Prekių katalogas

Kompiuterinių žaidimų stalai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Kompiuterinių žaidimų stalai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip White Shark, Arozzi, Genesis, Gamdias, Sbox. Kompiuterinių žaidimų stalai kainos prasideda nuo 57,29 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 32 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
57 433
Gamintojas
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Žaidimų stalai

Norint, kad žaisti žaidimus būtų ne tik įdomu, tačiau ir linksma bei jus lydėtų geri rezultatai, neužtenka tik pasiryžimo ir laiko. Svarbi ir gera įranga. Ne tik RAM skaičius ar vaizdo plokštė lemia tai, kaip kokybiškai pavyks žaisti žaidimus. Didelę įtaką tam turi ir visas setup. Angliškai šis terminas naudojamas tarp žaidėjų ir reiškia visą įrangą bei jos išdėstymą žaidimui. Tad prie taip vadinamojo setupo priskiriami ir žaidimų stalai. Kuo stalas patogesnis, tuo geresnių rezultatų galima tikėtis, nes tiesiog bus patogiau daryti judesius, planuoti veiksmus.

Pernelyg didelė žaidėjų dalis, kuomet nori patobulinti savo patirtį žaidžiant, susikoncentruoja tik į patį kompiuterį, monitorių ir klaviatūrą su pele. Be patogios kėdės ir stalo žaisti net ir su geriausiu kompiuteriu galėtų būti labai nepatogu. Bigbox parduotuvėje galite rasti ir įsigyti kokybiškiausių Arozzi, Sbox, White Shark bei kitų gamintojų stalus žaidimams. Kaip išsirinkti geriausią?

  1.     Įvertinkite tai, kiek vietos galite skirti. Paspaudę ant bet kurio stalo galėsite internetu pamatyti techninių charakteristikų lentelę, kurioje bus parašyta, kokio aukščio, pločio ir ilgio yra jus sudominęs kompiuterio stalas. Kai renkatės nepamirškite ir to, kad ant stalo stovi ne tik monitorius, tačiau ir kolonėlės, klaviatūra, pelė, galbūt ir vairas, reikia išvedžioti laidus ir t.t.
  2.     Stalai gali būti stačiakampiai, L formos arba net U formos. Priklausomai nuo to, koks jūsų kambario išplanavimas, geriausias pasirinkimas gali skirtis.
  3.     Daugiafunkcinis stalas yra be galo naudinga ir ergonomiška investicija. Tad, jeigu prie jo galima prijungti papildomą sekciją, sulankstyti arba dar geriau – valdyti stalviršio aukštį, tuomet toks variantas idealiai tiks beveik bet kokiam žaidėjui.
  4.     Svoris. Turbūt niekas nenori itin sunkaus stalo. Tačiau ne visos tvirtos konstrukcijos gali būti lengvos. Visgi, jeigu galite rinktis, prioritetą paprastai teikite lengvesniam stalui, kadangi jį bus lengviau pajudinti, perkelti iš vienos vietos į kitą ar išvežti pvz., kraustymosi metu.

Pirkti per Bigbox internetu yra patogu, nes galite ne tik susiaurinti paiešką iki tiek, kad matytumėte tik labiausiai poreikius atitinkančias prekes, šiuo atveju – geriausiai tinkančius stalus. Net, jeigu reikalingas nedidelis arba, dizaino prasme, vaikiškas žaidimų stalas, tokią prekę irgi nesunkiai rasite bei įsigysite tai, ko reikia bei norisi vaikams.

Palyginkite prekes tarpusavyje naudodamiesi patogiu palyginimo įrankiu ir raskite tą stalą, kuris siūlo didžiausią naudą už atitinkamą kainą. Pigiau prekes įsigyti galėsite, jeigu prenumeruosite naujienlaiškį. Būtent prenumeratoriai pirmieji gauna informaciją apie išpardavimus bei tuomet, kai žaidimo reikmenims taikoma akcija.