60 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 2 metai 140,00 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 3 metai 167,00 €
Charakteristikos
GamintojasNeato
FunkcionalumasSauso siurbimo
Dulkių siurblio tipasRobotas
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Wi-Fi ryšysTaip
ValdymasWi-Fi
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Garantinis laikotarpis24 mėn.

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Dulkių siurblys robotas Neato Botvac D7™ Connected
539,99 €


"Neato Robotics" - tai intelektualių namų robotų lyderiai. Jie pristatė, dar vieną, galingą, intuityvų, produktyvų ir ypač sumanų robotą, dulkių siurblį su "Wi-Fi" ryšiu. 

Šis dulkių siurblys robotas yra vienas iš pažangiausių ir galingiausių rinkoje esančių dulkių siurblių. Šiam siurbliui pranašumą suteikia intelektuali sistema, kuri yra sukurta remiantis naujausiomis technologijomis. Dėl šių modernių sprendimų, šis robotas-siurblys, pasižymi autentiškomis savybėmis, kurios nėra būdingos kitiems dulkių siurbliams robotams. 

Šio dulkių siurblio roboto išskirtinumas yra toks, kad jis turi integruotą "grindų plovimo" sistemą ir valymo technologiją, kurie padeda roboto savininkui sukurti tobulą patalpos siurbimo planą. Siurblyje yra įdiegta navigacijos technologija, kuri užtikrina, kad robotas veiktų tikslingai. 

Pasitelkus "Neato" programėlę, roboto savininkas gali pažymėti linijas-ribas, kurių dulkių siurblys negali kirsti. Tokiu būdų yra užtikrinama, kad robotas žino kurias vietas siurbti ir kur draudžiama. Taip pat, praėjusį siurbimą galimą patikrinti ir įsijungus "siurbimo suvestinės žemėlapį", kuris parodys ar tiksliai robotas siurbė. 

Naudodamiesi IFTTT aplikaciją, roboto savininkas gali universaliai valdyti robotą: jį išjungti, įjungti, numatyti linijas-ribas, sukurti taisykles, kurios nustato tam tikrus veiksmus ir/ar jų seką. Ši programėlė padeda lengvai ir tikslingai automatizuoti procesus, todėl šeimininkui pasidaro mažiau užduočių atlikti rankomis, nes už jį tai atlieka dulkių siurblys robotas. 

Taip pat, šis robotas yra tikras išsigelbėjimas tiems, kurie augina naminius gyvūnėlius, nes šis robotas yra tikras karys kovoje su plaukais ir pūkais. Tobuli švaros rezultatai pasiekiami dėl pažangios šepečių sistemos bei galingų, aukštos kokybės filtrų. Robote esantys filtrai yra kokybiški, dėl to padeda užtikrinti oro gaivumą ir eliminuoja alergijos tikimybę, nes yra sugaunamos net ir mažiausios dulkių dalelės.

Šis robotas be kliūčių susitvarko su nešvarumais, kurie yra sunkiai pasiekiamose erdvėse. Pavyzdžiui, po sofomis, lovomis, spintelėmis ir t.t. "D" formos dizainas garantuoja, kad nešvarumai būtų surinkti ne tik lengvai pasiekiamose vietose, kampuose, bet ir ant sienų (su šoninio šepečio pagalba). 


 

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę