Informacija
Prekių katalogas

MOBILUS KROVIMAS AUTOMOBILIS/VCL10 NITECORE

 
Prekės kodas
3042816
41,11 €
 
Atsiėmimas Omniva paštomatuose ( 1,97 € )
Atsiėmimas Kaune - Savanorių pr. 441b ( Nemokamai )
Pristatymas DPD kurjeriu ( 3,99 € )
Atsiėmimas DPD paštomatuose ( 2,99 € )
Pristatymas LP Express kurjeriu ( 2,99 € )
Atsiėmimas LP Express paštomatuose ( 2,99 € )
Pristatymas Venipak kurjeriu ( 2,99 € )
Atsiėmimas Venipak paštomatuose ( 1,98 € )
Atsiėmimas Smartpost (Itella) paštomatuose ( 1,98 € )
Charakteristikos
GamintojasNITECORE
Prekės kategorijaAutomobiliniai krovikliai
„Nitecore VCL10“ yra daugiafunkcinė automobilinė programėlė, turinti USB įkroviklį, stiklo daužiklį, avarinę ir įspėjamąją lemputę. Sukurtas įkišti į cigarečių žiebtuvėlio adapterį, VCL10 yra ypač kompaktiškas ir lengvai laikomas po ranka.

VCL10 siūlo saugų ir efektyvų įkrovimą su QC 2.0 ir 3.0 įkrovimu ir maksimalia 2,4 A išėjimo srove. Įrenginys reguliuoja savo išvestį pagal tai, kas įkraunama, ir yra suderinamas su dauguma Android ir iOS elektronikos. Įkroviklis turi daugybę apsaugos priemonių, užtikrinančių jūsų saugumą ir ramybę, įskaitant apsaugą nuo viršįtampio, apsaugą nuo trumpojo jungimo, apsaugą nuo viršsrovių ir apsaugą nuo žemos įtampos.

Programėlė turi baltą avarinę ir raudoną įspėjamąją lemputę, užtikrinančią naudingą apšvietimą. Šviestuvai maitinami įmontuota ličio jonų baterija, kuri suteikia iki 3 valandų baltos šviesos ir 20 valandų raudonos šviesos. Spindulį galima pakreipti iki 90º kampu, kad prireikus būtų galima nukreipti šviesą. VCL10 raudona lemputė turi naujovišką fotodetektorių, kuris leidžia pagreitinti raudoną mirksėjimą aptikus aplinkos šviesos kintamumą. Tai reiškia, kad jei žibintas būtų pritvirtintas prie sugedusios transporto priemonės naudojant magnetinį kėbulą, raudona lemputė mirksėtų greičiau, kai pro šalį važiuotų kita transporto priemonė.

„Nitecore VCL10“ turi nerūdijančio plieno stiklo daužiklio uodegą, skirtą avarinėms situacijoms. Pagaminta iš ugniai atsparių medžiagų, stiklo daužiklis yra tvirtas ir patvarus.

Avarinės šviesos ryškumo lygiai:
Baltasis spindulys: 25 liumenai – 3 val. veikimo laikas
Raudona įspėjamoji lemputė: 350 mW – 20 valandų veikimo laikas

Maksimalus spindulio atstumas 7 metrai ir atsparus smūgiams iki 1 metro.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę