Prekių katalogas

Mediniai Pelėdžiukai

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 246568

18,99 €
Charakteristikos
GamintojasLegler
Amžius5-6, 3-4
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Mediniai Pelėdžiukai
18,99 €
Puikus medinis žaislas Jūsų mažyliui. Spalvingas ir žavus. Peledžiukai gali būti sudėti labai įvairiai, pagal skaičius arba spalvas.
Pelėdžiukai gali būti sujungti sparneliais ar kojytėmis. Du mediniai pagaliukai padės pelėdžiukus užkelti vieną ant kito ir taip lavins vaikučio motorinius įgūdžius, išmokys skaičiukų ar skirti spalvas.
 
Pelėdžiuko išmatavimai: 7x5,5x2 cm.
 
ID 10322
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę