Prekių katalogas

Dulkių siurblys šluota Samsung VS80N8076KC

Greitas pristatymas 1-4 d.d.

Prekės kodas 286489

319,99 €
13,33 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 319,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 319,99 €, eilinės įmokos suma – 13,33 €.
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 75,40 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 85,00 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 94,60 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 117,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 101,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 113,80 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 2 metai 85,00 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 3 metai 101,00 €
Charakteristikos
GamintojasSamsung
AntgaliaiTurbo antgalis, minkštas kietų grindų antgalis, mažas motorizuotas antgalis, mažas kombinuotas antgalis, siauras antgalis, lankstus sujungimas
Matmenys AxPxG25 x 111 x 31 cm
FunkcionalumasSauso siurbimo
Triukšmingumas82 dB(A)
Baterijos rūšisLičio
Dulkių siurblio tipasElektrinės šluota
Įkrovimo laikas4,5 h
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Siurbimo galia150 W
Vamzdžio tipas +Teleskopinis metalinis
Variklio filtras +HEPA
SpalvaSidabrinė
Svoris, Kg2,95 kg
Galia +450 W
Laido ilgisBelaidis
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Garantinis laikotarpis24 mėn.

Dulkių siurbliai sparčiai tobulėja, o pastaruoju metu ,,ant bangos“ dar vienas dulkių siurblių tipas – elektriniai siurbliai - šluotos.
 

Laidinis ar akumuliatorinis?


Renkantis elektrinę šluotą vienas iš svarbiausių dalykų yra apsispręsti, laidinio ar belaidžio prietaiso norite. Kiekvienas turi savų pliusų ir minusų, todėl reikia gerai apgalvoti, kuris pasirinkimas geriausias jums.
Laidinis prietaisas visada turės tokį pranašumą kaip: neribotas elektros šaltinis. Tai reiškia, kad naudotojas galės valyti tiek kiek norės ir tikriausiai pats prietaisas turės galingesnį variklį. Be to, tokie modeliai yra pigesni. Tokio tipo šluotų minusas yra tas, kad naudotojas, kaip ir su paprastu dulkių siurbliu, gali valyti ribotu darbo spinduliu. Didelė dalis žmonių renkasi siurblį šluotą dėl galimybės jį lengvai nešioti, todėl modeliai su laidu yra mažiau paklausūs.
Belaidė šluota greitam ir lengvam valymui visada bus geriausias pasirinkimas. Vartotojai neturės nerimauti dėl valymo ploto apribojimų, o įkrovimo laidas gali būti lengvai atjungtas. Vis dėlto, reikia apgalvoti kiek laiko šluota gali veikti, ir kiek laiko ji kraunasi. Prietaisas su silpnesne baterija bus mažiau naudingas. Renkantis belaidį prietaisą, veikimo laikas ir pakrovimo laikas yra du faktoriai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Dauguma modelių veikia apie 15-20 min. Žinoma, yra modelių kurie gali veikti 40 min. ir ilgiau, tačiau jie kainuos brangiau.

Dydis ir svoris

Kas padaro šluotas tokias lengvas? Kompaktiškumas ir lengvas dizainas. Jei prietaisas persunkus, tada kils nepatogumų bandant jį pakelti ar padėti į spintą. Kai kurie geriausi modeliai yra tokie lengvi ir subalansuoti, kad vartotojas gali juos naudoti aplink lubų kampus, ar kitose aukštose vietose.

Modelis „2 in 1”
 
Du viename modeliai yra tokie, kuriuose atsikabina dalis mechanizmo, norint naudoti siurblį kaip rankinį.  Ne visos šluotos turi šią funkciją, todėl ji turi pranašumą renkantis pirkinį. Su rankiniu siurbliu lengvai pašalinsite nešvarumus nuo baldų, spintelių, sofos ir sunkiai prieinamose vietose.   
 
Valymo paviršius
 
Dauguma siurblių šluotų yra tinkami kelių paviršių valymui, tačiau geriausiai veikia valant kilimines dangas. Jei ieškote modelio kilimų valymui, derėtų paieškoti tokio prietaiso, kuris turėtų šepetį. Kietiems paviršiams reikėtų ieškoti šluotos be šepetėlių. O jei norite valyti skirtingus paviršius, reikia modelio kuris turi šepetį, tačiau jį norit galima išjungti.

 

Filtrai

Standartinis filtras


Tokie filtrai siurbliuose naudojami jau seniai. Oras praeina per kelis filtrus. Filtrų skaičius ir kokybė gali labai skirtis priklausomai nuo siurblio. Didesnis filtrų skaičius reiškia geresnį oro filtravimą, todėl verta į tai atkreipti dėmesį renkantis.

HEPA filtras


Jei norite užtikrinti geriausią oro kokybę savo namuose, tuomet reiktų ieškoti šluotos su HEPA filtru. Šie filtrai sulaiko įvairių formų užterštumo daleles net 99% efektyvumu. Tai padaro juos labai patrauklius žmonėms, kurie turi problemų su alergijomis ar astma.

Lifetime filtras


Renkantis siurblį šluotą, vartotojas turi galimybę pasirinkti naudoti keičiamus filtrus arba ilgalaikį filtrą. Tokio filtro privalumas yra tas, kad jis tarnaus ilgai, o tai taupo pinigus ir laiką, nes naudotojui nereiks gaišti laiko perkant naują filtrą.
 

Pakankamai galingas, kad išvalytumėte bet ką
Iki 150 W siurbimo galia*

 

Pajuskite galią. Skaitmeninio galios keitiklio variklis sukasi greičiau nei tornadas**, orinio variklio mentės sumažina oro pasipriešinimą ir sukuria galingą siurbimą. Šepetys maksimaliai padidina valymo galingumą, stipriai įstumdamas šerelius į kilimą ir iškeldamas smulkiausias purvo daleles. 

 


* Siurbimo galia patikrinta su „Samsung“ SS80N80**** pagal IEC 60312-1 standarto 5.8 punktą. Remiantis vidiniu patikrinimu. 

** Pagal išplėstinę Fudžitos skalę

 
 


Ilgiau veikianti baterija*
Valykite su galinga 32,4 V ličio jonų baterija, veikiančia iki 40 minučių – net kai naudojate specialius valymo įrankius. Pritaikyta baterija veikia daugiau nei 500 ciklų ir išlaiko pradinę 80%‡ talpą**.

 


* Patikrinta su delniniu prietaisu normalaus veikimo režimu. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo grindų tipo ir naudojimo. Pagal vidinį patikrinimą. 

** Išlaiko iki 80%‡ talpą po 5 metų naudojimo po 100 ciklų per metus. 1 ciklas: visiškas baterijos išsikrovimas po visiško įkrovimo. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo naudojimo. Pagal vidinį patikrinimą.

 
 


Giliai išvalo kilimus
Pašalina purvą ir smulkias dulkes iš kilimo gilumos. Šepetys su varikliu tolygiai paskirsto spaudimą, kad dulkės būtų surenkamos optimaliai. Šereliai įstumiami giliau į kilimą ir iškelia net smulkiausias dulkių daleles*.

 

* Valymo galia gali skirtis priklausomai nuo grindų tipo.

 
 


Lengva priežiūra po valymo
„Easy Clean Dustbin“, „Easy Clean Brush“

Savo siurblį išvalysite greitai ir higieniškai, nes jame įrengta „Easy Clean" technologija. Norėdami ištuštinti „Easy Clean" talpyklą, tiesiog patraukite svirtį ir išberkite turinį. „Easy Clean"* šepetį paprasta atjungti nuo būgno ir greitai išvalyti.

 

Surenka dulkes ir alergenus. Išmeta tik švarų orą.

 

Lengviau kvėpuoti, mažesnė alerginių reakcijų tikimybė. Pažangi HEPA filtravimo sistema sulaiko 99,9%‡ dulkių, kad jos valant nepatektų atgal į aplinką.

 


Nuolatinė galia
Dvigubai ilgesnis valymas be papildomo krovimo. Tiesiog atjunkite 32,4 V atjungiamąją maitinimo bateriją, pakeiskite atsargine* ir pratęskite valymo laiką iki iš viso apie 80 minučių.

 

 
 


Švelnus, bet veiksmingai valo kietas grindis

Smulkias dulkeles nuo kietų grindų išvalysite ir išsiurbsite nepažeisdami paviršių. Šepečio kotas su varikliuku padengtas minkštu pintu nailonu, veiksmingai nuvalančiu dulkes ir apsaugančiu jūsų grindis.

 

* Šis šepetys yra pasirinktinis

 
 


5 papildomi įrankiai skirtingoms zonoms valyti

 

Lengvai išvalysite sunkiai pasiekiamas vietas po baldais. Dėl lanksčios rankenos ergonomiško dizaino ją galima užlenkti 50 laipsnių kampu ir pasiekti žemiau esančias vietas nevarginant riešo ir nugaros.

 Pirkėjų atsiliepimai apie prekę