Informacija
Prekių katalogas

Konstruktoriai vaikams

Konstruktoriai vaikams

Konstruktoriai vaikams yra idealus pirkinys ir puikus žaislas, kuomet norite, kad vaikas ne tik žaistų, tačiau tuo pačiu metu ir tobulėtų. Geriausiai žinomi LEGO konstruktoriai. Jie tinka berniukams, mergaitėms, o taip pat nemažai aktualūs ir suaugusiems, kadangi tėvai nevengia prisijungti ir kartu su mažaisiais konstruoja.

Bigbox prekių asortimente – kone keli šimtai skirtingų, įvairaus tipo ir sudėtingumo konstruktorių, tinkančių vaikams nuo 10 mėnesių iki pilnametystės. Kaip išsirinkti iš tokio gausaus asortimento? Bigbox parduotuvėje internetu yra prekių filtravimo bei rūšiavimo įrankiai. Su jų pagalba pirkėjai gali susiaurinti paieškas ir matyti tik jų kriterijus atitinkančius konstruktorius. Taigi, pavyzdžiui, jeigu norite pasirinkti tik LEGO arba PLUS PLUS gaminius, galima tiesiog pasirinkti atitinkamus filtrus. Aktualu tinkančios kaladėlės nuo 3 metų amžiaus? Taip pat pasirinkite reikiamus filtrus ir matykite, kurie konstruktoriai yra būtent tokio tipo. Patogus palyginimo įrankis leis pamatyti, kokius privalumus turi metalinis ar medinis konstruktorius, sudominęs jus.

Lavinamieji konstruktoriai – unikalus bei edukuojantis pasirinkimas visiems vaikams. Įsivaizduokite, kaip gerai galima jaustis, kai žinote, jog jūsų atžala ne tik žaidžia ir įsijaučia į pramogą, tačiau tuo metu tobulina ir kažkuriuos savo įgūdžius. Tokie žaislai ugdo erdvinį mąstymą, planavimo įgūdžius bei gali net supažindinti su esminiais fizikos dėsniais. Taip pat yra ir konstruktorius robotas ar panašūs žaislai. Jie ne tik patobulina erdvinį mąstymą bei rankų įgūdžius, tačiau taip pat ir padeda įsijausti į žaidimą, leidžia susikurti atžalai savo žaidimo visatą.

Jeigu prekė pasižymi kiek didesne kaina, per Bigbox visuomet pasiūlysime patogiai finansuoti pirkinį su SB lizingo paslauga. Susidėliokite preliminarų finansavimo planą ir pamatykite, kokia būtų preliminari ir mėnesio įmoka. Pas mus dažnai siūlomas lizinga be pabrangimo, todėl  bus tikrai patogu įsigyti viską, ko tik reikia. Patikusias prekes įdėkite į krepšelį, norų sąrašą arba palyginkite su kitomis, esančiomis Bigbox parduotuvėje internete.

Paspaudę ant konstruktoriaus vaikams, esančio kataloge, galite sužinoti daugiau detalios informacijos. Pavyzdžiui, ar konstruktorius yra magnetinis, lipnus ar medinis, o gal ir visai kitokio tipo. Individualiame prekės puslapyje pateikiama visa svarbiausia informacija apie tai, kokios yra pagrindinės šio konstruktoriaus charakteristikos, dydis, detalių skaičius ir kita. Šalia prekės esanti piktograma lengvai parodys, kada galite tikėtis pristatymo į namus arba galimybės atsiimti konstruktorių iš prekių atsiėmimo punkto. Susikurkite paskyrą ir prenumeruokite naujienlaiškį, kad sužinotumėte, kada taikoma akcija ir yra sumažinta jus dominančių konstruktorių kaina. Prenumeratoriai greičiau sužino apie nuolaidas bei ypatingus pasiūlymus ir dėl to gali įsigyti patikusias prekes pigiau nei įprastai.

Jeigu kyla klausimų dėl kurios nors prekės, pristatymo informacijos ar kitų pirkimo sąlygų, visuomet galite skambinti nurodytu telefonu arba rašyti elektroninius laiškus. Mūsų komanda mielai padės rasti informaciją arba pateiks reikiamus atsakymus.