Prekių katalogas

Siurblys robotas iRobot Roomba 980

1-7 d.d.

Delivery time on 2020 06 03

Nuoroda 228130

545,00 €
54,50 € x 10 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 545,00 €, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 545,00 €, eilinės įmokos suma – 54,50 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 103,10 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 114,00 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 168,50 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 141,25 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 168,50 €
Prekės savybės
Matmenys AxPxG9.2 x 35.1 x 3.96 cm
FunkcionalumasSauso siurbimo
Baterijos rūšisLi-ion
Triukšmingumasiki 64 dB dBA dB(A)
Dulkių siurblio tipasRobotas
Surinkimo talpa, l +0,6
Įkrovimo laikas3 h
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Wi-Fi ryšysTaip
Variklio filtrasHEPA
ValdymasWi-Fi
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Svoris3.94 kg

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Siurblys robotas iRobot Roomba 980
545,00 €

Programuojamas darbo grafikas.iRobot HOME aplikacija, Wi-Fi ryšys.Carpet Boost kilimų atpažinimo sistema.Neribojamas valymo plotas.Hepa filtrai.Siurbia palei grindjuostes, nekrenta nuo laiptų.Akumuliatoriui išsikrovus, pasikrauna, ir tęsia darbą ten, kur pabaigė.Ypač didelis galingumas.Nešvarumų jutiklis.Šoninis šepetys surenka nešvarumus iš kampų ir kraštų.Baigęs darbą, pats grįžta į stotelę ir kraunasi.Li-Ion akumuliatorius tarnauja apie 5 metus.Siurbia iki 10 kartų efektyviau, lyginant su ankstesnių Roomba serijų 700, 600 modeliais.Naujasis Roomba 980 dirba tol, kol Jūsų namai tampa švarūs. Naujas akumuliatorius leidžia robotui dirbti iki 2 val*, po to robotas važiuoja pasikrauti, ir tęsia darbą toliau. Su iRobot HOME aplikacija, Jūs galite Roomba 980 paleisti dirbti iš bet kur, taip pat galite nustatyti roboto darbo laiko pradžią.Protingas

Valo visą pasiekiamą grindų plotą: iAdapt® 2.0 navigacija su vizualios lokalizacijos sistema padeda Roomba 980 sklandžiai ir efektyviai judėti po Jūsų namus, tuo pačiu nepasimesti tarp visų baldų ir kitų kliūčių.


Automatiškai pasikrauna ir tęsia darbą tol, kol visos grindys tampa švarios: Roomba 980 dirba iki 2 valandų*, tuomet nuvažiuoja pasikrauti, ir tęsia darbą nuo tos vietos, kur baigė pirmą valymo ciklą.Nepriekaištingai juda tarp kambarių: naujoji iAdapt® 2.0 navigacijos technologija suteikia Roomba 980 robotui galimybę naudoti aukšto efektyvumo valymo moduliaciją. Daugybės jutiklių pagalba robotas „mato“ realią Jūsų namų pasaulio netvarką, baldus, ir kitas kliūtis.Valo po stalais ir sofomis: nedidelis Roomba aukštis leidžia robotui judėti po dauguma baldų, įskaitant sofas, todėl dulkės ir purvas neturi galimybių pasislėpti.


Nekrenta nuo laiptų: laiptų pakopų jutikliai neleidžia robotui nukristi nuo laiptų, ar kitų atvirų vietų.
Paprastas

Paleiskite robotą iš bet kur: iRobot HOME aplikacija leidžia robotą patogiai programuoti, ar paleisti – bet kada ir iš bet kur. Be to Jūs galite nustatyti pasirinktinius valymo parametrus bei stebėti valymo eigą.


Valo visų tipų grindis: Roomba automatiškai prisitaiko prie kilimų, plytelių, parketo, laminato, ar bet kurios kitos dangos.


Automatiškai parkuojasi ir kraunasi: tarp valymo ciklų Roomba pats grįžta į savo bazę pasikrauti.Laiko nustatymas: Roomba gali būti nustatomas dirbti 7 dienas per savaitę.Lengvai surenka plaukus: guminiai velenai neapsiraizgo plaukais, todėl juos ypač lengva valyti, be to tai daryti reikia kur kas rečiau, nei anksčiau.Valymas

Automatiškai padidina siurbimo galią ten, kur tai ypač reikalinga: AeroForce siurbimo sistema su nauja Carpet Boost turbina automatiškai įjungia iki 10 kartų** didesnę siurbimo galią, kuomet robotas užvažiuoja ant kilimo, t.y. ten, kur slepiasi didžioji dauguma dulkių.


Valo kampus ir paleis grindjuostes: besisukantis šoninis šepetys nukreipia smėlį ir šiukšles po robotu, į efektyvią 3-jų pakopų valymo sitemą.


Surenka iki 1 mikrono dydžio dulkes: HEPA filtras*** sulaiko smulkiausias dulkes ir alergenus, ir išfiltruotas oras tampa kur kas švaresnis.


* Testuota iRobot Home laboratorijoje ant kietų grindų. Atskirų testų laiko rezultatai gali skirtis.**Lyginant su Roomba 600 ir 700 serijų AeroVac™siurbimo sistemomis.***iRobot HEPA filtruose naudojamos E11 HEPA medžiagos, kurios buvo testuojamos sulaikyti 99% dalelių, mažesnių, nei 1 mikronas pagal IESTRPCC001.5 normas.


Specifikacija

Pakuotės išmatavimai: 52 x 13 x 42 cmPakuotės svoris: 6.21 kgRoboto išmatavimai: skersmuo – 35.05 cm, aukštis 9.14 cmRoboto svoris: 3.94 kg


Kompektacija

1 robotas Roomba 9801 Li-Ion akumuliatorius1 pasikrovimo bazė su integruotu EU maitinimo bloku2 virtualios sienos-žiedai [DUAL Mode, baterijos įtrauktos]1 atsarginis filtras1 atsarginis šoninis šepetys2-jų metų garantija robotui; 6 mėn. Garantija akumuliatoriui
Klientų atsiliepimai apie šią prekę