Prekių katalogas

Dulkių siurblys šluota PHILIPS FC6168/01

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 110931

165,99 €
6,92 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 165,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 165,99 €, eilinės įmokos suma – 6,92 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 38,20 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 41,52 €
Taisymo pratęsta garantija +4 metai 49,82 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 58,12 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 49,82 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 58,12 €
Charakteristikos
GamintojasPhilips
AntgaliaiPlyšių antgalis; baldų antgalis
FunkcionalumasSauso siurbimo
Triukšmingumas>80 dBA dB(A)
Baterijos rūšisLičio jonų
Dulkių siurblio tipasElektrinės šluota
Įkrovimo laikas5 h
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Kilimų/gyvūnų plaukų antgalisTaip
Triukšmo lygis83 dB dB (A)
Svoris, Kg2.9 kg
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Garantinis laikotarpis24 mėn.

Dulkių siurbliai sparčiai tobulėja, o pastaruoju metu ,,ant bangos“ dar vienas dulkių siurblių tipas – elektriniai siurbliai - šluotos.
 

Laidinis ar akumuliatorinis?


Renkantis elektrinę šluotą vienas iš svarbiausių dalykų yra apsispręsti, laidinio ar belaidžio prietaiso norite. Kiekvienas turi savų pliusų ir minusų, todėl reikia gerai apgalvoti, kuris pasirinkimas geriausias jums.
Laidinis prietaisas visada turės tokį pranašumą kaip: neribotas elektros šaltinis. Tai reiškia, kad naudotojas galės valyti tiek kiek norės ir tikriausiai pats prietaisas turės galingesnį variklį. Be to, tokie modeliai yra pigesni. Tokio tipo šluotų minusas yra tas, kad naudotojas, kaip ir su paprastu dulkių siurbliu, gali valyti ribotu darbo spinduliu. Didelė dalis žmonių renkasi siurblį šluotą dėl galimybės jį lengvai nešioti, todėl modeliai su laidu yra mažiau paklausūs.
Belaidė šluota greitam ir lengvam valymui visada bus geriausias pasirinkimas. Vartotojai neturės nerimauti dėl valymo ploto apribojimų, o įkrovimo laidas gali būti lengvai atjungtas. Vis dėlto, reikia apgalvoti kiek laiko šluota gali veikti, ir kiek laiko ji kraunasi. Prietaisas su silpnesne baterija bus mažiau naudingas. Renkantis belaidį prietaisą, veikimo laikas ir pakrovimo laikas yra du faktoriai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Dauguma modelių veikia apie 15-20 min. Žinoma, yra modelių kurie gali veikti 40 min. ir ilgiau, tačiau jie kainuos brangiau.

Dydis ir svoris

Kas padaro šluotas tokias lengvas? Kompaktiškumas ir lengvas dizainas. Jei prietaisas persunkus, tada kils nepatogumų bandant jį pakelti ar padėti į spintą. Kai kurie geriausi modeliai yra tokie lengvi ir subalansuoti, kad vartotojas gali juos naudoti aplink lubų kampus, ar kitose aukštose vietose.

Modelis „2 in 1”
 
Du viename modeliai yra tokie, kuriuose atsikabina dalis mechanizmo, norint naudoti siurblį kaip rankinį.  Ne visos šluotos turi šią funkciją, todėl ji turi pranašumą renkantis pirkinį. Su rankiniu siurbliu lengvai pašalinsite nešvarumus nuo baldų, spintelių, sofos ir sunkiai prieinamose vietose.   
 
Valymo paviršius
 
Dauguma siurblių šluotų yra tinkami kelių paviršių valymui, tačiau geriausiai veikia valant kilimines dangas. Jei ieškote modelio kilimų valymui, derėtų paieškoti tokio prietaiso, kuris turėtų šepetį. Kietiems paviršiams reikėtų ieškoti šluotos be šepetėlių. O jei norite valyti skirtingus paviršius, reikia modelio kuris turi šepetį, tačiau jį norit galima išjungti.

 

Filtrai

Standartinis filtras


Tokie filtrai siurbliuose naudojami jau seniai. Oras praeina per kelis filtrus. Filtrų skaičius ir kokybė gali labai skirtis priklausomai nuo siurblio. Didesnis filtrų skaičius reiškia geresnį oro filtravimą, todėl verta į tai atkreipti dėmesį renkantis.

HEPA filtras


Jei norite užtikrinti geriausią oro kokybę savo namuose, tuomet reiktų ieškoti šluotos su HEPA filtru. Šie filtrai sulaiko įvairių formų užterštumo daleles net 99% efektyvumu. Tai padaro juos labai patrauklius žmonėms, kurie turi problemų su alergijomis ar astma.

Lifetime filtras


Renkantis siurblį šluotą, vartotojas turi galimybę pasirinkti naudoti keičiamus filtrus arba ilgalaikį filtrą. Tokio filtro privalumas yra tas, kad jis tarnaus ilgai, o tai taupo pinigus ir laiką, nes naudotojui nereiks gaišti laiko perkant naują filtrą.

„PowerCyclone“ technologija vienu kartu užtikrina geriausius valymo rezultatus labai efektyviais veiksmais:

1) naudojant tiesią ir lygią oro įleidimo angą, oras greitai patenka į „PowerCyclone“;

2) išlenkta oro praleidimo dalis greitai nukreipia oro srautą aukštyn į cikloninę kamerą, kur dulkės atskiriamos nuo oro.

 

„TriActive“ turboantgalis vienu kartu surenka visas dulkes ir pūkus
 
Su „TriActive“ turboantgaliu pasieksite geriausių kietų grindų ir kilimų valymo rezultatų, nes: 1) motorizuotas šepetys surenka visus nešvarumus ir pūkus vienu kartu, 2) maksimalų valymo efektyvumą užtikrina optimizuotas per antgalį einančio oro srautas.
 
Ilgai veikiantis galingas 18 V ličio akumuliatorius
 
Galingi 18 V ličio jonų akumuliatoriai veikia ilgiau nei standartiniai. Ličio jonų akumuliatoriai taip pat yra labai lengvi, todėl valymas bus mažiau varginantis.
 

Naudojamas be laido, kad galėtumėte valyti bet kur
 
Panaudojus įkraunamą akumuliatorių nereikia laido ir tai suteikia laisvės siurbti, kur tik norite. Laidas neberiboja laisvės, todėl galite lengvai siurbti skirtinguose kambariuose be jokių rūpesčių.
 

 
Savaime stovintis, kad būtų galima laikyti bet kur

Stovas turi patogią stovėjimo padėtį statmenai su rankiniu ir be rankinio siurblio, todėl jį galite statyti bet kur ir siurbimo metu.


Motorizuotas antgalio šepetys efektyviai surenka augintinių plaukus
 
TriActive“ turboantgalis su motorizuotu šepečiu surinks gyvūnų plaukus nuo sofų, pagalvėlių ir kitų audinių. Puikiai tinka laikantiems gyvūnus.


Du viename“ funkcija grindims ir baldams valyti
 
Du viename“ funkcija suteikia galimybę naudoti ir rankoje laikomu, ir įprastu siurbliu valyti grindis ir baldus.


Maksimalus lankstumas sunkiai pasiekiamoms vietoms valyti

„PowerPro Duo“ suprojektuotas pasiekti kiekvieną kampelį, todėl lengvai išvalysite po sofa, lova arba stalu.


Dulkių surinkimo dėžės ištuštinimas vienu judesiu, lengvas ir higieniškas

Dulkių talpykla sukurta taip, kad dulkes būtų galima iškratyti tiesiai į šiukšliadėžę. Pritaikius lengvo ištuštinimo vienu judesiu sistemą galite ištuštinti dulkių surinkimo dėžę neliesdami nešvarumų ir taip išvengdami sudėtingų procesų. Paprasta ištuštinti ir higieniška valyti.
 
Plaunamas putų filtras, ilgai naudojamas
 
Toks pat galingas kaip ir įprastas 2000 W dulkių siurblys

„PowerPro Duo“ veikia taip pat galingai, kaip ir 2000 W dulkių siurblys. Dulkių surinkimas nuo kilimų tikrintas nepriklausomų tyrimų institute SLG. Palygintas su FC8455 / FC8456.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę