Prekių katalogas

Dulkių siurblys šluota Samsung VS80N8076KC

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 02 27

Nuoroda 286489

399,00 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 76,82 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 84,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 124,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 104,75 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 124,70 €
Prekės savybės
Galia450 W
AntgaliaiTurbo antgalis, minkštas kietų grindų antgalis, mažas motorizuotas antgalis, mažas kombinuotas antgalis, siauras antgalis, lankstus sujungimas
Matmenys AxPxG25 x 111 x 31 cm
FunkcionalumasSauso siurbimo
Triukšmingumas82 dB(A)
Veikimo laikasiki 40 min
Baterijos rūšisLičio
Įkrovimo laikas4,5 h
Dulkių siurblio tipasElektrinės šluotos
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Laido ilgisBelaidis
Vamzdžio tipasMetalinis
Variklio filtrasHEPA
Siurbimo galia150 W
Svoris2,95 kg
Garantinis laikotarpis24 mėn.
SpalvaSidabrinė
Prekės kategorijaDulkių siurbliai

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Dulkių siurblys šluota Samsung VS80N8076KC
399,00 €


 

Pakankamai galingas, kad išvalytumėte bet ką
Iki 150 W siurbimo galia*

 

Pajuskite galią. Skaitmeninio galios keitiklio variklis sukasi greičiau nei tornadas**, orinio variklio mentės sumažina oro pasipriešinimą ir sukuria galingą siurbimą. Šepetys maksimaliai padidina valymo galingumą, stipriai įstumdamas šerelius į kilimą ir iškeldamas smulkiausias purvo daleles. 

 


* Siurbimo galia patikrinta su „Samsung“ SS80N80**** pagal IEC 60312-1 standarto 5.8 punktą. Remiantis vidiniu patikrinimu. 

** Pagal išplėstinę Fudžitos skalę

 
 


Ilgiau veikianti baterija*
Valykite su galinga 32,4 V ličio jonų baterija, veikiančia iki 40 minučių – net kai naudojate specialius valymo įrankius. Pritaikyta baterija veikia daugiau nei 500 ciklų ir išlaiko pradinę 80%‡ talpą**.

 


* Patikrinta su delniniu prietaisu normalaus veikimo režimu. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo grindų tipo ir naudojimo. Pagal vidinį patikrinimą. 

** Išlaiko iki 80%‡ talpą po 5 metų naudojimo po 100 ciklų per metus. 1 ciklas: visiškas baterijos išsikrovimas po visiško įkrovimo. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo naudojimo. Pagal vidinį patikrinimą.

 
 


Giliai išvalo kilimus
Pašalina purvą ir smulkias dulkes iš kilimo gilumos. Šepetys su varikliu tolygiai paskirsto spaudimą, kad dulkės būtų surenkamos optimaliai. Šereliai įstumiami giliau į kilimą ir iškelia net smulkiausias dulkių daleles*.

 

* Valymo galia gali skirtis priklausomai nuo grindų tipo.

 
 


Lengva priežiūra po valymo
„Easy Clean Dustbin“, „Easy Clean Brush“

Savo siurblį išvalysite greitai ir higieniškai, nes jame įrengta „Easy Clean" technologija. Norėdami ištuštinti „Easy Clean" talpyklą, tiesiog patraukite svirtį ir išberkite turinį. „Easy Clean"* šepetį paprasta atjungti nuo būgno ir greitai išvalyti.

 

Surenka dulkes ir alergenus. Išmeta tik švarų orą.

 

Lengviau kvėpuoti, mažesnė alerginių reakcijų tikimybė. Pažangi HEPA filtravimo sistema sulaiko 99,9%‡ dulkių, kad jos valant nepatektų atgal į aplinką.

 


Nuolatinė galia
Dvigubai ilgesnis valymas be papildomo krovimo. Tiesiog atjunkite 32,4 V atjungiamąją maitinimo bateriją, pakeiskite atsargine* ir pratęskite valymo laiką iki iš viso apie 80 minučių.

 

 
 


Švelnus, bet veiksmingai valo kietas grindis

Smulkias dulkeles nuo kietų grindų išvalysite ir išsiurbsite nepažeisdami paviršių. Šepečio kotas su varikliuku padengtas minkštu pintu nailonu, veiksmingai nuvalančiu dulkes ir apsaugančiu jūsų grindis.

 

* Šis šepetys yra pasirinktinis

 
 


5 papildomi įrankiai skirtingoms zonoms valyti

 

Lengvai išvalysite sunkiai pasiekiamas vietas po baldais. Dėl lanksčios rankenos ergonomiško dizaino ją galima užlenkti 50 laipsnių kampu ir pasiekti žemiau esančias vietas nevarginant riešo ir nugaros.

 Klientų atsiliepimai apie šią prekę