Prekių katalogas

Dronas DJI Mavic 2 PRO

Teirautis

Delivery time on 2020 06 06

Nuoroda 296178

1 499,00 €
Prekės savybės
Skrydžio laikas31 min
Vaizdo kameros tipasHasselblad L1D-20c Camera Ultra-Image Quality 20 MP 1” CMOS Sensor
Vaizdo kameros rezoliucijaK: 3840×2160 24/25/30p 2.7K: 2688x1512 24/25/30/48/50/60p FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120p
Nuotraukų raiška5472×3648
Grįžimo namo funkcijaTaip
Maksimalus pakilimo aukštis virš jūros lygio6000 m
Nusileidimo greitis3m/s
ĮkrovimasMain: 17.6 V ⎓ 3.41 A or 17.0 V ⎓ 3.53 A USB: 5 V⎓2 A
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaDronai
Dronas DJI Mavic 2 PRO
1 499,00 €
 
Šis dronas - tai galinga skraidanti platforma! Su OcuSync 2.0 skaitmenine vaizdo perdavimo sistema sklandžiai ir saugiai pamatykite dar daugiau pasaulio. Drone yra: 8 km 1080p tiesioginis vaizdo perdavimas; 2.4/5.8 GHz automatinis perjungimas realiu laiku, 40 Mbps persiunčiamas duomenų srautas ir 120 ms latentinis laikas. 

“DJI Mavic 2 PRO” yra sulankstomas ir kompaktiškas, todėl galėsite kurti betkur, kur tik keliausite. 

31 min. skrydžio laikas - tai šiuo metu ilgiausias skrydžio laikas ne komerciniuose dronuose. "DJI Mavic 2 PRO" pasiekia net iki 72 km/h maksimalų greitį sportiniame rėžime (be vėjo). Taip pat, naudoja DJI tyliojo skrydžio technologiją. 

Pažangi piloto asistavimo sistema (APAS) leidžia orlaiviui veiksmingai išvengti kliūčių, atsirandančių jo kelyje, skrendant į priekį ir atgal. Papildomas pagalbinis apšvietimas drono apačioje yra veiksmingas skraidant prasto apšvietimo sąlygomis ir padeda apačioje esantiems jutikliams. 


“DJI Mavic 2 PRO” “Hasselblad” kameros yra pagamintos Švedijoje ir yra žinomos dėl savo ikonaiškai ergonominio dizaino, nepriekaištingos vaizdo kokybės ir meistriškumo. 

Šio drono kamera turi visiškai nauja 1 colio CMOS jutiklį, kuris turi 4 kartus didesnę aktyvaus jutimo zoną. Tai jam leidžia užfiksuoti daugiau informacijos kiekviename pikselyje dar geresniam dinaminiam diapozonui, perdavimo signalo - vizualinio triukšmo santykiui ir veikimui prasto apšvietimo sąlygomis. 

“DJI Mavic 2 PRO” palaiko 10 bitų Dlog-M spalvų profilį, kuris suteikia platesnį dinaminį diapozoną, didesniam lankstumui programiškai apdorojant vaizdo medžiagą. 
 

Su 4K 10-bit HDR palaikymu, DJI Mavic 2 Pro gali būti prijungtas prie 4K televizoriaus su HLG ir tuojau pat pradės rodyti nufilmuotą medžiagą su teisingais spalvų tonais, ryškesniais akcentais ir padidintu kontrastu, kas padaro HDR tokį patrauklų. 

“DJI Mavic 2 PRO” f/2.8-f/11 reguliuojama diafragma suteikia jums daugiau lankstumo, dirbant skirtingo apšvietimo sąlygomis. 

Su "Hyperlapse" funkcija bepilotis orlaivis fotografuoja stabilius kadrus iš oro ir automatiškai juos apdoroja. JPEG ir RAW formato nuotraukos gali būti papildomai išsaugomos microSD kortelėje, taip paliekant jums dar daugiau laisvės jas apdoroti savarankiškai. Drone yra ir užduočių biblioteka, kuri leidžia jums išsaugoti skrydžio trajektorijas, kad galėtumėte ta pačia scena nufilmuoti skirtingu metu. Patobulintas HDR algoritmas sujungia kelių fotografijų seką, kad išgautų platesnį, dinaminį diapazoną ir sumažintų nenatūralius efektus. "Hyperlight" fotografijų nustatymai skirti prasto apšvietimo zonomis. Jie pagerina jūsų nuotraukų kokybę. “DJI Mavic 2 PRO” modelis palaiko ir aukštesnės kartos H.265/HEVC kodavimą, kuris išsaugo 50% daugiau informacijos, nei vaizdo medžiaga koduota H.264/AVC formatu. Taip išlaikydami dar daugiau detalių. 


 
Patobulinus ir programinę, ir techninę įrangą aktyvus sekimas 2.0 ("ActiveTrack 2.0") suteiks jums filmavimo patirtį visiškai naujame lygmenyje. Ši funkcija anksčiau, kad atpažintų ir sektų objektus, rėmėsi 2D vaizdais iš pagrindinės kameros. Dabar su aktyviu sekimu 2.0 šis dronas naudoja priekinius kliūčių vengimo jutiklius ir pagrindinę kamerą, kad sukurtų sekamo objekto ir aplinkos 3D modelį, padidintam sekimo efektyvumui. Drone yra ir trajektorijos nuspėjimas. Šis algoritmas padeda išlaikyti kameros judėjima pagal spėjamą objekto buvimo vietą, net jei jo vaizdą trumpam užstoja kliūtys. Atvirose vietose, be kliūčių, dronas gali sekti greitai judančius objektus, kurių maksimalus greitis iki 72 km/h. Sekant objektą, "DJI Mavic 2 PRO" gali planuoti savo skrydžio trajektoriją sudarytame 3D žemėlapyje. Tuomet jis atpažins ir išvengs atrandančias kliūtis prieš ir už jo, visą tai darydamas, kol filmuoja pasirinktą objektą be sustojimo. Ši funkcija neveikia, kai yra sekimas dideliu greičiu. 

"DJI Mavic 2 PRO" dronas palaiko 4 panoraminius režimus: sferinę, 180 laipsnių, horizontalią ir vertikalią. 

Priedai:
2 išmaniosios skrydžio baterijos
2 propelerių poros
Įkrovimo mazgas 
Automobilinis įkroviklis
Adapteris iš baterijos į USB lizdą
Transportavimo krepšys
Klientų atsiliepimai apie šią prekę