Prekių katalogas

Grindų valymo įrenginys Karcher FC 5

1-4 d.d.

Delivery time on 2020 07 14

Prekės kodas 267331

214,00 €
21,40 € x 10 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 214,00 €, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 214,00 €, eilinės įmokos suma – 21,40 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 43,52 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 47,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 69,20 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 58,50 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 69,20 €
Prekės savybės
GamintojasKarcher
Matmenys AxPxG320x270x1220 mm
FunkcionalumasDrėgno valymo
Dulkių siurblio tipasGrindų valymo įrenginys
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Laido ilgis7 m
Išpūtimo funkcijaNe
Valymo spindulys7 m
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Svoris4.6 kg
Galia +0,46 kW

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Grindų valymo įrenginys Karcher FC 5
214,00 €

Karcher FC5  ypatybės:

- Cilindrinių šepečių sukimosi greitis 500 aps/min
- Galingumas 460 W
- Švaraus vandens talpa 400 ml
- Nešvaraus vandens talpa 200 ml
- Šepečių plovimo stotelės talpa 200 ml
- Darbo našumas su vienu švaraus vandens bakeliu apie 60 m²
- Cilindrinių šepečių darbinis plotis 300 mm

Funkcija du viename
- Karcher F5 atlieka sausą ir šlapią valymą vienu metu.  

Automatinis valymo volelių valymas - volelių valymas yra automatišas ir reguliarus tam, kad geriau išvalyti valomąjį plotą. Plovimo voleliuose lieka mažai drėgmės ir išplautos grindys taps sausos vos po 2 minučių.

Komfortas - į priekį besisukančių volų dėka elektrinę šluotą lengva valdyti ir kasdieniai valymo darbai taps lengvesni, patogesni ir greitesni. Lengva valyto po baldais, palei sieną ir kampus.

Karcher FC5 komplektacija:

2-jų talpų sistema.
Valymo velenų rinkinys, geltonas
Universalus grindų valiklis 30 ml
Valymo ir parkavimo stotelė

Klientų atsiliepimai apie šią prekę