Prekių katalogas

Dulkių siurblys su vandens filtru Arnica Bora 5000

1-7 d.d.

Delivery time on 2020 07 16

Prekės kodas 45793

129,00 €
12,90 € x 10 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 129,00 €, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 129,00 €, eilinės įmokos suma – 12,90 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 28,22 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 30,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 43,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 37,25 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 43,70 €
Prekės savybės
GamintojasArnica
AntgaliaiStandartinis šepetys, parketo šepetys, turbo antgalis kilimams, turbo antgalis baldams, plyšiams, baldams, automobilinis
Matmenys AxPxG40 x 59,5 x 33,5 cm
FunkcionalumasSauso siurbimo
Triukšmingumas80 dB(A)
Dulkių siurblio tipasTradicinis siurblys
Dulkių talpos surinkimo tipasVandens filtras
Laido ilgis6 m
Išpūtimo funkcijaNe
Automatinis laido suvyniojimasTaip
Ratukai +Guminiai
Vamzdžio tipas +Teleskopinis metalinis
Garantinis laikotarpis48 mėn.
Variklio filtras +HEPA 13
SpalvaPilka
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Svoris6 kg
Galia +0,85 kW

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Dulkių siurblys su vandens filtru Arnica Bora 5000
129,00 €
Arnica „Bora 5000“ - tai dulkių siurblys su vandens ir „Hepa“ filtrais, kurio pagalba namus išvalysite kokybiškai ir be jokio vargo. Tai itin manevringas dulkių siurblys, kuriuo lengva naudotis bei jį valyti.

 

Šis dulkių siurblys puikiai sulaiko dulkes, jas sodindamas į vandenį, todėl idealiai tinka nuo alergijų kenčiantiems žmonėms, turintiems mažų vaikų ar namuose laikantiems augintinius.

 

Kartu su nešvarumais pašalinami mikrobai, bakterijos, alergenai bei blogi kvapai. Visi nešvarumai nusėda vandenyje. Sušlapusios dulkės tampa sunkios, todėl užtikrinama, kad jos nebūtų išpučiamos atgal į aplinką. Oras Jūsų namuose taps švarus ir gaivus, o jeigu į vandenį įpilsite kvapų, tuomet visuose namuose pasklis malonus, gaivus kvapas! Pripylėte į siurblį vandens, sutvarkėte namus ir telieka tik išpilti nešvarų vandenį.

 

Pastaba – nepurškia vandens.

 

„Hepa“ filtras – alergiškiems žmonėms

 

Dulkių siurblyje esantis „Hepa-13“ filtras užtikrina aukštą dulkių filtravimo efektyvumą. Jo dėka išvengsite dulkių, susidarančių namų ruošos metu. Tai ne tik užtikrins švarą namuose, tačiau ir saugos Jūsų sveikatą.

 

Teleskopinis vamzdis

 

Arnica „Bora 5000“ dulkių siurblys turi teleskopinio reguliavimo vamzdį, kurio dėka pasieksite ir sunkiai prieinamas vietas ir jas tobulai išvalysite.

 

Turbo šepetys – giluminiam kilimų valymui

 

Su Turbo šepečiu galėsite atlikti giluminį kilimų valymą ir greitai nuo kilimų pašalinti pūkus ar plaukus. Besisukantis šepetys greitai šalina mažas dulkių, purvo daleles bei plaukus, todėl kilimų valymas bus net 25% veiksmingesnis.

 

Mažas Turbo šepetys – nepriekaištingam minkštų paviršių valymui

 

Su mažu Turbo šepečiu tobulai išvalysite minkštus baldus bei automobilių saloną.

 

Techninės Arnica „Bora 5000“ dulkių siurblio savybės:

 

Galingumas: 850 W;

 

Reguliuojama siurbimo galia;

 

Nuimamos vandens talpos dydis: 1,2 l;

 

Puikus siurblio manevringumas;

 

Chromuoto metalo teleskopinis siurbimo vamzdis;

 

Giluminio valymo Turbo šepetys;

 

Guminiai siurblio ratukai – mažesniam triukšmui siurbimo metu;

 

Automatiškai susivyniojantis 6m ilgio laidas;

 

Grynasis svoris/neto svoris: 11,14/9,45 kg;

 

Išmatavimai: 40 x 59,5 x 33,5 cm.

 

Priedai:

 

Kvapas į dulkių siurblį;

 

Antgalis siauriems kampams, plyšiams bei sunkiai pasiekiamoms vietoms valyti;

 

Mažas antgalis – baldų, užuolaidų, lempų valymui;

 

Apvalus siurbimo antgalis;

 

Mažas turbo šepetys, skirtas baldams, mašinų sėdynėms ir pan.;

 

Natūralių šerių antgalis skirtas parketui bei kietų grindų dangoms;

 

Garantija – 4 metai.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę