Prekių katalogas

Dulkių siurblys BOSCH BBH52550

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 02 27

Nuoroda 127340

209,00 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 42,62 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 46,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 67,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 57,25 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 67,70 €
Prekės savybės
Galia21.6V W
AntgaliaiKietų grindų, kilimų/gyvūnų plaukų antgaliai
Matmenys AxPxG28.5 x 116 x 18.5 cm
FunkcionalumasSauso siurbimo
Veikimo laikasiki 50 min
Baterijos rūšisLi-ion
Įkrovimo laikas3 h
Dulkių siurblio tipasElektrinės šluotos
Dulkių surinkimo talpos tipasKonteineris
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Laido ilgisBelaidis
Dulkių talpa (maks.)0,9 l
Išpūtimo funkcijaNėra
Kilimų/gyvūnų plaukų antgalisTaip
Kietų grindų antgalisTaip
Svoris3.6 kg
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaDulkių siurbliai

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Dulkių siurblys BOSCH BBH52550
209,00 €

Puikus valymo rezultataikruopštus visų grindų tipų valymas dėl itin efektyvios veikimo be dulkių maišelio technologijos bei AllFloor HighPower siurbimo šepečio.Ličio jonų technologija
- patvarios ir galingos įkraunamos baterijos, itin ilgas veikimo laikas bei greitas įkrovimas.


Maksimalus lankstumas - beribis dulkių siurbimas be laidų aplink ir po baldais dėl itin laksčios antgalio jungties.

 

SensorBagless™ technologija nepaprastas galingumas su minimalia priežiūra. Patvarios ir galingos įkraunamos baterijos, itin ilgas veikimo laikas bei greitas įkrovimas. Visiškas komfortas: lengvai naudojamas, laikomas ir valomas prietaisas dėl lengvo jo svorio ir EasyClean sistemos.


Visiškas komfortas - lengvai naudojamas, laikomas ir valomas prietaisas dėl lengvo jo svorio ir EasyClean sistemos. 

 


Jutiklinis valdymas
 - sensoriais paremtas valdymas minimalioms valymo pastangoms. LED signalas praneša apie būtinybę išvalyti filtrą.


AllFloor HighPower šepetys - elektrinis antgalis galingam visų grindų tipų valymui.

 

3 galingumo lygiai - 1 lygis: lengvam valymui ir ilgiausiam veikimui; 2 lygis: vidutiniškam valymui ir vidutiniam veikimo laikui; 3 Turbo lygis: sunkiems valymo darbams ir trumpesniam veikimui.

 

Klientų atsiliepimai apie šią prekę