Prekių katalogas

Dulkių siurblys Electrolux EPF62IS

Greitas pristatymas 2-3 d.d.

Prekės kodas 289478

110,99 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 27,20 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 29,42 €
Taisymo pratęsta garantija +4 metai 34,97 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 40,52 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 34,97 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 40,52 €
Charakteristikos
GamintojasElectrolux
Matmenys AxPxG238x293x441
FunkcionalumasSauso siurbimo
Triukšmingumas76 dB(A)
Dulkių siurblio tipasTradicinis siurblys
Surinkimo talpa, l +3,5
Dulkių talpos surinkimo tipasMaišeliai
Valymo spindulys9 m
Automatinis laido suvyniojimasTaip
Kilimo valymo klasėB - Labai gerai
Dulkių sulaikymo klasėA - Puikiai
Kietų grindų valymo klasėA - Puikiai
Ratukai +Gumuoti
Galios reguliavimas +Taip
Vamzdžio tipas +Teleskopinis
Gylis441mm
Plotis293 mm
SpalvaMėlyna
Aukštis238 mm
Galia +800 W
Laido ilgis6 m
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Dulkių siurblys Electrolux EPF62IS
110,99 €
Mūsų sistema „Power Pro System™“ pasižymi funkcija „PowerForce™“ – puikiems valymo rezultatams. „Power Pro System™“ sudaro efektyvus variklis ir antgalis „DustPro™“, suteikiantis galimybę puikiai išvalyti visas norimas vietas – tiek kilimus, tiek kietus paviršius.

„360° Motion Technology™“ – lengvai pasiekiami kampai
Įvairūs maži daiktai suteikia mūsų namams jaukumo, tačiau dėl to juos pasidaro sunkiau valyti. Modelis „PowerForce™“ turi mažus besisukančius ratukus, kurie siurbiant leidžia lengvai apeiti daiktus ir pasiekti sunkiai prieinamas sritis.

Dangtis „180° Access™“ – dulkių maišelį pakeiskite greitai ir paprastai
Greitai, švariai ir be didelių pastangų ištuštinkite savo dulkių maišelį. 180° pasukamas dangtis leidžia patogiau pasiekti siurblio korpusą ir dulkių maišelį pakeisti per kelias sekundes.


Švaresnis dulkių rinkimas į „S-bag“: „S-bag“ yra STANDARTINIS dulkių maišelis. Tai taip paprasta – tiesiog atsiminkite „s-bag®“!
Prisipildžiusio dulkių maišelio indikatorius: Nedidelis ekranas ant dulkių siurblio, rodantis, kada metas keisti maišelį.
Integruotos laikymo vietos: Nugarėlėje esanti vieta skirta laikyti vamzdžius statmenai, apačioje esanti vieta skirta laikyti vamzdžius sandėliuojant.
Galios reguliavimas: Galios reguliavimas leidžia naudoti tiek galios, kiek jums reikia. Galite siurbti tyliai ir taupydami energiją.
Teleskopinis vamzdis: Teleskopiškai reguliuojamas vamzdžio ilgis, kad naudotis būtų ergonomiškiau ir, jeigu reikia, pasiektumėte toliau.
Minkšti bamperiai: Reikalingi norint nesubraižyti baldų ir sienų.
Rankena priekyje: Lengvai suimama rankena įrenginiui nešti.
Kietų grindų antgalis: Kietų grindų antgalis, specialiai sukurtas efektyviam visų tipų kietų grindų, tokių kaip plytelės, medžio masyvas, linoleumas, marmuras ir kt., valymui.
Klasikinis ilgalaikis s-bag maišelis: Klasikinis ilgalaikis S-bag maišelis
Bamperis „Ergoshock™“: Būkite tikri, kad Jūsų baldai yra saugūs, netgi kai greitai valote – bamperis „ErgoShock™“ tarp dulkio siurblio ir baldų sukuria apsaugą sušvelninančią smūgius.
Valymo priedai: Plyšių ir apmušalų įrankis yra laikomas dulkių siurblio rankenoje, todėl galite patogiai valyti skirtingus paviršius.
„Silence Pro System™“: Naujas tylus variklis, dulkių siurblio konstrukcija ir garsui optimizuotas antgalis lemia labai tylų valymą.
Higieniškas filtras 12, plaunamas: Veiksminga filtracija prisideda prie švaresnio oro namuose. Higieniškas filtras 12 filtruoja net mažiausias daleles ir išvalo išeinantį orą iki 99,5 %. Šį filtrą taip pat galima plauti ir naudoti pakartotinai, o tai reiškia, kad jums taip dažnai nereikia pirkti naujo filtro.


 
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę