Prekių katalogas

VIP CLUB taisyklės

 

VIP CLUB savininkas – UAB „ELECTRONIC TRADE“, Savanorių pr. 441b, LT-49185, Kaunas, Lietuva. Informacija apie „VIP CLUB“ klubą teikiama telefonu +370 700 33322.

Kokiomis naudomis gali mėgautis klubo nariai? 

VIP CLUB nariai gali įsigyti prekių už specialią kainą, dalyvauti tik jiems skirtose akcijose ir naudotis VIP CLUB partnerių teikiamais pasiūlymais bei nuolaidomis. Jūsų laukia:

NUOLAIDOS IR PASIŪLYMAI

5%  nuolaidos kuponas gimtadienio proga. Galioja vieną mėnesį nuo gimtadienio datos. Nuolaidos nesumuojamos.

5 Eur asmeninė nuolaida kiekvieno pirkimo metu perkant už 99 eur ir daugiau. Nuolaidos nesumuojamos.
 
PASLAUGOS

0% palūkanos lizingui iki 12 mėn. periodui

Nemokamas pristatymas prekėms, kurių svoris neviršija 20 kg

30 dienų prekės grąžinimo garantija (taisykles rasite čia)

VIP SERVISAS

Nemokamas garantinės prekės aptarnavimas (prekės paėmimas iš namų ir pristatymas į garantinį servisą ir atgal Jums arba meistro iškvietimas į namus)

Pakaitinis telefonas telefono gedimo atveju (sutarties pavyzdį rasite čia)

Aptarnavimas prioriteto tvarka

Atskira telefono linija VIP klientams


Kaip pasinaudoti VIP CLUB naryste? 

VIP CLUB narystė yra vardinė, kuria gali naudotis ir artimi Jūsų šeimos nariai. Vardinėje klubo paskyroje nurodomi šie duomenys: klubo nario vardas, pavardė, narystės galiojimo laikas ir unikalus virtualios kortelės kodas. Ant vardinės virtualios kortelės pažymėtas kodas yra asmeninis klubo nario numeris, leidžiantis naudotis klubo teikiamomis privilegijomis.

Užsakydami prekes, turite padiktuoti pardavimo konsultantui savo virtualios kortelės kodą. Užsisakant internetu, virtualios kortelės kodą reikia įvesti papildomos informacijos laukelyje. Internete klubo pasiūlymai galioja tik įvedus kortelės numerį. Užsakytos prekės pristatomos VIP CLUB nario adresu.

Norėdami pasinaudoti pakaitinės prekės paslauga, turėsite pasirašyti atskirą sutartį dėl prekės panaudos. Su sutartimi galite susipažinti čia.

Pasikeitus kortelės turėtojo asmeniniams duomenims (adresui, pavardei ar kt.), apie tai reikia pranešti klubo savininkui UAB ELECTRONIC TRADE telefonu +370 700 33322.

Kiek laiko trunka narystė ir kaip ją prasitęsti? 

Narystės klube trukmė tokia, kokia yra galiojanti pirktos prekės garantija. Narystė VIP CLUB prasideda nuo klubo narystės virtualios kortelės užsakymo dienos. Pirmosios metinės narystės mokestis – 19 €. Pasibaigus narystės terminui, klubo privilegijų nebetenkama. Jos vėl įgyjamos pratęsus narystę. Pratęstos narystės klube trukmė tokia, kokia yra pirktos prekės garantija. Pratęsta narystė klube pradeda galioti pasibaigus senosios klubo narystės galiojimui. Pratęstos narystės mokestis – 15 €.

Klubo nariu galima tapti tik naudojant vieną elektroninio pašto adresą

Vardinė klubo narystės virtuali kortelė su nario kodu atsiunčiama elektroniniu paštu, klubo nario nurodytu adresu. VIP CLUB nariu gali tapti 18 ir daugiau metų sulaukę fiziniai asmenys.

Papildoma informacija 

VIP CLUB savininkas UAB ELECTRONIC TRADE pasilieka teisę keisti VIP CLUB taisykles. Informacija apie visus pakeitimus skelbiama interneto puslapyje www.bigbox.lt. Visi pasikeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo interneto puslapyje www.bigbox.lt momento.

Pirkdami VIP CLUB narystę, jūs sutinkate su UAB ELECTRONIC TRADE galiojančia Privatumo politika, kuri nustato kliento duomenų tvarkymo taisykles. Susipažinti su šia politika galite internete https://www.bigbox.lt/Privatumo-politika/
Taisyklės įsigalioja nuo 2018 m. spalio 01 d.