Prekių katalogas

Automobilinis šaldytuvas Waeco CFX-65DZ

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 257547

1 149,00 €
47,88 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 1 149,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 1 149,00 €, eilinės įmokos suma – 47,88 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 211,82 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 234,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 349,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 292,25 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 349,70 €
Technikos prijungimas 49,00 €
Prekės savybės
GamintojasWaeco
Matmenys AxPxG560x455x661 mm
Šaldytuvo talpa60 l
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaAutomobiliniai šaldytuvai
Svoris20.40

Maisto išsaugojimas kelionėje yra labai svarbus. Tam puikiai pasitarnauja automobilinis šaldytuvas. Automobiliniai šaldytuvai kainuoja sąlyginai nedaug, todėl mėgstantiems keliauti ši investicija tikrai atsipirks. O mes padėsime išsirinkti tinkamiausią Jums.
Automobiliniai šaldytuvai skirstomi į termoelekrinius ir kompresorinius.
 

Termoelektriniai

 
Termoelektrinis variantas geriausiai tiks neilgoms išvykoms, kuomet norimą temperatūrą reikia palaikyti tik kelionės metu. Jie skirti temperatūros palaikymui, o ne produktų atšaldymui.
Jų veikimo principas labai paprastas - per du skirtingus besiliečiančius metalus yra paleidžiama elektros srovė. Priklausomai nuo elektros srovės krypties, šių metalų pagalba šaldytuve esantys daiktai yra šaldomi arba šildomi. Termoelektriniai automobiliniai šaldytuvai įšąla gan lėtai ir gali palaikyti tik tam tikru laipsniu žemesnę temperatūrą nei aplinkoje. Dažniausiai ji būna apie 20-30 °C žemesnė už aplinkos temperatūrą. Todėl, karštą vasaros dieną termoelektriniame šaldiklyje bus tiesiog neįmanoma laikyti gendančius produktus. Šių šaldytuvų privalumas tas, kad dėka paprastesnės technologijos jie yra lengvesni, patogiai nešiojami ir ilgiau tarnauja.

Kompresoriniai

 
Kompresorinis variantas gana ekonomiškas, naudoja minimalias elektros energijos sąnaudas. Dauguma modelių turi elektronikos sistemą, jei nustatyta temperatūra nėra pasiekta per trumpą laiką viduje ar temperatūra buvo nustatyta žemiau -12 °C, šaldytuvas automatiškai reaguoja padidindamas kompresoriaus apsukas. Kai nustatyta temperatūra iki -12 °C yra pasiekta, sistemos jungikliai grąžina kompresoriaus darbą į ekonomišką režimą. Taip taupoma elektros energija.
Kompresoriniai automobiliniai šaldytuvai veikia panašiai kaip ir paprasti šaldytuvai. Juose yra kompresorius, kondensatorius, vožtuvas ir garintuvas. Dėl sudėtingos technologijos šio tipo šaldytuvus mašinoje reikia įmontuoti taip, kad jiems tektų kuo mažiau vibracijos. Jie šaldo greitai, gali palaikyti ir minusinę temperatūrą nepriklausomai nuo aplinkos.

Šaldytuvo talpa


Talpą reikia rinktis priklausomai nuo to, kiek gėrimų ir maisto planuojate imti. Šaldytuvų talpos svyruoja nuo 20 iki 50 l. Svarbiausia, kad šaldytuvas būtų optimalus jūsų poreikiams bei patį įrenginį galima būtų saugiai patalpinti automobilyje.
Jei renkatės 25 l talpos šaldytuvą, jį pildant reikia palikti maždaug 5 l laisvos vietos, kuri yra būtina, kad jis gerai šaldytų.
30 litrų talpos šaldytuve sutalpinsite produktų maždaug 4-5 asmenims, tačiau be gėrimų. Jeigu šaldytuvą naudosite būtent gėrimams būtinai atkreipkite dėmesį į jo gylį. Prekės aprašyme turėtų būti nurodyti du gylių variantai: viso šaldytuvo ir viduje esančios pakuotės.
 

Šaldymo temperatūra


Šaldymo metu temperatūros skirtumas tarp šaldymo kameros ir aplinkos oro gali siekti nuo 16 iki 30°C. Tad, jeigu lauke labai karšta šaldytuve nebus palaikoma labai žema temperatūra, tačiau jos pilnai pakaks tam, kad produktai neatitirptų. Nepamirškite, kad termoelektriniai šaldytuvai skirti temperatūros palaikymui o ne produktų atšaldymui, todėl prieš kelionę norimus produktus geriau sušaldyti namuose, o automobilinis šaldytuvas padės išlaikyti jų esamą temperatūrą visos kelionės metu.
Didesniu šaldymu pasižymi kompresoriniai šaldytuvai, kurių pažangesni modeliai gali pasiūlyti net – 20°C siekiančią temperatūrą.

Elektros maitinimo šaltiniai


Paprastesni automobilinių šaldytuvų modeliai gali būti prijungiami prie 12V įtampos, taigi temperatūrą palaikys tik automobilyje. Tokio modelio pagrindinis minusas – būtinybė atjungti maitinimą sustojimų metu. Priešingu atveju automobilio akumuliatorius tiesiog išsikraus. Tačiau jeigu šaldytuvą renkatės trumpoms kelionėms – toks variantas puikus. Modernesni šaldikliai turi maitinimą iš 220V elektros tinklo, todėl šaldytuvą galėsite prijungti prie įprasto elektros lizdo. Taip ir produktai per naktį išliks šalti, ir akumuliatorius liks sveikas.


Automobilinis šaldytuvas Waeco CFX-65DZ
1 149,00 €
Kompresinis šaldiklis ir šaldytuvas viename WAECO CFX - 65DZ yra  kompaktiškas, talpus, tyliai veikiantis ir taupus. Įrenginys turi du skyrius - šaldytuvo ir šaldiklio tam, kad išlaikyti Jūsų maistą ir gėrimus šviežius ir gaivius dar ilgiau. Vienoje puseje yra 42l šaldytuvas o kitoje pusėje 19l šaldiklis. Šaldytuvas ir šaldiklis veikia vienu metu. Šaldikliis su Jumsi gali kėliauti visur - automobilyje, laive, jachtoje, namelyje ant ratų ir kitur, kur yra 12 arba 24 V DC arba 100-240 V AC jungtys.  Šaldytuvas turi atskirą skyrelį pieno ir kitiems greitai gendantiems produktams, kuriame telpa net 60 skardinių.


LED apšvietimas - elektros energiją taupantis vidinis LED apšvietimas 

Patvarumas - ypač tvirta šaldikli konstrukcija su sutvirtintais kampais ir sandariu uždarymu. Šaldiklis turi kompaktiškas ir lanksčias rankenasŠaldiklis turi USB jungtį smulkiems įrenginiams įkrauti

 

Efektyvus šaldymas - Šaldymas ir gilus užšaldymas iki –22°C, nenaudojant daug elektros energijos

Klientų atsiliepimai apie šią prekę