Prekių katalogas

Djeco dėlionė "Duo Numbers" DJ08151

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 88068

9,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Amžius5-6, 3-4
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.

Nuostabi dėžutė, kurioje rasite 10 dėlionių, kurių kiekviena susideda iš 2 dalių. Tereikia surasti tinkamas detalių poras.


Djeco - tai Prancūzijos kompanija kurianti ypatingai gražius ir kūrybingus žaislus. Kiekvienas jų produktas yra išskirtinis, detaliai išdirbtas ir išdažytas.Djeco žaislai ne tik atitinka, bet ir viršija Europos žaislų saugumo standartus.

DJ08151
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę