Prekių katalogas

Balansinis medinis dviratukas DipDap Motorbike 12", pilka sp.

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 248368

84,99 €
Charakteristikos
Gamintojas
Medžiaga +Medinis
Amžius5-6, 3-4
Įspėjimas dėl saugumoNaudoti tik prižiūrint suaugusiesiems. Būtina naudoti apsaugos priemones (šalmą, pirštines, antkelius, alkūnių apsaugų priemones ir pan.). Nenaudoti eismo vietose.Dėmesio: žaislas reikalauja gerų įgūdžiu, todėl svarbu imtis visų atsargumo priemonių, kad vaikas nenukristų, nesusidurtų ir nesusižeistų pats ar nesužeistų trečiųjų asmenų.
Prekės kategorijaBalansiniai dviratukai
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Balansinis medinis dviratukas DipDap Motorbike 12", pilka sp.
84,99 €

 
Dviratukas skirtas nuo 3 amžiaus vaikams.
Medžiaga: beržo lukštas (plona lakštinė medienos medžiaga);
Svoris: 3,9 kg;
 
SĖDYNĖ
Sėdynė turi keturias pakopas, gali būti lengvai keičiama aukštyje nuo 35 iki 43 cm matuojant nuo žemės. Aukščio  reguliavimas užtrunka vos 5 min. Sėdynės minkšta dalis yra pagaminta iš patvaraus audinio, yra nuimama ir skalbiama.
 
RATAI
Balansinis dviratis turi tvirtus, 12” ratus pripučiamomis padangomis. Ratai turi guolius, užtikrinančius minkštą važiavimą. Padangas galima pripūsti  naudojant standartinę dviračio pompą.
 
VAIRAS
Vairo rankenos pagamintos ir medžio, todėl leidžia vaikui patogiai įsikibti. Vairas įmontuotas medienoje ir mechaniškai apsaugotas (maksimalus  galimas vairo pasukimas yra apie 30°). Tai apsaugo nuo pernelyg staigių posūkių ir manevrų.

ID MS-02/1_grey
 
Balansinis dviratis DIP DAP yra nuostabus pirmasis dviratis vaikams, tinkantis nuo   2m. Balansinis dviratis DIP DAP yra pagamintas iš beržo lukšto (plona lakštinė medienos medžiaga), naudojamos medžiagos yra aukštos kokybės bei ilgaamžės.
 
 
 
Siūlome Latvijoje pagamintus medinius  žaislus DIP DAP .Visi žaislai yra aukštos kokybės bei patrauklaus dizaino. Tikslas yra pagaminti žaislus ne tik patrauklius, bet ir tausojančius aplinką. Tai gana nauja kompanija, pradėjusi veiklą 2010 metais, tačiau kurianti didelius planus ateityje. 
 
KODĖL VERTA RINKTIS BALANSINĮ DVIRATĮ DIP DAP?
Dviratuko paviršius padengtas aplinkai ir vaikams draugišku (neteršenčiu aplinkos) linų sėmenų aliejumi (nenaudojamas kenksmingas aplinkai lakas).
Dviratis lengvas bei tvirtas. Sveria tik 3,2 – 3,9 kg. Sėdynės aukštis lengvai reguliuojamas. Sėdynės mikštoji dalis pagaminta iš patvaraus audinio bei yra lengai nuimama ir skalbiama.
Dviratis saugus – unikali vairavimo jungtis suteikia apsaugą nuo pernelyg staigių posūkių.
Unikalus vairas apsaugo vaiką nuo pernelyg staigių posūkių bei suteikia važiavimui stabilumo bei saugumo.
Balansinis dviratis turi tvirtus 12” ratus su pripučiamomis padangomis (MINI modeliai turi 10” ratus). Ratai turi guolius, užtikrinančius minkštą važiavimą.
Dviratukas lavina vaiko balansavimo ir koordinacijos įgudžius. Tai labai naudinga prieš mokinantis važiuoti didesniu, minamu pedalais dviračiu. Tai yra saugus būdas išmokyti vaiką važiuoti dviračiu.
Dviratukas tinkamas naudoti lauke bei namuose.
Dviratukas lavina vaiko pasitikėjimą ir nepriklausomybę.
 
KAIP PRADEDAMA VAŽIUOTI BALANSINU DVIRAČIU DIP DAP Pradžioje balansiniu dviračiu vaikai pradeda vaikščioti pirmyn, vėliau vaikai pradeda bėgioti užsėsdami ant sėdynės ir pagaliau skrieja pakėlę kojas nuo žemės. Šis procesas gali užtrukti nuo vienos ar dviejų dienų iki kelių mėnesių, priklausimai nuo vaiko amžiaus bei pasiruošimo. Bet kokiu atveju tai yra LENGVAS ir LINKSMAS   procesas, tuo pačiu metu lavinantis Jūsų vaiko balansinius ir kordinacinius įgūdžius.
 

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę