Prekių katalogas

Šaldytuvai

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
65 4901
Subkategorijos
  daugiau mažiau
  Gamintojas
  daugiau mažiau
  Energijos klasė
  daugiau mažiau
  Šaldymo sistema
  daugiau mažiau
  Aukščio intervalas
  daugiau mažiau
  Pločio intervalas, cm
  daugiau mažiau
  Vėsesnė zona
  daugiau mažiau
  Vandens dispenseris
  daugiau mažiau
  Vandens pajungimas
  daugiau mažiau
  Šaldytuvo tipas
  daugiau mažiau
  Montavimo tipas
  daugiau mažiau
  Spalva
  daugiau mažiau
  Akcija +
  daugiau mažiau
  Filtras

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Jei ką tik įsigijote naują šaldytuva ar persikraustėte ir ką tik įmontavote šaldytuvą į naują vietą, rekomenduojama prietaiso nenaudoti bent 3 valandas. Tai leidžia tinkamai nusistovėti kompresoriaus alyvai. Praėjus 3 valandoms galėsite prietaisą prijungti prie elektros lizdo ir jį įjungti.

  Prieš dedant šviežią maistą į šaldytuvą, prietaisą reikėtų palikti tuščią per naktį, kad šaldytuvas stabilizuotųsi. Tai duos daugiau laiko šaldytuvui pasiekti:

  • Reikiamą temperatūrą
  • Tinkamai atšaldyti vandenį
  • Paruošti pirmas ledo kubelių partijas

  Pagal naująjį energetikos reglamentą „Samsung“ pakeitė skalbimo mašinų,skalbyklių-džiovyklių, šaldytuvų, indaplovių ir televizorių energijos vartojimo efektyvumo etiketes.

  Energijos vartojimo efektyvumo etiketės pirmą kartą buvo pradėtos naudoti prieš 20 metų, siekiant padėti vartotojams suprasti perkamo buitinio prietaiso energijos suvartojimo efektyvumą. Gaminiai buvo įvertinti kategorijomis nuo A iki G,  prie kurių vėliau prisidėjo žymėjimai A+, A++ ir A+++ efektyvesniems gaminiams.

  Nuo 2021 m. kovo mėn. kategorijos bus sugrąžintos į pradinę A-G skalę, kurioje A (žalia) yra efektyviausia, o G (raudona) – mažiausiai efektyvi elektros įranga. 

  Kodėl keičiasi etiketės?

  Šie pakeitimai padaryti siekiant, kad energijos vartojimo efektyvumo etiketes būtų lengviau suprasti.

  Pakeitimai taip pat atnešė griežtesnius energijos klasės ženklinimo reikalavimus ir kitokią jos skaičiavimo metodologiją. Štai kodėl atsisakyta papildomų klasių ant senųjų etikečių (A+, A++ ir A+++) ir pereita prie paprastenio ženklinimo (A–G). Ženklinimas priklauso nuo produkto ir jo charakteristikų. Be to, dėl paties ženklinimo ir energijos vartojimo efektyvumo apskaičiavimo metodologijos pokyčių negalima daryti tiesioginio palyginimo tarp senų ir naujų etikečių. Naujos etiketės gali būti lyginamos tik su kitomis naujomis etiketėmis toje pačioje produktų grupėje. Etiketės rodo gaminio sunaudojamos (sutaupytos) energijos kiekį, kad vartotojas galėtų priimti jam priimtiniausią sperendimą pirkdamas.

  Kuo skiriasi naujosios etiketės nuo senųjų?

  A+, A++ ir A+++ kategorijos bus palaipsniui panaikintos. Naujose energijos vartojimo efektyvumo etiketėse bus naudojamos A-G kategorijos.

  Naujų energijos vartojimo efektyvumo etikečių atveju energijos vartojimo efektyvumas apskaičiuojamas ne per metus, o  100-ui ciklų. Tai geriau atspindi, kaip žmonės naudoja skalbimo mašinas ir leidžia aiškiau suprasti, koks yra skalbimo mašinos efektyvumas.

  Dabar vandens sunaudojimas bus apskaičiuojamas kiekvienam ciklui, o tai taip pat suteikia tikslesnį supratimą apie skalbimo mašinos efektyvumą.

  Energijos vartojimo efektyvumo etiketėje bus naujas skyrius, kuriame bus nurodyta, kiek triukšmo kelia skalbimo mašina arba džiovyklė. Šis įvertinimas bus žymimas raidėmis nuo A iki D.

  Ant dėžės nurodytos dvi energijos etiketės – kuri yra teisinga?

  Ant gaminio pakuotės vis dar rasite ir senojo, ir naujojo energijos  efektyvumo ženklinimo etiketes. Naujosios etiketės nuo senųjų skiriasi tuo, kad viršutiniame dešiniajame etiketės kampe turi QR kodą. Naujosios etiketės apima energijos kategoriją nuo A iki G, užtuot apėmusios senąjį ženklinimą  nuo A+++ iki D.

  Teisinga etiketė priklauso nuo datos. Nuo 2021 m. kovo 1 d. pardavimo vietoje turėtų būti naudojamas tik naujasis A-G ženklinimas. Nuo kovo 1 d. mažmenininkai turės per 14 darbo dienų pakeisti senąsias etiketes į naujas.

  Jei šaldytuvas blogai veikia, rekomenduojama pirmiausia patikrinti maitinimą. Jei maitinimas yra tinkamas, tačiau problema išlieka, perskaitykite toliau pateikiamus trikčių šalinimo patarimus.
  Jei namuose atlikus visus rekomenduojamus veiksmus problema nepašalinama, rekomenduojame kreiptis į klientų aptarnavimo centrą.

  <