Prekių katalogas

BRITAX automobilinė kėdutė KIDFIX III S Cool Flow - Silver 2000032380

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2772739

287,10 €
11,96 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 287,10 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 287,10 €, eilinės įmokos suma – 11,96 €.
Prekės savybės
GamintojasBRITAX - ROMER
Prekės kategorijaAutokėdutės
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
BRITAX automobilinė kėdutė KIDFIX III S Cool Flow - Silver 2000032380
287,10 €

Prekės ženklas: BRITAX - ROMER

Apie prekę

Reguliuojamas SICT šoninio smūgio apsauga, siekiantmaksimaliai apsaugoti šoninius susidūrimus. Gali būti lengvai reguliuojamasnaudoti tik ant automobilio durų pusėje, paliekant daugiau vietos kitų galiniųsėdynių keleiviams.

Su "ISOFIT" tvirtinimo sistema sėdynė gali būtipritvirtinta tiesiai prie automobilio ISOFIX tvirtinimo, todėl montavimas yralengvas ir saugus. Dėl ISOFIT sistemos sėdynė gali būti leidžiama nejudėtiautomobilyje, nepritvirtinant jos prie trivietės transporto priemonės, kaivaikas nenaudoja sėdynės. Montavimo detektoriai užtikrina tinkamą sėdynėsmontavimas.

XP pad-Chin apsauga saugos diržų. Britax Römer sukūrėspecialų smūgį sugeriančių smakro apsaugą, kuri užkerta kelią vaiko žandikaulispataikyti į krūtinę susidūrimo atveju, sumažinti ant kaklo įtampą, taip pat.Apsaugą aplink saugos diržą lengva naudoti, be to, papildoma apsauga užtikrina,kad saugos diržas būtų patogesnis nešioti.

Nauja SecureGuard technologija suteikia papildomą apsaugą.SecureGuard garantuoja optimalią klubo diržo padėtį ir padeda apsaugoti vaiką,kai vaikas prie automobilio sėdynės yra trijų taškų sėdynėje. Tuo pačiu metu jileidžia vaikui laisvai judėti kelionės metu.

Saugos diržų vairuotojai, kurie yra įtraukti į aukštį reguliuojamasvadovas parama užtikrinti, kad automobilio trijų taškų saugos diržai visadapereina į tinkamą aukštį į savo vaiko ilgį.

Sėdynę taip pat galima montuoti automobilio trijų taškųsėdynėje, jei transporto priemonėje nėra ISOFIX sistemos. Į ISOFIX stovai galibūti išjungtas, jei reikia saugojimui arba jei sėdynė yra naudojama tik suautomobilio trijų taškų saugos diržų.

Aukštos Paminkštintos šoninės atramos suteikia jūsų vaikuipilną apsaugą nuo visos sėdynės.

V formos atlošas užtikrina puikiai tinkantį vaikui augant.

Itin didelis sėdynės blokas taip pat garantuoja ilgesnįvaikų komfortą.

Sėdynės atlošas automatiškai prisitaiko prie automobiliosėdynės kampo, kad tilptų optimaliai.

Paminkštintas ir 30 laipsnių mašina plaunami padengtisukuria patogią sėdynę jūsų vaikui ir yra lengvai nuimamas plovimo.

Sėdynės matmenys (H x W x D): 67-85 x 54 x 43 cm.

Svoris: 8 kg.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę