Prekių katalogas

Daugiafunkcinis spausdintuvas Epson EcoTank L3156

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 07 14

Prekės kodas 321504

199,00 €
Prekės savybės
GamintojasEpson
PET50.00 g
Skenavimo galimybėYra
Spalvotas spausdinimasYra
Spausdinimo technologijaRašalinis
Svoris su pakuote5.86 kg
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Svoris3.90 kg
Daugiafunkcinis spausdintuvas Epson EcoTank L3156
199,00 €
Daugiafunkcinis spausdintuvas „EcoTank“ L3156

Šis kompaktiškas 3 funkcijų „EcoTank“ spausdintuvas su „Wi-Fi Direct“ yra labai universalus, nes yra stilingas, spausdina naudojant mobiliuosius įrenginius ir jame naudojamos efektyvios technologijos. Patikimas spausdintuvas be kasečių pasižymi patobulinta rašalo pripildymo sistema ir patogiais rašalo buteliukai. Jame esančio rašalo užteks maždaug trims metams1, todėl galėsite sutaupyti iki 90 % išlaidų rašalui2. Spausdintuvas taip pat padengtas šiuolaikiniu baltu paviršiumi.
 
Labai maža kaina
1Neperkant naujo rašalo L3156 galima naudoti iki trejų metų. Tai reiškia iki 90 % mažesnes rašalo sąnaudas2. Su parduodant pridedamu rašalu jis už nepaprastai mažą kainą atspausdina iki 8 100 puslapių juodu ir 6 500 puslapių spalvotu rašalu3.
 
Spausdinimas be kasečių
ai yra vidutiniškai 82 rašalo kasetės2, todėl naudodami „EcoTank“ spausdintuvą galėsite ilgiau spausdinti nepildydami rašalo. Jame įrengta itin talpi rašalo talpykla, kuriai visiškai nereikia kasečių.
 
Susipažinkite su naująja karta
Dėl spausdintuvo priekyje įrengtos rašalo talpyklos ir aiškiai matomo rašalo lygio šis naujas dizainas yra kompaktiškas, o rašalo papildyti itin paprasta. Jame įdiegta patobulinta rašalo užpildymo sistema, sukurta siekiant sumažinti išsiliejimo ir priteršimo tikimybę. Naujieji buteliukai turi mechanizmą, užtikrinantį, kad juo būtų galima užpildyti tik atitinkamos spalvos talpyklą.
 
Spausdinkite beveik iš bet kurios vietos
„Wi-Fi“ ir „Wi-Fi Direct“ ryšiu spausdintuvas gali priimti dokumentus iš išmaniųjų įrenginių, naudodamas „Epson iPrint“4 programėlę.
 
Kokybiški rezultatai
Dėl „Micro Piezo“ spausdinimo galvutės „EcoTank“ yra patikimas spausdinimo sprendimas. Standartiškai suteikiama vienų metų garantija, nors reklaminių kampanijų metu gali būti siūloma ilgesnė garantija. Peržiūrėkite naujausio pasiūlymo technines specifikacijas5.
 
Pagrindinės savybės
  • Rašalo atsargos, kurių pakaks iki trejų metų1: Rašalo atsargos atitinka 82 kasečių išeigą2
  • Spausdinimas itin maža savikaina: Spausdinkite iki 8 100 puslapių juodu ir 6 500 puslapių spalvotu rašalu3
  • Naujos kartos rašalo užpildymo sistema: Paprastai ir švariai papildykite rašalo atsargas, naudodami patobulintus rašalo buteliukus
  • „Wi-Fi“, „Wi-Fi Direct“ ir programėlės: Spausdinkite iš mobiliųjų įrenginių
  • 3 funkcijų įrenginys baltu paviršiumi: Spausdinimas, kopijavimas, nuskaitymas ir 10x15 cm spausdinimas be rėmelių
Klientų atsiliepimai apie šią prekę