Prekių katalogas

Belaidė grindų valymo mašina Karcher FC 3

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 304562

235,99 €
9,83 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 235,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 235,99 €, eilinės įmokos suma – 9,83 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 52,20 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 56,92 €
Taisymo pratęsta garantija +4 metai 68,72 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 80,52 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 68,72 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 80,52 €
Charakteristikos
GamintojasKarcher
FunkcionalumasDrėgno valymo
Dulkių siurblio tipasGrindų valymo įrenginys
Įkrovimo laikas4 h
SpalvaGeltona
Svoris2,4 kg kg
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Garantinis laikotarpis24 mėn.

Dulkių siurbliai sparčiai tobulėja, o pastaruoju metu ,,ant bangos“ dar vienas dulkių siurblių tipas – elektriniai siurbliai - šluotos.
 

Laidinis ar akumuliatorinis?


Renkantis elektrinę šluotą vienas iš svarbiausių dalykų yra apsispręsti, laidinio ar belaidžio prietaiso norite. Kiekvienas turi savų pliusų ir minusų, todėl reikia gerai apgalvoti, kuris pasirinkimas geriausias jums.
Laidinis prietaisas visada turės tokį pranašumą kaip: neribotas elektros šaltinis. Tai reiškia, kad naudotojas galės valyti tiek kiek norės ir tikriausiai pats prietaisas turės galingesnį variklį. Be to, tokie modeliai yra pigesni. Tokio tipo šluotų minusas yra tas, kad naudotojas, kaip ir su paprastu dulkių siurbliu, gali valyti ribotu darbo spinduliu. Didelė dalis žmonių renkasi siurblį šluotą dėl galimybės jį lengvai nešioti, todėl modeliai su laidu yra mažiau paklausūs.
Belaidė šluota greitam ir lengvam valymui visada bus geriausias pasirinkimas. Vartotojai neturės nerimauti dėl valymo ploto apribojimų, o įkrovimo laidas gali būti lengvai atjungtas. Vis dėlto, reikia apgalvoti kiek laiko šluota gali veikti, ir kiek laiko ji kraunasi. Prietaisas su silpnesne baterija bus mažiau naudingas. Renkantis belaidį prietaisą, veikimo laikas ir pakrovimo laikas yra du faktoriai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Dauguma modelių veikia apie 15-20 min. Žinoma, yra modelių kurie gali veikti 40 min. ir ilgiau, tačiau jie kainuos brangiau.

Dydis ir svoris

Kas padaro šluotas tokias lengvas? Kompaktiškumas ir lengvas dizainas. Jei prietaisas persunkus, tada kils nepatogumų bandant jį pakelti ar padėti į spintą. Kai kurie geriausi modeliai yra tokie lengvi ir subalansuoti, kad vartotojas gali juos naudoti aplink lubų kampus, ar kitose aukštose vietose.

Modelis „2 in 1”
 
Du viename modeliai yra tokie, kuriuose atsikabina dalis mechanizmo, norint naudoti siurblį kaip rankinį.  Ne visos šluotos turi šią funkciją, todėl ji turi pranašumą renkantis pirkinį. Su rankiniu siurbliu lengvai pašalinsite nešvarumus nuo baldų, spintelių, sofos ir sunkiai prieinamose vietose.   
 
Valymo paviršius
 
Dauguma siurblių šluotų yra tinkami kelių paviršių valymui, tačiau geriausiai veikia valant kilimines dangas. Jei ieškote modelio kilimų valymui, derėtų paieškoti tokio prietaiso, kuris turėtų šepetį. Kietiems paviršiams reikėtų ieškoti šluotos be šepetėlių. O jei norite valyti skirtingus paviršius, reikia modelio kuris turi šepetį, tačiau jį norit galima išjungti.

 

Filtrai

Standartinis filtras


Tokie filtrai siurbliuose naudojami jau seniai. Oras praeina per kelis filtrus. Filtrų skaičius ir kokybė gali labai skirtis priklausomai nuo siurblio. Didesnis filtrų skaičius reiškia geresnį oro filtravimą, todėl verta į tai atkreipti dėmesį renkantis.

HEPA filtras


Jei norite užtikrinti geriausią oro kokybę savo namuose, tuomet reiktų ieškoti šluotos su HEPA filtru. Šie filtrai sulaiko įvairių formų užterštumo daleles net 99% efektyvumu. Tai padaro juos labai patrauklius žmonėms, kurie turi problemų su alergijomis ar astma.

Lifetime filtras


Renkantis siurblį šluotą, vartotojas turi galimybę pasirinkti naudoti keičiamus filtrus arba ilgalaikį filtrą. Tokio filtro privalumas yra tas, kad jis tarnaus ilgai, o tai taupo pinigus ir laiką, nes naudotojui nereiks gaišti laiko perkant naują filtrą.


Belaidė grindų valymo mašina Karcher FC 3
235,99 €
SAVYBĖS IR PRIVALUMAI
 
Nuolatinis volelių drėkinimas švariu vandeniu ir inovatyvi savaiminio volelių išsivalymo funkcija
Visuomet valoma švariu vandeniu. Purvas yra surenkamas į talpą, todėl visuomet valoma švariais voleliais.
 
Racionalus įrenginio dizainas ir antgalis su lanksčia jungtimi
Lengvas valymas po baldais ir aplink objektus. Valymas iki pat pakraščių – puikiems rezultatams ties kampais ir kraštais
 
Automatinis vandens pašalinimas nuo volelių ir platus valymo priemonių pasirinkimas
Tinkamas visiems kietų grindų paviršiams - įskaitant parketą, laminatą, akmenį ir plastiką. Paliekama mažai drėgmės, todėl galima vaikščioti jau po maždaug 2 minučių.
 
Techniniai duomenys:
 
Darbinis plotis 300 mm.
Šepečio sukimosi greitis 500 aps/min.
Švaraus vandens talpa 360 ml.
Nešvaraus vandens talpa 140 ml.
Darbo trukmė vienu baterijos įkrovimu 20 min.
Akumuliatoriaus įkrovimo laikas 4 val.
Teorinis išvalomas plotas vienam įkrovimu 60 m2.
Akumuliatorius 7.2 V Li-ion.
Svoris be priedų 2,4 kg.
Matmenys (I x P x A) 305 x 226 x 1220
 
Komplektacija:
 
2-jų talpų sistema.
Valymo velenų rinkinys, geltonas
Grindų valymo priemonė RM 536, 30 ml
Parkavimo stotelė su vieta voleliams
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę