Informacija
Prekių katalogas

Mikrofonai

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 2 prekių, o jų kainos prasideda nuo 0 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Mikrofonai

Vaizdo įrašų filmavimui, šventėms, pramogoms ar net karaokė dainavimui mikrofonai internetu. Bigbox internetinėje parduotuvėje galite įsigyti Audio Technica, Beyerdynamic, Boya, Sennheiser, Trust ir daugybės kitų gamintojų mikrofonus profesionaliam ir mėgėjiškam filmavimui, dainavimui ar kitoms pramogoms.  

Jeigu ieškote idealaus varianto scenai, vaikams arba žaidimų mikrofono pramogoms lauke, geriau tiks dinaminis mikrofonas. Dėl tvirtos konstrukcijos, jie geriau tinka scenai arba aktyvioms pramogoms. Na, o kondensatorinis mikrofonas labiau tinka muzikos įrašinėjimui studijoje. Bevielis vokalinis ar prisegamas, mini profesionalus, aukšto lygio mikrofonas? Kad ir ko ieškote, mūsų internetinėje parduotuvėje rasite labai platų prekių asortimentą. Patogūs filtrai ir rūšiavimo įrankis leis greitai susiaurinti paiešką, o prekių palyginimo funkcija – išsirinkti tai, kas tikrai geriausia. Papildomai rūšiuokite prekes, pagal tokius kriterijus, kaip: kaina, populiarumas, pavadinimas ir t.t.

Mikrofonas yra labai specializuotos įrangos tipas. Vienos rūšies mikrofonas gali puikiai tikti kompiuteriui, balso įrašų darymui, tinklalaidžių vedimui ar pokalbiams per Skype, Discord, Zoom. Tačiau jis visai netiks muzikos įrašymui arba pramogoms, judėjimui, garso takelių vaizdo įrašų kūrimui. Dėl to labai naudinga renkantis paspausti ant dominančios prekės nuotraukos kataloge ir perskaityti visą aprašymą ir specifikaciją. Prie aprašymo galite rasti tokią informaciją, kaip:

  •          Jautrumą garsui
  •          Įrašomų garsų dažnių diapazoną
  •          Tai, kas sudaro komplektą (pvz., mikrofonas su stovu arba su laidais)
  •          Papildomas panaudojimo galimybes

Dar vienas svarbus kriterijus darant pasirinkimą – jungties tipas ir belaidžiai mikrofonai. Iš pradžių, apie laidinius. USB mikrofonai dažniausiai pasižymi patogesniu naudojimu, nes USB jungtį rasite beveik visur. XLR mikrofonai dažnai pasižymi geresne audio įrašų kokybe, tačiau kainuoja daugiau bei sukuria poreikį įsigyti audio įrašymo įrangą. Na, o belaidis mikrofonas veikia su Bluetooth ryšiu (dažniausiai) ir leidžia garsą įrašinėti mobiliu būdu. Belaidžiai mikrofonai yra kiek brangesni.

Jeigu ieškote mikrofono muzikos arba garso įrašų kūrimui, jums reikia žinoti dar vieną dalyką. Visų pirma, jums reikės ir tinkamos patalpos įrašams. Tai negali būti įprasta patalpa, kurioje daug aido ar ūžesių. Garso įrašų studiją reikėtų apmušti garsą sulaikančia ir aido nesukuriančia medžiaga. Todėl nepakaks tik įsigyti mikrofoną kompiuteriams internetu, reikės ir papildomų išlaidų.

Jeigu jus domina mikrofonai ir norite įsigyti jį sau, studijai, asmeniniams įrašams ar pramogai, o gal ir galvojate tokį kam nors padovanoti – nepraleiskite progos paieškoti geriausių pasiūlymų Bigbox prekių kataloge. Be to, pigiau dažniausiai perka mūsų naujienlaiškio prenumeratoriai. Juos, pačius pirmus informuojame apie prekes su akcija, nuolaidas bei kitus išskirtinius pasiūlymus.