Informacija
Prekių katalogas

Asus | EXPRESS VPN

"ExpressVPN" DUK

Kada prasideda ir baigiasi akcija?

Akcija prasideda sausio 24 d. 12:00 CET ir baigiasi balandžio 24 d. 12:00 CET.


Kada prasideda ir baigiasi išpirkimas?

Išpirkimas prasideda sausio 30 d. 12:00 CET ir baigiasi gegužės 12 d. 12:00 CET.


Kuriems ASUS produktams gali būti taikoma akcija?

Reikalavimus atitinkantys produktai yra WIFI maršrutizatoriai, mini kompiuteriai, monitoriai, pagrindinės plokštės, vaizdo plokštės ir maitinimo blokai, konkrečios informacijos rasite reikalavimus atitinkančių produktų sąraše.


Kuriuose regionuose gali būti taikoma akcija?

Ši akcija galioja pirkiniams, įsigytiems EMEA regione, išskyrus Krymą, Iraną, Sudaną, Siriją, Ukrainą (tik Donecko ir Luhansko regionus), Rusiją. ASUS pasilieka teisę keisti reikalavimus atitinkančias šalis be išankstinio įspėjimo.


Su kuo galiu susisiekti, jei negaunu patvirtinimo el. laiško iš ASUS?

Pirmiausia patikrinkite savo SPAM aplanką, kartais jį ten rasite. Priešingu atveju galite kreiptis į ASUS pagalbos tarnybą.


Su kuo galiu susisiekti, jei aktyvuojant "ExpressVPN" 90 dienų bandomąją versiją kyla problemų?

Galite apsilankyti "ExpressVPN" palaikymo puslapiuose www.expressvpn.com/support/ arba kreiptis į "ExpressVPN" visą parą veikiančią tiesioginę pagalbos tarnybą palaikymo svetainėje, kad gautumėte skubią pagalbą.


Jei jau turiu "ExpressVPN" paskyrą, ar vis dar galiu pasinaudoti 90 dienų bandomąja programa ir kaip ją aktyvuoti?

Norint gauti 90 dienų "ExpressVPN" nemokamą bandomąją versiją, klientui patvirtinamos šios sąlygos: - Klientas turi būti naujas vartotojas, neturintis jokių "ExpressVPN" prenumeratų - Klientas neturi būti įtariamas sukčiavimu - tai tikrinama pagal įvairius požymius, pvz., IP adresą, įrenginio ID ir kt.


Ar yra kokių nors "ExpressVPN" nemokamos bandomosios versijos apribojimų?

Ne, aktyvavę 90 dienų nemokamą bandomąjį laikotarpį galėsite naudotis visa "ExpressVPN" versija. Gaukite visišką prieigą prie visko, ką gali pasiūlyti "ExpressVPN" - mūsų geriausio klasėje šifravimo, paslėpkite savo IP adresą, neribotą pralaidumą ir net visišką prieigą prie mūsų slaptažodžių tvarkyklės "ExpressVPN Keys".


Kaip aktyvuoti "ExpressVPN" nemokamą bandomąjį laikotarpį?

Aktyvuokite nemokamą bandomąją versiją užregistruodami reikalavimus atitinkantį ASUS gaminį savo ASUS nario paskyroje. Norint aktyvuoti nemokamą bandomąją versiją, jums nereikia pateikti jokių mokėjimo duomenų. Spustelėkite čia, kad gautumėte instrukcijas, kaip aktyvuoti "ExpressVPN" nemokamą bandomąją versiją.


Kas atsitinka pasibaigus 90 dienų nemokamam bandomajam laikotarpiui?

Pasibaigus 90 dienų nemokamam bandomajam laikotarpiui, jūsų "ExpressVPN" bandomoji prenumerata nustos galioti. Nenorite atsisakyti "ExpressVPN" privatumo ir saugumo privalumų? Užsiprenumeruokite prenumeratą, kad išliktumėte apsaugoti.


Ar galiu naudoti "ExpressVPN" kituose įrenginiuose?

Taip, galite. "ExpressVPN" suderinamas su "Windows", "Mac", "iPhone", "Android" ir kitais įrenginiais. Aktyvavę nemokamą bandomąją versiją, vienu metu "ExpressVPN" galite naudoti iki 8 įrenginių.

Ar VPN sulėtins mano internetą?

VPT gali sulėtinti jūsų interneto ryšį, tačiau dėl "ExpressVPN" pirmaujančios spartos vartotojai retai pastebi skirtumą. Tiesą sakant, jei jūsų interneto paslaugų teikėjas ribojo duomenų srautą, VPN naudojimas gali pagerinti jūsų ryšį. Bet kuriuo atveju, jei pastebėjote, kad sulėtėjo ryšys, pabandykite pasirinkti geografiškai arčiau jūsų esančią serverio vietą.


Ar VPN iškrauna akumuliatorių?

Kaip ir visos programos, VPN naudoja tam tikrą prietaiso energijos kiekį. Tai viena iš priežasčių, kodėl "ExpressVPN" sukūrė "Lightway" - mūsų išskirtinį, specialiai sukurtą naują VPN protokolą, kuris sukurtas taip, kad naudotų gerokai mažiau baterijos nei kiti protokolai. Be to, jis greitesnis ir lengviau tikrinamas bei prižiūrimas.


Ar VPN yra teisėti?

VPT yra teisėti, ir juos nuolat naudoja asmenys ir įmonės visame pasaulyje, kad apsaugotų savo privačią informaciją ir veiklą internete, taip pat ir šalyse, kurių vyriausybės taiko itin griežtus apribojimus. Net ir tose šalyse, kuriose VPN yra laikomi nerekomenduojamais, daugelis vyriausybių tyliai pritaria, kad pareigūnai, mokslininkai ar verslo vadovai jais naudotųsi kaip būtina priemone siekiant išlikti konkurencingiems tarpusavyje susijusiame pasaulyje. Nė viena šalis negali uždrausti visų VPN. Nepaisant to, neteisėta veikla internete išlieka neteisėta, nesvarbu, ar naudojatės VPN, ar ne.

Ką dar galiu daryti su "ExpressVPN"?

Su savo VPN galite daryti daugybę dalykų - nuo tinklo šifravimo iki geresnių pasiūlymų internete paieškos. Daugiau patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti "ExpressVPN" galimybes, rasite mūsų pradžios puslapyje.


Kodėl pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui turėčiau mokėti už VPN?

Nemokamam VPN sunku prilygti kokybiško mokamo paslaugų teikėjo funkcijoms ir paslaugoms. Naudodamiesi nemokamaisiais VPN dažniau susidursite su lėtu ryšiu, kurį trikdo vartotojų antplūdis neoptimaliuose tinkluose, be klientų aptarnavimo, silpnu saugumu ir mažu VPN serverių vietų skaičiumi. Būdamas aukščiausios klasės mokamas paslaugų teikėjas, "ExpressVPN" gali pasiūlyti ryšį, optimizuotą pagal greitį, saugumą ir stabilumą, taip pat platų serverių vietų pasirinkimą 105 pasaulio šalyse. Be to, mūsų speciali palaikymo komanda gali padėti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.