Prekių katalogas

TOMMEE TIPPEE termopakuotė 2vnt., 43129341

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2550023

27,43 €
Charakteristikos
GamintojasTOMMEE TIPPEE
Prekės kategorijaKūdikių maitinimo priemonės
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
TOMMEE TIPPEE termopakuotė 2vnt., 43129341
27,43 €
Lengva, kompaktiška ir patogi buteliukų termopakuotė labai pravesrs išvykų ir kelionių metu. Ją galima pakabinti ant vežimėlio rankenos. Termopakuotėje galite laikyti tik karštą vandenį, o prireikus įpilti mišinuko miltelių ir sumaišyti tik prieš maitinimą.

Puikus sprendimas kūdikio maitinimui išvykų metu
Puikios termo savybės (išlaiko vandens temperatūrą iki 2 valandų (priklausomai nuo aplinkos temperatūros)
Pritaikytas Closer to nature buteliukams
Komplekte - 2 vnt
Pakuotę galima pakabinti ant vežimėlio rankenos.

„Tommee Tippee®“ – vienas patikimiausių ir labiausiai atpažįstamų kūdikių prekės ženklų visame pasaulyje. Milijonai šeimų užaugo su mūsų produkcija, kuri yra geriausiai žinomas kūdikių prekės ženklas Didžiojoje Britanijoje jau beveik 50 metų! Įmonė labiausiai garsėja puodelių ir stalo įrankių gamyba. Savo produktais stengiamės palengvinti tėvelių dalią kiekvienoje vaiko augimo fazėje. Prekės ženklo reputacija ir įsipareigojimas gaminti kokybišką ir inovatyvią produkciją užtikrina įmonės lojalumą ne tik iš kartos į kartą, bet ir iš tėvėlio – tėveliui.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę