Prekių katalogas

Dulkių siurblys šluota Bosch BBH21631

1-7 d.d.

Delivery time on 2020 06 06

Nuoroda 231182

154,99 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 32,90 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 36,00 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 51,50 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 43,75 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 51,50 €
Prekės savybės
FunkcionalumasSauso siurbimo
Baterijos rūšisNi-MH
Dulkių siurblio tipasElektrinės šluota
Įkrovimo laikas16 h
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Laido ilgisBelaidis
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Svoris2.9 kg

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Dulkių siurblys šluota Bosch BBH21631
154,99 €
Pakraunama Ni-MH baterija užtikrina geresnį efektyvumą.  Yra draugiška aplinkai.

2in1 funkcija - pastatomas dulkių siurblys grindims ir rankinis dulkių siurblys viename prietaise.
Belaidis siurbliavimas be ribų ir tvirta prietaiso pastatymo funkcija paprastam jo laikymui ir įkrovimui bet kur namuose.
LongLife Li-Ion baterijos dėka užtikirinamas aukštas našumas ir trumpas įkrovimo laikas.
Daugiafunkcinis siurblys - itin mobilios antgalio jungties dėka siurblys greitai išsiurbs visas grindis, netgi po baldais, o integruotu rankiniu siurbliu nuvalys bet kokius paviršius.
Aukštas galingumas - motorizuotas PowerBrush antgalis ir veiksminga oro sistema iškart matomiems valymo rezultatams.

Maksimalus lankstumas - beribis dulkių siurbimas be laidų aplink ir po baldais dėl itin laksčios antgalio jungties.
Stovėjimo funkcija dėka siurblio laikymas yra lengvas ir kompaktiškas. Lanksčios įkrovimo galimybės.
Visiškas komfortas - lengvai naudojamas, laikomas ir valomas prietaisas dėl lengvo jo svorio ir EasyClean sistemos.

Easy Clean System - lengvas siurbimo šepečio ratukų išėmimas bei valymas.

 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę