Prekių katalogas

Dulkių siurblys Dyson V10 Absolute

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 02 28

Nuoroda 283242

499,00 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 94,82 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 104,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 154,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 129,75 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 154,70 €
Prekės savybės
Galia525 W
Matmenys AxPxG12,66x25,6x25 cm
FunkcionalumasSauso siurbimo
Veikimo laikasiki 60 min
Baterijos rūšisLičio
Įkrovimo laikas3,5 h
Dulkių siurblio tipasElektrinės šluotos
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Laido ilgisBelaidis
Siurbimo galia151 W
Akumuliatoriaus garantija12 mėn
Svoris2,67 kg
Garantinis laikotarpis24 mėn.
SpalvaSidabrinė
Prekės kategorijaDulkių siurbliai

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Dulkių siurblys Dyson V10 Absolute
499,00 €Pagrindinės technologijos

Tai yra galingiausias belaidis siurbimas. Su stipriu akumuliatoriumi išvalomi visi namai o visiškai uždari filtravimo sistema, garantuoja žiedadulkių ir bakterijų panaikinimą, bei švaresnio oro išleidimą. Taip pat, šis siurblys sukurtas taip, kad sugertų vibracijas ir slopintų garsą, todėl jis dirba itin tyliai. 
  
Pagrindiniai Dyson V10 Absolute siurblio bruožai:
 
- Siurblys greitai perjungiamas į rankinį siuribimą ir vienu spragtelėjimu grįžta į pradinę padėtį vėl

- Specialus mechanizmas padeda pašalinti dulkes ir šiukšles į šiukšlių dėžę, dėl to nereikia liesti nešvarumų

- Šį siurblį galima kabinti ant sienos (turi specialų laikiklį)

- Dyson V10 siurblys turi tris galios režimus

- Dirba iki 60 minučių be pertraukos

 
 
Siurblys turi antgalius:

- Kombinuotą - skirtą perėjimui tarp paviršių

- Vamzdinis - skirtas tiksliam valymui aplink kraštus ir siaurus tarpus

- Mini motorizuotas antgalis - jis skirtas plaukams siurbti

- Mini minkštas antgalis - skirtas valyti subtilius paviršius ir audinius

 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę