Prekių katalogas

DJECO Stalo žaidimas Mažoji grandinė DJ08550

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 110561

17,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Amžius5-6, 3-4, 0-2
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
DJECO Stalo žaidimas Mažoji grandinė DJ08550
17,99 €
Mažieji ūkio gyvūnai pasiruošę pasivaikščiojimui šiuo gražiu takeliu. Kiekvienas žaidėjas pasirenka po figūrėlę ir ridena kauliuką. Išridenus spalvą, jo išsirinkta gyvūno figūrėlė šoka ant artimiausio tos spalvos akmens! O jei išsirideno vabaliukas -  reikia grįžti vienu ėjimu atgal.

Šio žaidimo taisyklės tokios paprastos, kad jas supras net patys mažiausi. Vaikai mėgausis žaidimu ir norės žaisti vėl ir vėl.

Rinkinyje: takelis-dėlionė, 4 naminių gyvūnų figūrėlės ir kauliukas.

Rekomenduojamas amžius: nuo 2,5 metų

Išmatavimai: 21,5 x 21,5 x 5 cmID: DJ08550
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę