Prekių katalogas

Daugiafunkcinis spausdintuvas Epson EcoTank L3111

7-9 d.d.

Delivery time on 2020 07 14

Prekės kodas 317997

179,00 €
Prekės savybės
GamintojasEpson
Skenavimo galimybėYra
Spalvotas spausdinimasYra
Spausdinimo technologijaRašalinis
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Daugiafunkcinis spausdintuvas Epson EcoTank L3111
179,00 €
Daugiafunkcinis s[ausdintuvas „ECOTANK“ L3111


 
Spausdinimas be kasečių
Atsikratykite rūpesčių dėl spausdinimo išlaidų naudodami naujos „Epson“ kartos spausdintuvą be kasečių. Šis 3 funkcijų spausdintuvas yra nesudėtingas naudoti ir kompaktiškas.
 
Ieškote stilingo ir ekonomiško spausdintuvo? Šis 3 funkcijų „EcoTank“ spausdintuvas pasižymi nepriekaištingu valdymo pultu ir teikiamas su rašalu, kurio užteks iki trijų metų1, todėl sutaupysite iki 90 % rašalo išlaidų2. Su patobulinta rašalo užpildymo sistema ir naujais rašalo buteliukais, sukurtais siekiant sumažinti išsiliejimo riziką, šis patikimas ir lengvai naudojamas modelis yra nuostabus sprendimas didelės apimties spausdinimui.
 
Itin maža kaina
Neperkant naujo rašalo L3111 galima naudoti iki trejų metų1. Tai reiškia iki 90 % mažesnes rašalo sąnaudas2. Su parduodant pridedamu rašalu jis už nepaprastai mažą kainą atspausdina iki 8 100 puslapių juodu ir 6 500 puslapių spalvotu rašalu3.
 
Spausdinimas be kasečių
Tai yra vidutiniškai 82 rašalo kasetės2, todėl naudodami „EcoTank“ spausdintuvą galėsite ilgiau spausdinti nepildydami rašalo. Jame įrengta itin talpi rašalo talpykla, kuriai visiškai nereikia kasečių. Be to, naudodami šį 3 funkcijų spausdintuvą galite spausdinti, nuskaityti ir kopijuoti.
 
Susipažinkite su naująja karta
Dėl priekyje įrengtos rašalo talpyklos naujieji įrenginiai yra kompaktiški, juos lengva papildyti rašalo, aiškiai matomas rašalo lygis. Jame įdiegta patobulinta rašalo užpildymo sistema, sukurta siekiant sumažinti išsiliejimo ir priteršimo tikimybę. Naujieji buteliukai turi mechanizmą, užtikrinantį, kad juo būtų galima užpildyti tik atitinkamos spalvos talpyklą.
 
Kokybiški rezultatai
Dėl „Micro Piezo“ spausdinimo galvutės „EcoTank“ yra patikimas spausdinimo sprendimas. Standartiškai suteikiama vienų metų garantija, nors reklaminių kampanijų metu gali būti siūloma ilgesnė garantija. Peržiūrėkite naujausio pasiūlymo technines specifikacijas4.
 
Pagrindinės savybės
  • Rašalo atsargos, kurių pakaks iki trejų metų1: Rašalo atsargos atitinka 82 kasečių išeigą2
  • Spausdinimas itin maža savikaina: Spausdinkite iki 8 100 puslapių juodu ir 6 500 puslapių spalvotu rašalu3
  • Naujos kartos rašalo užpildymo sistema: Paprastai ir švariai papildykite rašalo atsargas, naudodami patobulintus rašalo buteliukus
  • Patikimi spausdinimo rezultatai: „Micro Piezo“ technologija, „Epson“ originalus rašalas, garantija
  • 3 funkcijų įrenginys: Spausdinimas, kopijavimas, nuskaitymas ir spausdinimas be rėmelių
1 Rašalo atsargos, kurių užtenka iki 3 metų, per mėnesį vidutiniškai spausdinant 225 puslapių namų ir biuro spausdintuvais „EcoTank“ ir 40 nuotraukų spausdintuvais „EcoTank“. Skaičiavimai pagrįsti pridėto juodo rašalo buteliuko mažiausia išeiga puslapiais namų ir biuro spausdintuvams ir mažiausia nuotraukų spausdintuvų nuotraukų spausdinimo išeiga. 
2. Vidutinis kasečių skaičius / mažesnės sąnaudos, kai spausdinama tas pats puslapių skaičius naudojant prie „EcoTank“ spausdintuvų pridedamus rašalo buteliukus (išskyrus L805, L810, L850, L7160, L7180), neįskaitant techninės įrangos kainos. Palyginimas atliktas A4 „EcoTank“ asortimento vidurkį palyginus su 10 geriausiai parduodamų modelių Centrinėje ir Rytų Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje vidurkiu 2017 m. balandžio–2018 m. kovo mėn. laikotarpiu, „IDC EMEA Hardcopy Tracker“ (2018 m. 1 ketvirčio duomenys), „IDC EMEA HCP Consumables Tracker“ (2017 m. 2 pusmečio duomenys) stebėjimo duomenimis. Tuo pačiu laikotarpiu Centrinės ir Rytų Europos, Vidurinių Rytų ir Afrikos rinkose buvo apskaičiuotos spausdinimo išlaidos, proporcingai vertinant standartinio ir XL dydžio kasetes („IDC“ stebėjimo duomenys). Vidutinė pardavimo kaina apskaičiuota pajamas padalijus iš vienetų. Remiamasi gamintojų svetainėse nurodyta rašalo kasečių išeiga. 
3.Nurodytos išeigos numatytos remiantis „Epson“ originalia metodologija, naudojant ISO/IEC 24712 bandomojo puslapio spausdinimo simuliaciją. Nurodytos išeigos NĖRA apskaičiuotos pagal ISO/IEC 24711. Nurodytos išeigos gali skirtis, atsižvelgiant į spausdinamus vaizdus, naudojamo popieriaus tipą, spausdinimo dažnumą ir aplinkos sąlygas, pvz., temperatūrą. Atliekant pradinę spausdintuvo sąranką, spausdinimo galvutės purkštukams užpildyti sunaudojamas tam tikras kiekis rašalo, todėl pradinio pridedamo rinkinio išeiga gali būti mažesnė. 
4. Taikomos nuostatos ir sąlygos. Daugiau informacijos rasite apsilankę svetainėje www.epson.eu/extended-warranty
Klientų atsiliepimai apie šią prekę