Prekių katalogas

Dulkių siurblys SAMSUNG VS60M6010KG

1-7 d.d.

Delivery time on 2020 06 05

Nuoroda 266557

129,00 €
12,90 € x 10 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 129,00 €, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 129,00 €, eilinės įmokos suma – 12,90 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 28,22 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 30,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 43,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 37,25 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 43,70 €
Prekės savybės
Matmenys AxPxG260 x 1100 x 165 mm
FunkcionalumasSauso siurbimo
Triukšmingumas83 dB dBA dB(A)
Dulkių siurblio tipasElektrinės šluota
Surinkimo talpa, l +0,25
Įkrovimo laikas3 h
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Valymo spindulys2.6 m
Siurbimo galia30 W
SpalvaPilka
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Svoris2.7 kg
Galia +170 W

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Dulkių siurblys SAMSUNG VS60M6010KG
129,00 €
Galingas siurblys - didžiulė įsiurbimo galia sukuria net 3 kartus galingesnį siurbimą, nei kiti, įprasti dulkių siurbliai, ko dėka yra kruopščiai surenkamos dulkės, plaukai ir kiti nešvarumai.
 
 
EZClean technologijos dėka galėsite lengvai ir higieniškai pašalinti visas užstrigusias dulkes bei nešvarumus, įskaitant ilgus plaukus. Norėdami ištuštinti EZClean dulkių konteinerį, reikės ti patraukti svirtelę ir šepetys lengvai išsitrauks iš būgno.
 
 
Lengvas valdymas - lengvai valdomod kontrukcijos dėka, įrenginys gali greitai judėti aplink kamus, baldus ir ir kitas kliūtis. Korpusas sukasi net 180 laipsnių kampu, kas užtikrina gerą manevringumą. Didelių ratukų dėka siurblys yra stabilesnis ir juda švelniau ir greičiau.
 
Du viename valymas - dulkių siurblo strypas yra skirtas dideliems grindų plotams valyti, o tiesiog iškėlus atjungiamąją rankinę dalį, ja galima puikiai išvalyti mažesnes sritis, plyšius ar baldus.

 
Ilgas veikimo laikas - galingas 21,6 V  ličio-jonų akumuliatorius elektros energiją tiekia iki 30 minučių. Todėl namus išvalysite nesibaimindami, kad išseks akumuliatorius.
 
Savaiminio pasistatymo konstrukcijos dėka siurblį yra patogu sandėliuoti, jis neužima daug vietos ir nereikalauja jokių papildomų priemonių. Norint padaryti pertrauką nereiktuojau pat nutraukite valymo darbus ir jį palikite ten, kur esate. Todėl tikrai nesunku rasti jam reikalingą saugojimo vietą.
 
Priedai -  į  siurblo rankeną yra įmontuoti dulkių nupurtyi ir plyšių valymo priedai. Norėdami perjungti įprastinį šepetį į plyšių šepetį, reikės tik paspausti mygtuką ant rankenos
 
 
 
 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę