Prekių katalogas

Daugiafunkcinis spausdintuvas Epson L4160

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 268347

298,00 €
12,42 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 298,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 298,00 €, eilinės įmokos suma – 12,42 €.
Prekės savybės
GamintojasEpson
Papildomos funkcijosWi-Fi Direct
RinkinyjeRašalų rinkinys 1 x 127 ml BK, 3 x 70 ml CMY) + papildomas juodas
Vertikali raiška (mono)1440 dpi
Horozontali raiška (mono)5760 dpi
Maksimalus popieriaus dydisA4/legal
Skenavimo rezoliucija1200 x 2400 dpi
Skenerio tipaiCIS technologija
Pridėta programinė įrangaEpson SCAN
Maksimalus spausdinimo greitis33 psl./min.
Maksimalus spausdinimo greitis (spalva)15 psl./min.
Startinis tonerisTaip
Pagrindinės įrenginių funkcijosSkeneris
Pradinio tonerio našumas - juodas14000 psl.
Pradinio tonerio našumas - spalvotas5200 psl.
Tipinis galios ėmimas12 Wat
FormatasA4
Skenavimo galimybėYra
JungtysSecureDigital kortelų skaitytuvas
Spalvotas spausdinimasYra
Spausdinimo technologijaRašalinis
LCD ekranas +Taip
Dvipusis spausdinimas +Taip
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Plotis375 mm
Aukštis18.7 mm
Prekės kategorijaSpausdintuvai
Svoris6 kg
Tinklo plokštė (LAN) +Taip

 
 

EcoTank ITS“ spausdintuvas L4160  
 

Spausdinimas be kasečių

Susipažinkite su nauja „Epson“ karta – spausdintuvu be kasečių. Šį 3 funkcijų „Wi-Fi Direct“ įrenginį paprasta naudoti, jis kompaktiškas ir išsiskiria dvipusio spausdinimo funkcija.

Rašalo užteks trejiems metams

Spausdinimas itin maža savikaina

3 funkcijų įrenginys su LCD ekranu

Jūsų patogumui sukurtas „EcoTank ITS“ spausdintuvas be kasečių parduodamas su rašalo atsargomis, kurių pakanka iki trejų metų1. Šis patikimas ir lengvai naudojamas modelis yra nuostabus sprendimas aktyviems namų ūkiams. Jame įdiegta patobulinta rašalo užpildymo sistema ir nauji rašalo buteliukai, sumažinantys išsiliejimo ir priteršimo tikimybę. Be to, jis turi 3,7 cm LCD ekraną, SD kortelių skaitytuvą ir išsiskiria dvipusio spausdinimo funkcija.

Apžvalga

Spausdinimas be kasečių 

Naudodami šį „EcoTank ITS“ spausdintuvą, vienu rašalo užpildymu atspausdinsite daugiau spaudinių. Jame įrengtos itin talpios rašalo talpyklos, kad visiškai nereikėtų kasečių. 

 

Itin maža kaina

Neperkant naujo rašalo L4160 galima naudoti iki trejų metų. Su parduodant pridedamu rašalu jis už nepaprastai mažą kainą atspausdina iki 14 000 puslapių juodu ir 5 200 puslapių spalvotu rašalu2. 

 

Susipažinkite su naująja karta 

Dėl priekyje įrengtos rašalo talpyklos naujieji įrenginiai yra kompaktiški, juos lengva papildyti rašalo, aiškiai matomas rašalo lygis. Jame įdiegta patobulinta rašalo užpildymo sistema, sukurta siekiant sumažinti išsiliejimo ir priteršimo tikimybę. Naujieji buteliukai turi mechanizmą, užtikrinantį, kad juo būtų galima užpildyti tik atitinkamos spalvos talpyklą. Juodo ir spalvoto pigmento rašalas užtikrina, kad atspausdintas tekstas būtų ryškus ir aiškus, o spalvos vaiskios.

 

Spausdinkite beveik iš bet kurios vietos

„Wi-Fi“ ir „Wi-Fi Direct“ ryšiu spausdintuvas gali priimti dokumentus iš išmaniųjų įrenginių, naudodamas „Epson iPrint“3 programėlę. 

 

Kokybiški rezultatai

Dėl „Micro Piezo“ spausdinimo galvutės „EcoTank“ yra patikimas spausdinimo sprendimas. Jam taikoma įprasta vienerių metų garantija ir iki trejų metų akcijos garantija5. 

Pagrindinės savybės

Rašalo atsargos, kurių pakaks iki trejų metų1

Rašalo atsargos atitinka 60 kasečių išeigą4

Spausdinimas itin maža savikaina

Spausdinkite iki 14 000 puslapių juodu ir 5 200 puslapių spalvotu rašalu2

Naujos kartos rašalo užpildymo sistema

Paprastai ir švariai papildykite rašalo atsargas, naudodami patobulintus rašalo buteliukus

„Wi-Fi“, „Wi-Fi Direct“ ir programėlės

Spausdinkite iš mobiliųjų įrenginių

3 funkcijų įrenginys su LCD ekranu

Spausdinkite, kopijuokite, nuskaitykite ir spausdinkite ant abiejų pusių1. Rašalo atsargos trejiems metams, jei vidutinė mėnesinė spausdinimo apimtis namų ir biuro spausdintuvu „EcoTank ITS“ yra 290 puslapių. Skaičiavimai atlikti atsižvelgiant į mažiausios išeigos pridedamas juodo rašalo atsargas šiems spausdintuvams: L4150, L4160, L6160, L6170, L6190. 2. Nurodytos išeigos numatytos remiantis „Epson“ originalia metodologija, naudojant ISO/IEC 24712 bandomojo puslapio spausdinimo simuliaciją. Nurodytos išeigos NĖRA apskaičiuotos pagal ISO/IEC 24711. Nurodytos išeigos gali skirtis, atsižvelgiant į spausdinamus vaizdus, naudojamo popieriaus tipą, spausdinimo dažnumą ir aplinkos sąlygas, pvz., temperatūrą. Atliekant pradinę spausdintuvo sąranką, spausdinimo galvutės purkštukams užpildyti sunaudojamas tam tikras kiekis rašalo, todėl pradinio pridedamo rinkinio išeiga gali būti mažesnė. 3. Būtinas belaidis ryšys su internetu. Norėdami gauti daugiau informacijos, sužinoti apie palaikomas kalbas ir įrenginius, apsilankykite svetainėje adresu www.epsonconnect.eu 4. Rašalo kasečių palyginimų skaičiavimai atlikti atsižvelgiant į mažiausios išeigos kasetes, naudojamas 2016 m. sausio–gruodžio laikotarpiu 20 populiariausių A4 rašalinių spausdintuvų, kuriuos nurodo „IDC EMEA Hardcopy Tracker“ (2016 m. 4 ketv. duomenimis). Skaičiavimai atlikti atsižvelgiant į standartinę konkurentų kasečių išeigą, padalintą iš vidutinės „Epson ITS Ecotank“ spausdintuvų išeigos. 5. Taikomos nuostatos ir sąlygos. Daugiau informacijos rasite apsilankę svetainėje www.epson.eu/extended-warranty

 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę