Informacija
Prekių katalogas

Djeco Medinė mozaika Moza Boo DJ01693

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 149722

17,99 €
 
 
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Medžiaga +Medinis
Amžius5-6 m., 3-4 m.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaLavinamieji
Djeco Medinė mozaika Moza Boo DJ01693
17,99 €
Nuostabi ryškiaspalvė lavinamoji mozaika, padėsianti mažiesiems išmokti pažinti spalvas bei ugdanti loginį mąstymą.

Rinkinyje rasite pagrindo lentelę, net 57 skirtingų spalvų rombus bei 10 pavyzdžių kortelių, pagal kurias mažieji turės sudėlioti spalvingą paveikslėlį.

Rekomenduojamas amžius: nuo 3 metų

Pakuotės matmenys: 13,5 x 18,8 x 3 cm


Djeco kompanija įkurta 1954 m. Prancūzijoje. Dabar ši kompanija žinoma jau visame pasaulyje, jos žaislai išsiskiria patraukliu dizainu, kokybe ir originalumu. Pagrindinė kompanijos idėja - estetinis vaikų lavinimas.


ID: DJ01693
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę