Prekių katalogas

Sodo sūpynės Enero XXL Rainbow 3, 95cm

Greitas pristatymas 2-14 d.d.

Prekės kodas 3133086

53,65 €
Charakteristikos
GamintojasEnero
Prekės kategorijaLauko baldai
Baldo tipasHamakas
Sodo sūpynės Enero XXL Rainbow 3, 95cm
53,65 €
Pradžiuginkite save ir savo vaiką su sūpynėmis "Stork's Nest". Sodo supynės - tai vaikystės hitas, puiki pramoga ir brangūs prisiminimai.
Didžiausias naudotojo svoris - iki 150 kg. Vienu metu sūpynėse gali suptis daugiau nei vienas vaikas ar vyresnio amžiaus žmogus. Pakabinkite jį patalpoje, verandoje, sode ar balkone.

Didelis, saugus ir patogus
Sūpynės pagamintos iš metalinių vamzdžių, padengtų vibraciją sugeriančiomis putomis. Tvirtas PP tinklas uždėtas ant plataus metalinio rėmo sėdynės su putplasčiu aplink. Tvirta konstrukcija, Oksfordo audinys ir 10 mm storio pintos virvės leidžia išlaikyti iki 150 kg apkrovą. Taip užtikrinamas garantuotas vaikų ir net suaugusiųjų saugumas. Sūpynės puikiai tinka visai šeimai.

Paprastas surinkimas
Sūpynes galite surinkti paprastai ir greitai. Virvę galima pritvirtinti prie rėmo, medžio ar lubų. Visos surinkimo dalys pridedamos, o paaiškinimus rasite instrukcijoje.

Reguliuojamas aukštis
Reguliuojamo aukščio diapazonas: 1,4-1,9 m ilgio sūpynėmis gali naudotis ir jauni, ir seni žmonės. Žemesnio ūgio žmonės turėtų sutrumpinti virvės ilgį, o aukštesni - jį pailginti.

Atsparūs netinkamam orui
Ar lauke vėjuota ir lyja? Nebūtina sūpynių nuimti ir paslėpti namuose. Gaminys pagamintas iš greitai džiūstančių, oro sąlygoms atsparių medžiagų. Net ir esant kaprizingam orui galėsite jaustis patogiai ir ramiai.

Sūpynės "Erškėčio lizdas" - kiekvieno mažo ir didelio vaiko svajonė. Galiausiai paskatinsite vaikus užsiimti fizine veikla ir būti lauke. Tai puiki pramoga visai šeimai!Parametrai:
- Matmenys:
- Sūpynių skersmuo: 95 cm
- Rėmo vamzdelis: 25 x 0,8 mm skersmens
- Putų vamzdelis: 28 x 52 mm skersmens
- Virvė (2 vnt.): 10 mm skersmens
- Medžiagos:
- Užvalkalas: oksfordas
- Sėdynė: PP
- rėmas: metalinis
- reguliuojamas aukštis per: 1,4 - 1,9 m
- Didžiausias naudotojo (-ų) svoris: 150 kg
- Grynasis svoris: 2,6 kg
- Bendrasis svoris: 3,2 kg
- Pakuotė: 28 x 12 x 72 cm (dėžė)
- Spalva: trispalvė
- CE deklaracija
- Prekės ženklas: ENERO

Enero - tai prekės ženklas, kurio specializacija - laisvalaikio įranga. Ilgametė patirtis ir puikūs atsiliepimai garantuoja jūsų pasitenkinimą pirkiniu.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę