Prekių katalogas

Siurblys robotas Cecotec Conga 1690 Pro (ekspozicinis)

Delivery time on 2021 08 05

Prekės kodas 335907

329,99 €
13,75 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 329,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 329,99 €, eilinės įmokos suma – 13,75 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 64,40 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 71,00 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 104,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 87,50 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 104,00 €
Prekės savybės
GamintojasCecotec
KitaBaterija- 14,8 V, 2600 mAh;
Matmenys AxPxG34 x 9,5 cm (skersmuo x aukštis)
FunkcionalumasSauso ir drėgno valymo
Triukšmingumas64 dB dB(A)
Dulkių siurblio tipasRobotas
Surinkimo talpa, l +0,3
Įkrovimo laikas3-4 h
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Wi-Fi ryšysTaip
Siurbimo galia2700 Pa
Akumuliatoriaus garantija12 mėn
Šoninis šepetysYra
Ratukai +Guminiai
Baterijos veikimo laikasIki 160 min.
SpalvaJuoda
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Svoris3 kg

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
 

Inovacijos Jūsų namams

CECOTEC – tai tvirtas ispaniškas prekinis ženklas, kuris specializuojasi namų apyvokos daiktų gamyboje. CECOTEC nuolat ieško intelektualių ir novatoriškų sprendimų, kaip pritaikyti savo produktus prie besikeičiančių vartotojų poreikių.

CECOTEC tikslas gaminti ir tobulinti namų prietaisus, kurie turi pagerinti žmonių gyvenimą. CECOTEC pristato platų savo produktų asortimentą nuo robotų dulkių siurblių, virtuvės robotų, gruzdintuvų, indų, poilsio ir fitneso prekių iki programuojamų puodų.

CECOTEC atpažinsite pagal specializuotus prekinius ženklus kiekvienai produktų grupei.
Nuo 1995 m. CECOTEC siūlo kokybiškus ir patikimus produktus, pritaikytus prie kintančių žmonių poreikių. CECOTEC prekių vartotojai puikiai įvertino produktus pasižyminčius geru kainos ir kokybės santykiu.


 
CECOTEC įsipareigoję sau ir savo klientams: nuolat diegti naujoves ir visuose gaminiuose naudoti pažangiausias technologijas. Visi produktai yra aprūpinti maksimaliomis saugumo priemonėmis.CECOTEC vertybės yra:

- Siūlyti tik kokybiškus produktus .
- Žmogaus artumas, suasmenintas dėmesys vartotojui.
- Aplinkosaugos požiūriu tvarios verslo praktikos kūrimas. CECOTEC gaminiai garantuoja mažesnį elektros suvartojimą.
- Nuolatinis tobulinimas, siekiant pasiūlyti intelektualiausius ir novatoriškiausius sprendimus.


CECOTEC filosofija

Pagrindinis CECOTEC tikslas yra pasiūlyti vartotojams unikalius gaminius, kuriems sukurti atsižvelgiama į naujausias rinkos tendencijas ir reikalaujama iš savęs geriausios kokybės.

Patogumas ir saugumas - CECOTEC rūpinasi net mažiausiomis detalėmis - nuo gaminio projektavimo iki garantinio aptarnavimo. Taip CECOTEC užtikrina savo gaminiams pridėtinę vertę. Kadangi CECOTEC rūpi jūsų savijauta ir patogumas, jie tobulėja kiekvieną dieną, kad galėtų padėti Jums išsirinkti idealų prietaisą namams.

 

 


Rekomenduojamos prekės

 
Siurblys robotas Cecotec Conga 1690 Pro (ekspozicinis)
329,99 €


 
PROTINGA NAVIGACIJA, EFEKTYVUS VALYMAS
 
Dulkių siurblys - robotas su profesionaliu žemėlapiu. Jis gali siurbti tiek sausu būdu, tiek drėgnu valymo būdu. Sujungtas su „Wi-Fi“ ir „App“, todėl siurbimas tampa išmanus. Be to, naudodamiesi suderinamumu su „Google Assistant“ ir „Alexa“, galite valdyti robotą balsu.
 
 
„ITECH SMARTGYRO EYE“. IŠMANIOJI NAVIGACIJA SU OPTINIU JUTIKLIU
 
Pažangi navigacija „iTech SmartGyro Eye“ yra intelektualesnė ir intuityvesnė nei jos pirmtakas. Dėl savo giroskopinių, artumo, apsaugos nuo smūgio ir kritimo jutiklių robotas 100% susitvarkys su visais grindų paviršiais.
APP VALDYMAS. KONTROLIUOKITE PROCESĄ IŠ SAVO MOBILIOJO TELEFONO
 
„APP Control“ programa, kuria galite valdyti savo robotą pasirinkdami valymo režimus, programuodami valymą, pritaikydami siurbimo ir plovimo galios lygį ir stebėdami valymo istoriją. Be to, tai leis jums stebėti savo namų žemėlapį ir bendrauti su robotu per APP.
 „VIRTUALMAP“: PERŽIŪRĖKITE SAVO NAMŲ ŽEMĖLAPĮ
 
Jūsų virtualiojo žemėlapio sistema programoje parodys jūsų namų žemėlapį. Robotas sukurs žemėlapį, kai atliks valymą. Be to, vėliau tai galėsite pamatyti valymo istorijoje. Robotas kiekvieną kartą sukurs skirtingą žemėlapį ir, naudodamasis savo AI, galės pagerinti valymo maršrutus.


 
VALYMAS IKI PASKUTINIO KAMPO

„Total Surface“ technologija. Jei roboto akumuliatoriaus valymo metu pritrūksta energijos, jis automatiškai grįžta į įkrovimo stotelę greičiausiu keliu, įkrauna akumuliatorių ir išvažiuoja atgal pabaigti valyti nuo tos vietos, kurioje jis pabaigė.
 PALAIKO VIRTUALŲ BALSO ASISTENTĄ
 
Dėl savo naujos „VirtualVoice“ technologijos galite prijungti robotą prie virtualių balso valdymo padėjėjų „Alexa“ ir „Google Assistant“. Balsu galite atlikti keletą valdymo funkcijų, pavyzdžiui, pradėti valymą, nustoti valyti, nusiųsti robotą į jo įkrovimo stotelę ar net surasti jį per garsinius signalus.


 
„IWATER“. IŠMANUSIS 3 LYGIŲ VALYMO VALDYMAS
 
Robotas užprogramuotas naudoti „iWater“ sistemą su trimis elektroniniais valymo režimais: aukštas: puikiai tinka giliam valymui, vidutinis: idealus kasdieniam valymui ir žemas: idealus lengvam paviršiaus valymui. 
 
Valdykite vandens lygį ir tolygiai dozuokite srautą naudodamiesi elektroniniu valdymu. Dėl to šluostė visada yra drėgna ir gali išvalyti didesnį paviršių.
„BESTFRIEND“ PRIEŽIŪROS SISTEMA
 
„BestFriend Care“ sistema su dviem keičiamais šepetėliais, kurie nesusipina. Specialus guminis šepetys, skirtas pašalinti gyvūnų plaukus tokiose sudėtingose ​​vietose kaip kilimai, ir dvigubos medžiagos šepetys, skirtas visų tipų paviršiams ir nešvarumams pašalinti.
ATMINTIES VALDYMAS: ĮSIMINKITE IR PARINKITE GREIČIAUSIĄ MARŠRUTĄ
 
Robotas įsimena maršrutus, kad galėtų rasti greičiausią ir efektyviausią valymo kelią. Šios sistemos dėka robotas tiksliai žino, kur jis yra, kur jau valė ir kur dar nebuvo.
 „FORCECLEAN 2700 PA“. PUIKI SIURBIMO GALIA GILIAM VALYMUI
 
„ForceClean“ sistema su galinga turbina, maksimaliai palaikančia didelę įsiurbimo galią - iki 2700 Pa. Siurblys - robotas surenka visų rūšių nešvarumus, kad grindys būtų visada švarios.
 
10 PASIRENKAMŲ VALYMO PROGRAMŲ
 
Automatinis, spiralinis, srities, atsitiktinis, giroskopinis, rankinis, du kartus, valymas, kraštinės ir grįžimas į namus. Jūsų namas visada bus švarus!
 DĖKA MAGNETINĖS JUOSTELĖS NUSTATYKITE VALYMO ZONAS
 
Su magnetine juostele galite pastatyti „magnetinę sieną“, pasirinkdami zonas ar kambarius, kurių nenorite valyti.


Klientų atsiliepimai apie šią prekę