Prekių katalogas

Dulkių siurblys Bosch BGB45330

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 261269

124,00 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 29,80 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 32,28 €
Taisymo pratęsta garantija +4 metai 38,48 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 44,68 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 38,48 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 44,68 €
Charakteristikos
GamintojasBosch
AntgaliaiKietų grindų, siauras, baldams
Matmenys AxPxG26 x 30 x 47 cm
FunkcionalumasSauso siurbimo
Triukšmingumas71-79 dB dB(A)
Dulkių siurblio tipasTradicinis siurblys
Surinkimo talpa, l +5
Dulkių talpos surinkimo tipasMaišeliai
Valymo spindulys10 m
Automatinis laido suvyniojimasTaip
Kilimo valymo klasėC - Gerai
Dulkių sulaikymo klasėA - Puikiai
Kietų grindų valymo klasėA - Puikiai
Vamzdžio tipas +Teleskopinis metalinis
Variklio filtras +HEPA 13
Svoris, Kg4.9 kg
Galia +650 W
Laido ilgis5 m
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Dulkių siurblys su maišeliu -  ddulkės surenkamos į maišelį, kuris yra jo korpuse. Kol tvarkotės, dulkės ir šiukšlės susiurbiamos į maišelį. Kai maišelis užsipildo dulkėmis ir šiukšlėmis, jį reikia išimti iš dulkių siurblio ir išmesti, arba iškratyti (jeigu maišelis daugkartinio naudojimo).
Labai galingas dulkių filtravimas - HEPA H13 filtras užtikrina aukštą dulkių filtravimo efektyvumą – sulaiko iki 99,95 % dulkių dalelių. Filtras HEPA H13 padės praktiškai visiškai išsivaduoti nuo dulkių, kurios sukyla namų ruošos metu, todėl nesusidarys dulkių debesys. Tai užtikrins ne tik švarą namuose, bet ir saugos Jūsų sveikatą – HEPA H13 filtras idealus tiems, kurie kenčia nuo alergijų ir astmos.
Sausas valymas - valo namus sausuoju būdu, išsiurbsite namuose esančius dulkes ir pašalinsite nemalonius kvapus. Jūsų namuose visada bus nepriekaištinga švara, o dulkių debesys nesukels galvos skausmo, sumažėjusio darbingumo ar kitų negalavimų.Dulkių  maišelis yra labai didelės talpos – 5 l. Nereikės dažnai jo keisti ir galėsite vienu kartu sutvarkyti visus namus. Tai idealus pasirinkimas tiems, kuriems tenka tvarkytis dažniau, pavyzdžiui, turi didelius namus arba turi mažų vaikų, naminių gyvūnėlių.
Galingumas reguliuojams ant korpuso esančiu jungikliu. Patys galite pasirinkti ir nustatyti siurbimo galią, kuri geriausiai tiktų grindims siurbti pagal užterštumo lygį. Naudojant šią funkciją Jums nereikės naudoti maksimalios dulkių siurblio siurbimo galios, jeigu tai nėra būtina – mažesne galia siurbsite kur dulkių mažai, didelė galia pravers kruopščiai valant namus.
Dulkių rinkiklio indikatorius, kuris seka dulkių rinkiklio užsipildymo lygį ir informuoja, kada reikia keisti maišelį. Dėl šio indikatoriaus Jums nereikės stabdyti darbų ir tikrinti, ar dulkių rinkiklis pilnas šiukšlių ir dulkių.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę