Prekių katalogas

Djeco kaladėlių piramidė "Ferma" DJ09108

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 164890

21,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Amžius3-4, 0-2
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Žavus 6 kartoninių kaladėlių ir 6 gyvūnėlių rinkinys. Juk mažiesiems taip patinka statyti, griauti ir vėl pradėti viską iš pradžių. Kaladėlės susideda viena į kitą ir yra dekoruotos skaičiais, juos atitinkančių gėlyčių skaičiumi bei metų laikus atspindindinčiais paveikslėliais. Taip žaisdami vaikučiai išmoks daugybę dalykų. 

Rekomenduojamas amžius: nuo 18 mėn.

Pakuotės matmenys: 23,5 x 15 x 15 cm.


Djeco kompanija įkurta 1954 m. Prancūzijoje. Dabar ši kompanija žinoma jau visame pasaulyje, jos žaislai išsiskiria patraukliu dizainu, kokybe ir originalumu. Pagrindinė kompanijos idėja - estetinis vaikų lavinimas. 

 
ID: DJ09108
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę