Prekių katalogas

Dulkių siurblys robotas Philips FC8774/01

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 240433

270,84 €
11,29 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 270,84 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 270,84 €, eilinės įmokos suma – 11,29 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 59,17 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 64,58 €
Taisymo pratęsta garantija +4 metai 78,13 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 91,67 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 78,13 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 91,67 €
Charakteristikos
GamintojasPhilips
KitaPrisipildžiusio dulkių konteinerio indikatorius
FunkcionalumasSauso siurbimo
Triukšmingumasiki 64 dB dB(A)
Dulkių siurblio tipasRobotas
Surinkimo talpa, l +0,4
Įkrovimo laikas4 h
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
AprašymasPhilips SmartPro Compact Robot vacuum cleaner FC8774/01 TriActive XL nozzle 6 cm slim design 4 wheels system 130 min runtime
Plotis330 mm
Aukštis60 mm
Svoris, Kg1.73 kg
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Garantinis laikotarpis24 mėn.

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.


Išmanaus aptikimo sistema parenka geriausią valymo strategiją kiekvienai aplinkai

Naujajame dulkių siurblyje-robote yra integruota išmanaus aptikimo sistema, išmaniųjų lustų rinkinys, iki 20 jutiklių, giroskopas ir akcelerometras, todėl robotas gali efektyviai valyti be pašalinės pagalbos. Robotas suvokia aplinką ir pasirenka optimalią valymo strategiją, kad kuo greičiau išvalytų jūsų namus. Šis robotas neužstringa, o prireikus jis grįžta į savo prijungimo stotelę.
Infraraudonųjų spindulių jutikliai aptinka kliūtis ir padeda jų išvengti.

Naujajame „Philips“ dulkių siurblyje-robote yra integruoti 6 infraraudonųjų spindulių jutikliai, padedantys robotui išvengti tokių kliūčių, kaip sienos, lempos arba laidai ir kruopščiai išvalyti grindis. Galite be vargo mėgautis švara namuose.
Automatiškai sugrįžta į bazinę stotelę, kad įsikrautų

Kai „Philips“ dulkių siurblio-roboto baterija tampa beveik tuščia, siurblys automatiškai nuvažiuoja prie prijungimo stotelės, kad įsikrautų ir pasiruoštų kitam valymo seansui.
Suplanuokite valymą savaitei

Valymo įrenginyje yra programavimo savaitei funkcija, kad galėtumėte užprogramuoti valymo seansus savaitei į priekį. Yra galimybė nustatyti vis kitą valymo laiką kiekvienai dienai, ar praleisti vieną. Robotas įsijungs, net jei nebūsite namuose, kad galėtumėte džiaugtis švariais namais.


Galingos ličio jonų baterijos užtenka iki 130 minučių


Galinga ličio jonų baterija naudojama ilgai ir ji įkraunama greičiau, nei standartinės baterijos. Naujasis dulkių siurblys-robotas veikia iki 130 min.


3 pakopų valymo sistema įskaitant sauso šluostymo funkcija


Pirmieji du ilgi šepečiai sušluoja roboto kelyje esančius nešvarumus ir dulkes. Tada, panaudojant galingą variklį, antgalis susiurbia kitus nešvarumus ir dulkes. Galiausiai, uždėjus šluostymo priedą, nuo grindų surenkamos net pačios mažiausios dulkelės.


Robotas aptinka nešvariausias zonas, kuriose valo kruopščiau


Pritaikius dulkių aptikimo funkciją robotas automatiškai nustato, kurioje zonoje yra daugiausiai dulkių ir joje dirba keliomis sekundėmis ilgiau, kad geriau išvalytų.
Kontūrus sekantis antgalis prisitaiko prie grindų nelygumų

Dulkių siurblys-robotas pateikiamas su judančiu antgaliu, kuris prisitaiko prie grindų nelygumų, kilimų, patiesalų ir t. t., kad valymo rezultatai būtų džiuginantys.


4 valymo režimai – galimybė prisitaikyti skirtingose zonose

4 valymo režimai – galimybė prisitaikyti skirtingose namų zonose. Įjungus Z tipo režimą robotas važinėja lygiagrečiais zigzagais, kai aptinka didesnę erdvę. Įjungus atšokimo režimą robotas važiuoja tiesiai, kol atsitrenkia į kokį objektą, o tada pasirenka bet kokią kitą atsitiktinę važiavimo kryptį. Pasirinkus spiralės režimą, robotas tarsi juda spirale, nuolat didindamas spindulį. Įjungus sienos sekimo režimą robotas valo laikydamasis arti sienos ir važinėjai lygiagrečiai jos.


Nuotolinio valdymo pultas, kad galėtumėte valdyti robotą per atstumą

Naudodami nuotolinio valdymo pultą galėsite valdyti dulkių siurblį-robotą per atstumą ir atlikti kelis veiksmus. Galėsite įsakyti robotui pradėti arba baigti darbą, nukreipti jį kita kryptimi, pakeisti valymo kelia arba liepti robotui grįžti prie prijungimo stotelės.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę