Prekių katalogas

Dulkių siurblys robotas iRobot Roomba 896

Out of stock

Delivery time on 2020 09 28

Prekės kodas 278954

419,00 €
17,46 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 419,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 419,00 €, eilinės įmokos suma – 17,46 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 80,42 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 88,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 130,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 109,75 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 130,70 €
Prekės savybės
GamintojasiRobot
Dulkių siurblio tipasRobotas
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Naujoji AeroForce valymo sistema

AeroForce sistema turi 3 technologines naujienas, kurių pagalba buvo sukurtas idealus šiukšlių surinkimo ir susiurbimo balansas. Šis robotas puikus sprendimas alergiškiems žmonėms. Kaip dirba naujoji AeroForce sitema:
 
AeroForce velenai: du naujo tipo velenai renka šiukšles nuo bet kokio tipo grindų.

Oro srauto akseleravimas: uždaras kanalas sukuria oro srauto akseleravimą efektyviam šiukšlių įtraukimui.

Aukšto efektyvumo siurbimas: sukuria 5 kartus efektyvesnį siurbimą, nei bet kuris ankstesnės kartos Roomba robotas.

Roomba automatiškai prisitaiko prie bet kokio tipo grindų: kilimai, plytelės, parketas, laminatas, linoleumas. Besisukantis šoninis šepetys išvalo kampus ir sienas palei grindjuostes.

Valymas be didelių pastangų

Nešvarumai atsiranda kasdien, todėl efektyvus švaros palaikymas reikalauja nuolatinio dėmesio. Roomba padės su šia užduotimi susitvarkyti lengvai.

Parkavimasis ir krovimas: baigęs darbą Roomba grižta į savo bazę krautis.

Darbo laiko nustatymas: Roomba darbo laiką galima suprogramuoti taip, kaip norima, kasdien vis tuo pačiu metu arba skirtingu laiku.

iRobot XLife™ akumuliatorius: iRobot XLife akumuliatorius gali tarnauti 50% ilgiau nei bet kuris kitas ankstesnės kartos Roomba akumuliatorius.*

Apribotas judėjimas: virtuali siena neleis robotui judėti į tas zonas, kur nenorite, kad jis patektų.

Informuoja, kuomet konteineris yra pilnas: ant ekrano įsižiebęs indikatorius informuoja, kuomet šiukšlių konteineris yra pilnas.
 
Jautrioji iAdapt® navigacijos technologija

Dėka savo unikalios iAdapt technologijos bei iRobot pažangios operacinės sistemos, o taip pat daugybės jutiklių, Roomba gali išlaikyti bet kokio sudėtingumo grindų valymo testą. iAdapt technologija leidžia robotui rasti judėjimo kelius bet kiokio dydžio ir konfigūracijos patalpose. Taip pat dėka iAdapt technologijos Roomba yra vienintelis robotas rinkoje, kuris kiekvieną grindų vietą pravažiuoja vidutiniškai tris — keturis kartus.

Ypač tiksliai randa šiukšles ir dulkes: dėka antros kartos nešvarumų aptikimo technologijos [Dirt Detect Series 2] , Roomba naudoja optinius ir akustinius jutiklius, ko pasekoje visos smulkios šiukšlės, o ypač dulkės yra surenkamos ypatingai gerai, lyginant su bet kuria ankstesnės kartos Roomba.

Valo pagal Jūsų poreikius: Persistent Pass valymo metodas naudoja „pirmyn — atgal“ valymo metodą tose vietose, kur robotas aptinka daugiau nešvarumų, smėlio, ar dulkių.

Siurbia palei grindjuostes: Roomba sensoriai naudoja taip vadinamą „Sienų sekimo technologiją“, tokiu būdu grindų pakraščiai ir kampai bus tinkamai išvalyti.

Laidai? Ne bėda!: valymo velenų naudojama antiįtempimo technologija neleidžia robotui įsipainioti į laidus, ar kilimų kutus.

Laiptai? Ne problema!: Roomba turi laiptų jutiklius, kurių dėka robotas nekrenta nuo laiptų.

Negadina baldų: Guma dengtas, jautrus minkšto prisilietimo bamperis amortizuoja Roomba kontaktą su baldais, sienomis, ir kitais objektais.

Švelniai juda pro mikštas kliūtis: minkšto prisilietimo bamperio technologija ypatingai aktuli tuomet, kai robotas priliečia užuolaidas, paklodes, lovų užtiesalus ir pan.
Komplektacija:
 
1 Roomba 896 robotas

1 iRobot Li-iOn akumuliatorius

1 Virtuali siena-Žiedas [2 AA tipo baterijos yra komplekte]

1 atsarginis filtras

1 pasikrovimo bazė su integruotu EU maitinimo bloku

2-jų metų garantija robotui, 12 mėnesių garantija akumuliatoriui

10 metų garantija motininei plokštei [kompiuteriui], išskyrus drėgmę
 
Specifikacija:

Pakuotės išmatavimai: 47.5 x 42 x 14 cm

Pakuotės svoris: 5.6 kg

Roboto išmatavimai: skersmuo 33.5 cm, aukštis 9.2 cm

Roboto svoris: 3.8 kg
Klientų atsiliepimai apie šią prekę