Prekių katalogas

Djeco kaladėlių piramidė "Linksmieji kubai" DJ08503

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 90372

18,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Medžiaga +Kartonas
Amžius3-4, 0-2
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Djeco kaladėlių piramidė "Linksmieji kubai" DJ08503
18,99 €

10 vnt nuostabiai iliustruotų Djeco kaladėlių, iš kurių sustatomas net 87 cm aukščio bokštas, ant kaladėlių įvairiose pusėse yra paveikslėliai ir skaičiai, vaikas galės susipažinti ne tik su įvairiais gyvūnais, bet ir mokysis skaičiuoti iki dešimties. Taip pat kaladėlės patogiai susideda viena į kitą. Tai nuostabi dovana kiekvienam vaikui.


Išmatavimai: 15x15x15 cm


Tinkamas vaikams nuo 1 metų


Kodas: DJ08503

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę