Prekių katalogas

Balansinis dviratukas "Wespe"

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 86763

99,99 €
Charakteristikos
GamintojasLegler
Amžius3-4
SpalvaRuda
Prekės kategorijaBalansiniai dviratukai
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoNaudoti tik prižiūrint suaugusiesiems. Būtina naudoti apsaugos priemones (šalmą, pirštines, antkelius, alkūnių apsaugų priemones ir pan.). Nenaudoti eismo vietose.Dėmesio: žaislas reikalauja gerų įgūdžiu, todėl svarbu imtis visų atsargumo priemonių, kad vaikas nenukristų, nesusidurtų ir nesusižeistų pats ar nesužeistų trečiųjų asmenų.
Balansinis dviratukas "Wespe"
99,99 €

Balansinis dviratukas, kuris auga kartu su vaiku. Tai nostalgiško 50 - ųjų metų dizaino motoroleris. Šis stilingo dizaino balansinis dviratukas skirtas miesto ir kaimo mažiesiems klajokliams. Pagamintas iš tvirtos medienos, pasižymi itin tvirta konstrukcija. Guminės padangos užtikrina ypač komfortišką važiavimą.Guminės rankenos su gale esančiais žiedais suteiks vaikams papildomą saugumą ir apsaugos šalia esančius objektus nuo sugadinimo. Sėdynės aukštis reguliuojamas.Vairo sukimo kampas yra ribotas, tai apsaugo vaiką nuo nukritimų.Prekės kodas: 4737


Pirkėjų atsiliepimai apie prekę