Prekių katalogas

Microsoft Windows 11

Minimalūs sistemos reikalavimai

Skaitykite čia ir gaukite daugiau informacijos apie sistemos reikalavimus ir informacijos apie tai, kaip kai kuriuose kompiuteriuose gali būti atnaujinti arba pakeisti parametrai, kad atitiktų reikalavimus. Kad būtų galima atnaujinti versiją,

Minimalūs sistemos reikalavimai
Procesorius1 gigaherco (GHz) arba greitesnis su 2 ar daugiau branduolių suderinamame 64 bitų procesoriuje arba sistema luste („SoC“).
Atmintis4 GB RAM
Saugykla64 GB arba didesnės saugyklos įrenginys
programinė-aparatinė įrangaPalaikoma UEFI, saugusis paleidimas. Informacijos apie tai, kaip jūsų kompiuteris gali atitikti reikalavimą, žr. čia.
TPMPatikimos platformos modelis (TPM), 2.0 versija. Instrukcijas ir informacijos apie tai, kaip įgalinti savo kompiuterį, kad jis atitiktų šį reikalavimą, žr. čia.
Minimalūs sistemos reikalavimai
Grafikos plokštėSuderinama su „DirectX 12“ arba naujesne su WDDM 2.0 tvarkykle.
EkranasDidelės raiškos (720p) ekranas, kurio įstrižainė didesnė nei 9 col., o spalvų kanale – 8 bitai.
Interneto ryšysNorint nustatyti „Windows 11 Home“, reikalinga „Microsoft“ paskyra ir interneto ryšys

jūsų kompiuteryje turi veikti „Windows 10“ 2004 m. arba naujesnės versijos. Nemokamus naujinimus galima pasiekti per „Windows Update“ svetainę dalyje Parametrai > Naujinimas ir sauga.

Kad veiktų kai kurios funkcijos, reikalinga tam tikra aparatūra Sistemos reikalavimai leisti kai kurias programas viršys „Windows 11“ minimalias įrenginio specifikacijas. Patikrinkite įrenginio suderinimo informaciją, skirtą programoms, kurias norite įdiegti. Turima saugyklos vieta jūsų įrenginyje priklausys nuo įdiegtų programų ir naujinimų. Našumas bus didesnis naudojant aukštesnės klasės, didesnio pajėgumo kompiuterius. Laikui bėgant ir atliekant naujinimus gali būti taikomi papildomi reikalavimai.

Dažnai užduodami klausimai apie „Windows 11“

Kuo skiriasi „Windows 10“ ir „Windows 11“?

„Windows 11“ turi „Windows 10“ galimybes ir saugą, kurios pateikiamos patobulintame ir atnaujintame dizaine. Joje taip pat yra naujų įrankių, garsų ir programų. Apgalvota kiekviena detalė. Visa tai buvo sujungta į vieną sistemą, kad naudodamiesi savo kompiuteriu patirtumėte naujų įspūdžių.


Kada galėsiu įsigyti kompiuterį, kuriame jau bus įdiegta „Windows 11“?

Kompiuterius su iš anksto įdiegta „Windows 11“ bus galima įsigyti vėliau šiais metais.


Kiek kainuos kompiuteris su „Windows 11“?

Tai priklausys nuo daugelio dalykų! Skirtingi gamintojai siūlys skirtingus įrenginius su įdiegta „Windows 11“ už skirtingas kainas.


Kur galėsiu įsigyti kompiuterį su „Windows 11“?

Kompiuterius su iš anksto įdiegta „Windows 11“ bus galima įsigyti vėliau šiais metais iš daug įvairių pardavėjų. Išsamesnė informacija bus pateikta vėliau.


Ar mano reikmenys veiks sistemoje „Windows 11“?

Jei jūsų reikmenys veikė sistemoje „Windows 10“ ir atitinka „Windows 11“ reikalavimus, jie turėtų veikti ir sistemoje „Windows 11“. Jei norite būti tikri, kreipkitės į savo reikmens gamintoją.


Noriu įsigyti kompiuterį dabar. Ar galėsiu įdiegti „Windows 11“ vėliau?

Daugumos šiuo metu parduodamų „Windows 10“ kompiuterių versiją bus galima atnaujinti į „Windows 11“. Norint atnaujinti kompiuterio versiją į „Windows 11“, jis turi atitikti minimalias aparatūros specifikacijas, o kai kurioms funkcijoms reikės specifinės aparatūros. Naujos versijos išleidimo planas vis dar yra užbaigimo etape, tačiau planuojama, kad išleidimas prasidės 2021 m. pabaigoje ir bus tęsiamas 2022 m. Konkretus laikas priklausys nuo įrenginio.


Kaip žinoti, ar naujas „Windows 10“ kompiuteris atitinka minimalius reikalavimus?

Sužinoti galima keliais būdais. Jei šiuo metu ieškote naujo kompiuterio, faktų skiltyje ieškokite žymos „Nemokamas naujinimas į „Windows 11“. Taip pat galite pasiklausti pardavėjo.


Kada galėsiu gauti „Windows 11“ naujinimą savo „Windows 10“ įrenginyje?

Jei jūsų esamame „Windows 10“ kompiuteryje veikia naujausia „Windows 10“ versija ir jis atitinka minimalias aparatūros specifikacijas, jo sistemos versiją bus galima atnaujinti į „Windows 11“. Naujos versijos išleidimo planas vis dar yra užbaigimo etape, tačiau daugumai šiuo metu naudojamų įrenginių naują versiją planuojama paruošti 2022 m. pradžioje. Ne visi „Windows 10“ kompiuteriai, galintys gauti naują „Windows 11“ versiją, gaus ją tuo pačiu metu. Norėdami sužinoti, ar jūsų kompiuteris gali gauti naują versiją, atsisiųskite ir paleiskite kompiuterio sveikatos patikros programą. Prasidėjus naujos versijos išleidimui, galite patikrinti, ar ji paruošta jūsų įrenginiui: eikite į Parametrai / Windows Update.


Kokie yra minimalūs „Windows 11“ aparatūrai taikomi reikalavimai?


Kaip žinoti, ar mano dabartinis „Windows 10“ kompiuteris atitinka aparatūros reikalavimus, taikomis „Windows 11“?

Norėdami sužinoti, ar jūsų dabartinis kompiuteris atitinka minimalius reikalavimus, atsisiųskite ir paleiskite kompiuterio sveikatos patikros programą.


Ką daryti, jei mano kompiuteris neatitinka minimalių aparatūros specifikacijų? Ar galiu toliau naudoti „Windows 10“?

Taip! „Windows 10“ ir toliau liks puikia „Windows“ versija. Esame įsipareigoję teikti „Windows 10“ palaikymą iki 2025 m. spalio 14 d.


Kaip aš sužinosiu, kad jau yra nauja versija mano „Windows 10“ kompiuteriui?

„Windows 11“ naujinimų išleidimas prasidės 2021 m. pabaigoje ir bus tęsiamas 2022 m. Šiuo metu atliksime jūsų konkrečiam kompiuteriui skirtus testavimus ir patikrinimus. „Windows Update“ praneš, jei ir kai jūsų kompiuteris galės gauti naują versiją. Tai patikrinti galėsite dalyje Parametrai / Windows Update.


Kiek kainuoja atnaujinti versiją iš „Windows 10“ į „Windows 11“?

Tai yra nemokama. Tačiau naują versiją galės gauti tik tie „Windows 10“ kompiuteriai, kuriuose veikia naujausia „Windows 10“ versija ir kurie atitinka minimalias aparatūros specifikacijas. Patikrinti, ar yra naujausių „Windows 10“ naujinimų, galėsite dalyje Parametrai / Windows Update.


Kuo skiriasi versijos ir bendro pobūdžio naujinimas?

Bendro pobūdžio naujinimą sudaro „Windows“ versijos klaidų ir saugos pataisos bei naujos funkcijos. Jie paprastai išleidžiami visus metus. Versijos naujinimo metu keičiama sistemos versija, pavyzdžiui, pereinant nuo „Windows 10“ prie „Windows 11“ arba perkeliant leidimus iš „Windows Home“ į „Windows Pro“.


Kiek ilgai galios nemokamo versijos naujinimo pasiūlymas?

Nemokamo reikalavimus atitinkančių sistemų versijos naujinimo pasiūlymas neturi konkrečios pabaigos datos. Tačiau „Microsoft“ pasilieka teisę kada nors nutraukti nemokamo pasiūlymo palaikymą. Ši pabaigos data nebus anksčiau nei vieneri metai nuo bendro pasiekiamumo.


Ar galiu toliau naudoti „Windows 10“?

Taip. Jums nereikia naujinti versijos į „Windows 11“. Mes teiksime „Windows 10“ palaikymą iki 2025 m. spalio 14 d.


Ar „Windows 11“ užims daugiau vietos mano kompiuteryje nei „Windows 10“?

Ne. „Windows 11“ ir „Windows 10“ reikia maždaug tiek pat disko vietos. Tačiau papildomos vietos reikės versijos naujinimo proceso metu. Šia papildomą disko vietą „Windows“ išvalys praėjus maždaug 10 dienų po versijos atnaujinimo.


Ar „Windows 11“ yra „Windows 10“ pakaitalas?

„Windows 11“ yra naujausia „Windows“ versija. Tačiau mes toliau teiksime „Windows 10“ palaikymą iki 2025 m. spalio.


Jei atnaujinsiu versiją į „Windows 11“, kas atsitiks su mano failais?

Pagal numatytuosius parametrus, visi jūsų failai ir duomenys bus perkelti. Tačiau mes rekomenduojame prieš diegiant sukurti savo failų atsarginę kopiją. Sužinokite daugiau apie „OneDrive“ kompiuterio aplanko atsarginę kopiją.


Jei atnaujinus versiją pasirodytų, kad „Windows 11“ man nepatinka, ar galiu grįžti prie „Windows 10“?

Taip. Įdiegus naują „Windows 11“ versiją, yra 10 dienų laikotarpis, per kurį galima grįžti prie „Windows 10“, išlaikant perkeltus failus ir duomenis. Po 10 dienų, norėdami grįžti prie „Windows 10“, turėsite sukurti atsarginę savo duomenų kopiją ir atlikti „švarų diegimą“.


Kiek užtrunka įdiegti „Windows 11“?

„Windows 11“ atsisiuntimas ir diegimas gali užtrukti ilgiau nei įprastas „Windows 10“ funkcijų atnaujinimas. Atsisiunčiant „Windows 11“, galėsite naudotis kompiuteriu, o vėliau galėsite pasirinkti diegimo laiką, kai neplanuosite naudotis kompiuteriu.


Ar galiu atnaujinti „Windows 10“ kompiuterio versiją į „Windows 11“, jei naudoju S režimą?

Jei jūsų kompiuteris atitinka minimalias aparatūros specifikacijas, „Windows 10 Home“ leidimas, veikiantis S režimu, gali būti atnaujintas į „Windows 11 Home“ leidimą, veikiantį S režimu. Jei jūsų „Windows 10“ kompiuteryje veikia „Pro“ leidimas su S režimu, norėdami atnaujinti į „Windows 11 Pro“, turėsite išjungti S režimą. „Windows 11 Pro“ leidimas neveikia S režimu.


Ar „Windows 11“ gali veikti labai sename kompiuteryje?

Norėdami sužinoti, ar jūsų įrenginyje galima atnaujinti versiją į „Windows 11“, galite naudoti kompiuterio sveikatos patikros programą. Daugumos naujesnių nei ketverių metų kompiuterių versiją bus galima atnaujinti į „Windows 11“. Juose turi veikti naujausia „Windows 10“ versija, ir jie turi atitikti minimalius aparatūros reikalavimus.


Kur galiu rasti daugiau informacijos apie „Windows 11“ mano verslui?


Kokią „Windows 11“ versiją gausiu atnaujinęs?

Nemokamas naujovinimas skirtas tai pačiai versijai, kuri įdiegta „Windows 10“ įrenginyje. Jei turite „Windows 10 Home“ versiją, bus atnaujinta į „Windows 11 Home“ versiją.