Prekių katalogas

Ausinės Apple AirPods 2 (Charging Case)

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 317977

128,99 €
5,37 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 128,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 128,99 €, eilinės įmokos suma – 5,37 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 28,22 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 30,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 43,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 37,25 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 43,70 €
Prekės savybės
GamintojasApple
Ausinių tipasĮkišamos į ausis
Belaidės ausinėsTaip
Ausinės su mikrofonuTaip
JungtisBluetooth
Baterijos veikimo laikasIki 5 val
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaAusinės
Apple gamintojai sukūrė dar geresnį belaidžių ausinių variantą! Tiesiog išimkite ausines iš pakrovimo dėklo ir naudokite su savo iPhone, Apple Watch, iPad arba Mac. 


 


 


Po vieno paprasto paspaudimo, belaidės Apple AirPods ausinės veiks nepriekaištingai. Jos automatiškai įsijungia ir visada būna susijungusios su prietaisu. AirPods ausinės jaučia kada jos yra ausyje ir, kai jas ištraukiate, ausinėse automatiškai įsijungia pauzė. 


 


Reguliuoti garsą, keisti dainą, skambinti ar gauti nuorodas, nuo šiol bus dar lengviau. Tiesiog pasakykite "Hey Siri" ir pasakykite ką norite daryti. O perjungti muziką galėsite du kartus prilietę ausines!


 


Šios, pilnai pakrautos ausinės, veikia penkias valandas klausant muziką ir tris valandas kalbant savo įrenginiu. Jei laiko neužtenka, tuomet įkraukite ausines dėkle vos 15 min. ir galėsite vėl klausytis muzikos tris valandas arba kalbėti su draugais dvi valandas. Pats pakrovimo dėklas jums leis pakrauti ausines net iki 24 valandų muzikos klausymui. 


 


Kaip ir buvo minėta prieš tai, ausinės jaučia kada jos yra ausyse ir kada ne, todėl, jei naudojates ir tik viena ausine, jos automatiškai sureguliuos garsą, mikrofoną taip, kad potyriai būtų nepriekaištingi, taip pat.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę