Prekių katalogas

Akiniai nuo saulės Premium Aviators BABIATORS BLUE STEEL (3-5+m)

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 11321310

35,00 €
Charakteristikos
GamintojasBabiators
SpalvaMėlyna
Prekės kategorijaAkiniai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Akiniai nuo saulės Premium Aviators BABIATORS BLUE STEEL (3-5+m)
35,00 €

Pristatome Jums naują Babiatorsvaikiškų saulės akinių Premium Aviator modelį  BLUE STEEL,  su itin madingais spalvotais veidrodiniais stiklais. 


Įvertinimus pelnę vaikiški akiniai nuo saulės BABIATORS – vieni kokybiškiausių ir stilingiausių, ką galite rasti savo mažiesiems.  Ne veltui juos savo vaikams renkasi  pasaulio garsenybės! Babiators akiniai turi lankstų rėmą ir 100% apsaugą nuo saulės. Ir tai vieninteliai vaikiški akiniai, kuriems teikiama 1 metų GARANTIJA  nuo  lūžių ir pametimų! Mums rūpi, kad Jūsų mažieji būtų saugūs, stilingi ir linksmi!


Produkto savybės

-1 metų GARANTIJA nuo galimų lūžių;

-Itin patvarus, bet tuo pačiu lankstus ir stilingas rėmas 

-100% UVA ir UVB apsauga nuo pavojingų saulės spindulių (UV400)

-be BPA, nealergiški, atitinka ES kokybės standartus (BS EN 1836:2005)

-Stiklai atsparūs smūgiams ir dūžiams.


Pasirenkamas dydis priklauso ne tik nuo vaiko amžiaus, bet ir individualiai nuo vaiko galvos apimties. Jei Jūsų vaiko amžius  yra tarpinio dydžio, mes rekomenduojame rinktis mažesnį.


Ar žinojote, kad  vaikų akių  natūrali apsauga nuo  ultravioletinių spindulių yra silpnesnė nei suaugusiųjų, ko pasekoje ir  labiau pažeidžiama. Šviečiant saulei mes dedamės akinius -  tai daryti turėtų ir mūsų vaikai! 


Suprojektuoti JAV, pagaminti Taivanyje Babiators užsakymu.*Garantija dėl lūžių įsigalioja įregistravus akinukų įsigijimo faktą gamintojo puslapyje.: https://www2.babiators.com/guarantee per 30 dienų nuo įsigijimo, o sulūžus akinukams, tame pačiame puslapyje užregistruoti lūžį. 

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę