Prekių katalogas

Himo Elektriniai dviračiai

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
12 5589
Gamintojas
daugiau mažiau
Pavarų skaičius
daugiau mažiau
Maksimalus svoris (apkrova)
daugiau mažiau
Maksimalus greitis, km/h
daugiau mažiau
Nuvažiuojamas atstumas, km
daugiau mažiau
Filtras
Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Elektriniai dviračiai parduodami(-os) vieno populiariausio gamintojo - Himo. Himo Elektriniai dviračiai kaina(-os) prasideda nuo 825,00 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 16 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalbą lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Elektriniai dviračiai

Vienas iš moderniausių, greičiausių bei mažiausiai aplinkai kenksmingų būdų judėti iš vienos vietos į kitą yra važinėjimas dviračiu. Kuomet šalyje nuolat plečiama dviračiams pritaikyta infrastruktūra ir tiems, kurie mėgsta keliauti po užsienį, elektriniai dviračiai, dabar, labiau nei bet kada anksčiau atrodo kaip puiki investicija.

Bigbox elektroninėje parduotuvėje internetu galite įsigyti bent 10 skirtingų gamintojų, tokių kaip Bad Bike, Crussis, PROPHETE, Reactor ir kitų elektrinių dviračių. Palengvinkite ir pagreitinkite savo kasdienę kelionę į darbą, studijas ar parduotuvę bei dar labiau mėgaukitės gamta, nes su elektriniu dviračiu galėsite įveikti daug didesnius atstumus per daug trumpesnį laiką nei anksčiau. Pasirinkime yra įvairių dydžių, įvairių modelių bei įvairių techninių sprendimų. Čia bus ir galingi 1000W arba 1kW motorą turintys dviračiai ir jiems pritaikyti aksesuarai.

Kaip išsirinkti elektrinį dviratį? Pirmiausiai patariame nusistatyti biudžetą. Su labai mažomis išimtimis, el. dviratis visuomet kainuoja daugiau už tradicinio tipo modelius. Dėl to patariame nusistatyti lankstų biudžetą (+/- 15%) ir bandyti ieškoti optimaliausio varianto tame kainos diapazone. Sunku pasakyti ar daug geresnis variantas jūsų pirkimo metu nebus nukainotas ir už pvz., 5% didesnę kainą gausite 25% daugiau nuvažiuojamo atstumo, galios, patogumo ir kitų privalumų. Biudžeto lankstumas suteiks daugiau laisvės perkant. Kai nusistatote biudžetą, pažymėkite, kokia kaina jus tenkintų filtro pagalba. Tuomet rodomų rezultatų kiekis susiaurės.

Net ir šios paieškos rezultatų gali būti gana daug, tad tuomet pasirinkite jums tinkamo rėmo tipą. Dauguma kokybiškiausių dviračių gaminami iš aliuminio, kad būtų kuo lengvesni mat elektros motorai ir baterijos sveria ganėtinai nemažai. Rėmą galite rinktis standartinį arba išskirtinai tinkantį ir moterims. Tačiau moteriškas elektrinis dviratis paprastai dar vadinamas ir unisex modeliu. Galutinai paiešką susiaurinti padės maksimalaus svorio pasirinkimas, maksimalus dviračio greitis ir nuvažiuojamas atstumas. Būtent į pastarąjį dydį rekomenduojame kreipti daugiausiai dėmesio. Pvz., tikėtina, kad 1kW galingumo elektrinis dviratis nuvažiuos toliau nei 500W galingumo, vien dėl to, kad jame tilps daugiau elektros energijos. Kuo daugiau kilometrų pavyks nuvažiuoti naudojant vien elektros energiją, tuo daugiau galėsite pamatyti ir tuo smagesnis bus važiavimas.

Elektriniai dviračiai taip pat tinka ir vaikams. Tiesa, tuomet reikėtų ieškoti mažesnio dydžio modelių. Itin gerai mažesniems vaikams tinka sulankstomas Blaupunkt ar kito gamintojo dviratis. Apskritai, sulankstomas rėmas yra labai ergonomiškas sprendimas, nes taip galima dviratį saugiau laikyti arba parsinešti su savimi namo, į rūsį ar uždaryti kurioje nors patalpoje, kol nesinaudojate.

Bigbox internetinėje parduotuvėje veikia prekių palyginimo įrankis. Jis leis pamatyti pagrindinius skirtumus tarp jums patikusių elektrinių dviračių. Pasinaudokite šiuo įrankiu ir sužinokite, kurie dviračiai yra greiti, o kurie – greitesni arba gali nuvažiuoti didesnį atstumą. Dar vienas kriterijus, į kurį patariame atkreipti dėmesį – svoris. Kuo dviratis svers mažiau, tuo lengviau bus jį naudoti. Nepamirškite atkreipti dėmesio į prie prekių esančias piktogramas, kurios nurodo per kiek laiko bus pristatytos prekės.

Jeigu norite pirkti pigiau internetu, prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujienas laisvalaikio prekėms, tarp kurių patenka ir elektriniai dviračiai. Be to, mūsų partneriai SB Lizingas daugeliui prekių pasiūlys lanksčias pirkimo išsimokėtinai sąlygas be pabrangimo.