Prekių katalogas

Konstruktorius JAPOKO LaQ "SC My Little Restaurant"

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2000341

26,99 €
Charakteristikos
Gamintojas
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Konstruktorius JAPOKO LaQ "SC My Little Restaurant"
26,99 €


  • 11 skirtingų patiekalų schemų;
  • 260 detalių (yra skaidrių detalių);


     Šiame rinkinyje vaikai ras daugybę kulinarinių idėjų! Jei Jūsų vaikas mėgsta šeimininkauti virtuvėje, šis konstruktorius jam tikrai patiks. Galima sukonstruoti picą, ledus, sumuštinius, pusryčių rinkinį, desertus ir dar daug įvairių delikatesų.


     LaQ konstruktoriai gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiomis profesijomis, sužinoti naujų dalykų apie mus supantį pasaulį. 


     Ypač jauki LaQ „Sweet Collection" konstruktorių serija – tiesiog tobuli konstruktoriai mergaitėms, kurioms patinka maisto gaminimas, estetika, dekoravimas, kūryba. "My Little Restaurant" rinkinyje galima atrasti daugybę įvairiausių patiekalų - picą, ledus, sumuštinius, suktinukus, mėsainius, salotas ir kitus gardumynus. Vaikai tikrai galės pasinerti į virtuvės pasaulį ir susikurti savo restoraną!


     Rinkinio detalių pakaks ir saviems vidutinio dydžio modeliams kurti bei konstruoti. LaQ konstravimas lavina vaikų kūrybingumą, estetikos ir gero skonio jausmą bei spalvų pojūtį ir gebėjimą jas derinti. Rinkinio detalių užteks ilgam, nes LaQ modeliai lengvai konstruojami ir išardomi. Detales patogu nešiotis kartu su savimi, susidėjus jas į mėgiamą dėžutę ir vaikui davus konstruoti netikėtose situacijose, pavyzdžiui, kai tenka ilgėliau keliauti atomobiliu.


     Šie nepriekaištingos kokybės japoniški LaQ konstruktoriai atvers Jūsų vaikui visiškai kitokį žaislų pasaulį!


     ID: 4952907005229
     Pirkėjų atsiliepimai apie prekę