Prekių katalogas

Akiniai nuo saulės NAVIGATORS BABIATORS, juoda (0-2+m)

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 11321303

29,00 €
Charakteristikos
GamintojasBabiators
Amžius0-2
SpalvaJuoda
Prekės kategorijaAkiniai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Įvertinimus pelnę vaikiški akiniai nuo saulės BABIATORS – vieni kokybiškiausių ir stilingiausių, ką galite rasti savo mažiesiems.  Ne veltui juos savo vaikams renkasi  pasaulio garsenybės! Babiators akiniai turi lankstų rėmą ir 100% apsaugą nuo saulės. Ir tai vieninteliai vaikiški akiniai, kuriems teikiama 1 metų GARANTIJA  nuo  lūžių ir pametimų! Babiators įsitikinę, kad saugoti vaikų akis yra daug svarbiau, nei nuogąstauti, jog vaikas gali juos pamesti.  Mums rūpi, kad Jūsų mažieji būtų saugūs, stilingi ir linksmi!


NAVIGATORS modelis turi klasikinės formos rėmelius.


Produkto savybės

-1 metų GARANTIJA nuo lūžių ir pametimo! (p.s. atstatymo garantija yra vienkartinė)

-Itin patvarus, bet tuo pačiu lankstus ir stilingas rėmas 

-100% UVA ir UVB apsauga nuo pavojingų saulės spindulių (UV400)

-be BPA, nealergiški, atitinka ES kokybės standartus (BS EN 1836:2005)

-Stiklai atsparūs smūgiams ir dūžiams.


Ar žinojote, kad  vaikų akių  natūrali apsauga nuo  ultravioletinių spindulių yra silpnesnė nei suaugusiųjų, ko pasekoje ir  labiau pažeidžiama. Šviečiant saulei mes dedamės akinius -  tai daryti turėtų ir mūsų vaikai! 


Suprojektuoti JAV, pagaminti Taivanyje Babiators užsakymu.
*Garantija dėl lūžių įsigalioja įregistravus akinukų įsigijimo faktą gamintojo puslapyje.: https://www2.babiators.com/guarantee per 30 dienų nuo įsigijimo, o sulūžus akinukams, tame pačiame puslapyje užregistruoti lūžį. 

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę